Şimdi Ara

Huawei Watch Fit tanıtıldı: Bileklik formunda akıllı saat (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

500 olmasa da 700 lere gelir...

Yeni güncelleme ile pekçok arayüz gelmiş. Gitikçe daha zevkli bir saat olmaya başladı. İyice kanım ısındı saate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 8 Kasım 2020; 18:35:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben bu aleti günlük saatim olarak kullanmak isterdim ama dediğim gibi müzik desteklemediği için büyük problem. Yazın saatimi alıp koşu yapıyorum çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

500 olmasa da 700 lere gelir...

Yeni güncelleme ile pekçok arayüz gelmiş. Gitikçe daha zevkli bir saat olmaya başladı. İyice kanım ısındı saate

Trendyol ve amazonda 799tl ye düştü. N11de de fiyat aynı.

11 kasim günü çek kullansak 80 lira civarı düşer, yaklaşık 720 lira olur.. Acaba beklemeli miyim yoksa huawei nin sitesinden hediyeli şekilde almalı mıyım bilemedim.

Saatin sensörleri falan gayet iyi ama aklımın köşesinde hala gt2.. 1k civarına düşecek, aradaki fark da verilir mi verilmez mi bilemiyorum..

@LGatakan

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

GT2'de yeni nesil TruSeen 4.0 nabız ve SPO2 sensörü yok diye biliyorum.

Ben gt2 pro kullandım bir süre... Özellikle nabız ölçümünü çok başarılı buldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

GT2'de yeni nesil TruSeen 4.0 nabız ve SPO2 sensörü yok diye biliyorum.

Ben gt2 pro kullandım bir süre... Özellikle nabız ölçümünü çok başarılı buldum.

Trueseen 3.5 var. 4 ile arasında cok büyük farklar var mıdır acaba?

https://www.epey.com/akilli-saat/huawei-watch-gt-2-sport-46mm.html

Burada spo2 var gözüküyor. Honor band 5te bile var, gt2'de de vardır.

Dolayısıyla kafa. karışık, watch fit hiç aklımda yoktu. Honor watch 2 yada gt2 den birini alırım diyordum. 3 seçenek arasında gidip geleceğim sanırım

• 2 gün önce aldım saati , fakat aklımı kurcalayan bir şey var sadece ben de mi böyle diye , WhatsApp grup mesajları gelirken sadece grup ismi ve mesaj geliyor kimin yazdığını göstermiyor bu da büyük bir sıkıntı fakat bir kere isimle birlikte gösterdi herkeste böyle mi yoksa bir sıkıntı mı var ?

• BlackMamba97 B kullanıcısına yanıt
    Bütün Huawei ve Xiaomi akıllı saatlerde durum böyle

• Ne olurdu ki bir mikrofon ve hoparlör koysaydılar.

• şimdi bunu bluetooth kulaklikla bir mp3 çalar gibi kullanamiyoruz dogru mu anladim

• yine her halukarda telefona bagli isek ne anladik direk telefondan alir dinlerim, gorunus guzel ama kasa plastik, ben alirsam metal kordon takarim diye dusunuyordum kasa plastikse metal kordon gitmez hacı

• komedi6 K kullanıcısına yanıt

Kullanamazsın üstadım.

https://www.hepsiburada.com/huawei-watch-fit-akilli-saat-siyah-p-HBV00000WJCCK

HB sitesi hatalı. Aşağıda 500 şarkı depolayabilirsin diyor ama doğru değil. Huawei aradım sordum. "Düzelttirin" dedim. "Satıcı biz değiliz" dediler. "HB bu bilgileri vahiy yoluyla indirdi herhalde" dedim ben de.

S*lak adamlar. Daha ne sattıklarını bilmiyorlar. Bu Çinliler adam olmayacak.

• Fotoğraflarda güzel gözüküyor saat ama gerçekte oyuncak gibi duruyor. Plastik olduğu için sanırım. Gözünüzle görmeden almayın derim.

• Öncelikle spor amacıyla üretilen bir akıllı saatin veya bilekliğin, plastik olmasından yani varlığıyla yokluğunun anlaşılmasından daha doğal ne olabilir. İkincisi ben Huawei'nin kendi sitesinden 10 gün önce aldım. Yanında çok başarılı bir bluetooth selfie çubuğu(hepsiburada indirimde 110,00 TL) gönderdiler. 100,00 TL de kupon kullandım. Ayrıca 14 gün içinde 10.000 lik powerbank (149,00TL) için kod gönderecekler. Böylelikle 899,00-100,00-110,00-149 = 540,00 TL ye geldi. Yani çok cazip fiyat. Bu kur artışlarıyla yakın zamanda bu ürünleri bu fiyatlara da alamayız.

• orbitmach kullanıcısına yanıt

Tamamen katılıyorum. Adı üstünde zaten fit....... . Spor saati olarak çok şık, hafif ve dayanıklı.Plastik olması avantaj aslında. Saaten konuşma hariç tüm xiaomi be huawei akıllı saatlerdeki özellikler var.

Hediyesiiz halıyle 700 lü fiyatlar almak için ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Tamamen katılıyorum. Adı üstünde zaten fit....... . Spor saati olarak çok şık, hafif ve dayanıklı.Plastik olması avantaj aslında. Saaten konuşma hariç tüm xiaomi be huawei akıllı saatlerdeki özellikler var.

Hediyesiiz halıyle 700 lü fiyatlar almak için ideal.

Şimdi baktım. Kendi sitesinde Selfie çubuğu+ Powerbank ile paket halinde satış fiyatı 799,00 TL. Bence çok iyi fiyat.

• Kayış nerden buluruz

• n11'de 699tl şuanda.

Bence hala pahalı... Maksimum ederi 500 :)

• Bu saatin kasası metal mi acaba ?

• riderman R kullanıcısına yanıt

Hayır plasrik

• riderman R kullanıcısına yanıt

Saatin siyahından ve rose gold'undan aldım, kasa plastik değil metal arkadaşlar. Oldukça kaliteli duruyor. Kordon plastik.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.