Şimdi Ara

Huawei Watch Fit tanıtıldı: Bileklik formunda akıllı saat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de miband 5 de var. Huawei fit ile karşılaştıröak biraz abes oluyor.

Miband 5 ide sevdim ama ekran küçük zorlanıyorum. Adımsayar ve uyku takibi maalesef çok hatalı. Türkçe desteği gelecek dediler henüz gelen giden yok

Watch fit e gelirsek ben baya geğendim. Huawei watch gt2 e modelinin dikdörthem hali gibi düşünün arada fark yok. Ben gt2e yi satıp bunu aldım. Maksat değişiklik olsun.

Gt2 e den tek eksikliğini ihssertiğim konu, nuno bessa nın facemaker programıyla kendi yaprığım arayüzleri kullanabiliyordum gt2 e de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 14 Ekim 2020; 12:11:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Ben de miband 5 de var. Huawei fit ile karşılaştıröak biraz abes oluyor.

Miband 5 ide sevdim ama ekran küçük zorlanıyorum. Adımsayar ve uyku takibi maalesef çok hatalı. Türkçe desteği gelecek dediler henüz gelen giden yok

Watch fit e gelirsek ben baya geğendim. Huawei watch gt2 e modelinin dikdörthem hali gibi düşünün arada fark yok. Ben gt2e yi satıp bunu aldım. Maksat değişiklik olsun.

Gt2 e den tek eksikliğini ihssertiğim konu, nuno bessa nın facemaker programıyla kendi yaprığım arayüzleri kullanabiliyordum gt2 e de.

Bende dün Watch Fit almaya diye gittim ve Gt2e alıp geldim. Bana çok ufak geldi , Gt2e daha premium durduğu için onu aldım. Ama hayal kırıklığı yaratan bir iki özelliği oldu.. Etkinlik ve hatırlatıcı olmaması büyük handikap mi band'a göre :(

• pukiman kullanıcısına yanıt

İkimiz tersini yapmışız😀😀😀

Hayırlı olsun diyelim.

Bende gt2 pro da olduğu için, dikdörtgen saat fikri cazip geldi..... Oynaşıyoruz bakalım yeni oyuncakla...... 😀

Etkinlik hatırlatıcı xiaomi saatlerin tamamında var. Amazfit verge, amazfit gts, amazfit gtr hepsinde vardı. Mi band 4 ve 5 de de var. Xiaomi nin önem verdiği bir özellik......

Bana gelirsek henüz hiç kullanmaya gerek duymadığım, huawei saatlerde olup olmadığını bile bilmediğim bir özellik.

• muzi_ko kullanıcısına yanıt

Farklı renk kayışın gelmesini mereden takip ediyorsunuz? Bende almak istiyorum. Ali de bile bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 15 Ekim 2020; 12:44:27 >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Kendi sayfaların da aksesuar sayfasından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keremalp kullanıcısına yanıt

Kendi soruma kendim cevap vereyim. Android 10 olan telefonununzdan arayüz yükleyemezseniz swbebi, google marketteki sağlık ve hms sürümlerinin güncel olmaması.

Apkmirror tarzı bir siteden son sürümleri indirip yükleyin

• muzi_ko kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• quote:

Hayırlı olsun diyelim.

Bende gt2 pro da olduğu için, dikdörtgen saat fikri cazip geldi..... Oynaşıyoruz bakalım yeni oyuncakla...... 😀

Etkinlik hatırlatıcı xiaomi saatlerin tamamında var. Amazfit verge, amazfit gts, amazfit gtr hepsinde vardı. Mi band 4 ve 5 de de var. Xiaomi nin önem verdiği bir özellik......

Bana gelirsek henüz hiç kullanmaya gerek duymadığım, huawei saatlerde olup olmadığını bile bilmediğim bir özellik.

Sizde hepsi varmış ya hayırlı olsun valla güle güle kullanın. Ben Mi Band'tan geçince değişi olsun yuvarlak seçeyim dedim

• Şuan kendi sitesinde tripot+powerbank ve indirimkoyduyla 860 liraya geliyor .Almak isteyenler için ön siparişteki gibi olmuş.

• kuklacini kullanıcısına yanıt

Güzel avantaj....

• Merhaba arkadaşlar iPhone 6s Plus kullanıcısıyım,ıphone ile uyumu nasıl hangi özellikler çalışmıyor ,her kafadan farklı ses çıkıyor.

• esime tam tripod alacaktim bugun.bir bakayim derken bu olayi gordum.haftalardir keske bi fitness tracker da alsan diyordu.

saka gibi tripod + powerbank + fit modeli + cark cevirdim 40 tl indirim = geldi bana 860 tl ye..

tripad ile powerbanki dusunce zaten 500 e geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 23 Ekim 2020; 23:15:26 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Baya hesaplı olmuş

• ernkrts kullanıcısına yanıt

ben ip6 ile kullanıyorum yeni bir güncelleme geldi, müzik kontrolu yok, period cycle takibi yok, remote shutter yani saat ile foto çekme yok, son güncelleme ile oldukca fazla sayıda saat yüzü geldi, onun haricinde gördüğün ne özellik varsa çalışıyor, spor merkezli bir ürün, mesaj ve whatsup bildirimlerini kapadım, durmadan bildirim geliyor.

ekran çok net, amoled. GPS olması guzel telefon olmadan mesafe olcebiliyor, cok fazla spor modu var ben 3-5 tanesini kullanıyorum. Çok oturduğunuzda hatırlatıyor, bluethhoot kopunca uzaklaştığınızı hatırlatıyor. Alarm ve titreşim çok başarılı, şaj oldukca uzun gidiyor. Ben cok memnunum özetle, huawei den aldığım için indirimli ve hediyeleri de aldım. Sorunuz varsa cevaplarım. Tlf huawei veya android olsa tüm özellıkler calışır kanımca.

ama yukarda yazan 3 özellik önemliyse sizin için, müzik kontrolu, period takibi (bayanlar için), ucaktan foto çekme almanızı önermem. 1,64'' ekran aslında bir çok saatten buyuk ama dıkdortgen olduğu için küçük duruyor.

fakat bu sporda cok avantaj sağlıyor ,yuvarlak saat şinav pozisyonunda tuşlar basıyordu. Bunda hiç yaşamadım.

daha once haylou solar vardı onu saattım çünkü verileri sağlıklı değildi. Bunun adım sayısı nerdeyse iphone ile bire bir. Sorunuz varsa cevaplayım. Sırf saat için huawei alabilirim.

• quote:

Hayırlı olsun diyelim.

Telefonunuz Huawei mi ? Gt2e de bildirim sorunu yaşıyorum ya, gelen bir bildirimi 10 tane gösteriyor.. Watch fit de aynı sorun var mı merak ediyorum , telefonum Xaomi

• pukiman kullanıcısına yanıt

Xiaomi telefonlarla huawei gt2 serisi saatler bildirim konusunda problemler yaşıyor.... Kimine durup duruken bildirim gelmesi kesiliyor. Kiminde de sizin gibi aynı mesaj üstüste geliyor. Şimdilik kesin bir çözüm yok. Güncelleme lazım.

Şimdilik yapılabilecek tek şey, saari sıfırlayıp, telefonla yeni baştan eşleştirmek. Ondan sonrada bildirim gelmesi istenen uygulama ları tek tek yenibaştan işaretlemek......

• p20 kullanıyorum. aklım gt2 de. indirim günlerinde düşmezse honor watch 2 alacağım. bir de aklıma bu takıldı huawei watch fit.. güzel saat gibi duruyor. bu üçü arasında kaldım.

fikirlerinize ihtiyacım var. sizce hangisini almak daha mantıklı?

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

Gt2 ile honor zaten donanım ve özellik olarak birebir aynı. Sadece dış görünüşleri farklı. Handisi ucuz ise onu al

Huawei fit daha çok akıllı bileklik formunda köşeli yapısı var. Ha dersenki ne fark var özellik..... Aslında saatten konuşma haricinde özellik olarak fark ta yok.

Yanlız bir konuda uyarmak isterim. Saati kullanmaya başlayıp bir süre geçince bu saarlere hariçten custom watchface yüklenebildiğini ve yaklaşık 30 kadar multiface yüklenebildiğini öğreneceksin. Telefonunda huawei olduğu için yazıyorum.... Huawei tel ile honor saat ikilisine hiçbir şekilde custom watchface yüklenemiyor

• quote:

Gt2 ile honor zaten donanım ve özellik olarak birebir aynı. Sadece dış görünüşleri farklı. Handisi ucuz ise onu al

Huawei fit daha çok akıllı bileklik formunda köşeli yapısı var. Ha dersenki ne fark var özellik..... Aslında saatten konuşma haricinde özellik olarak fark ta yok.

Yanlız bir konuda uyarmak isterim. Saati kullanmaya başlayıp bir süre geçince bu saarlere hariçten custom watchface yüklenebildiğini ve yaklaşık 30 kadar multiface yüklenebildiğini öğreneceksin. Telefonunda huawei olduğu için yazıyorum.... Huawei tel ile honor saat ikilisine hiçbir şekilde custom watchface yüklenemiyor

Yanıt için teşekkür ederim. Kiyaslamalari, incelemeleri falan izliyorum ama güvenemiyorum. Parayı verip incelemesini yaptırıyorlar sitelerde.

İncelemeye güvenerek bir klavye aldım. Kronik sorunluymuş, 2 ay iade için uğraştım. Genel merkeze bile mail attım.

Konumuza dönecek olursak, benim için telefondan konusulabilir olması çok önemli değil. Sensörlerin hangisi yeniyse, hangisi daha uzun şarjda gidiyorsa o önemli. Ben spotify da kullanmiyorum. Genelde radyo dinlerim. Tune in e engelleme geldiğinde çok üzülmüştüm, şimdi başka uygulama ile radyo keyfine devam ediyorum. Muhtemelen onu hiçbir saat desteklemeyecektir. Anneme honor band 5 aldım. Cok memnun. Ben de gt2, honor watch 2 yada huawei watch fit alacağım. Custom face i ileride kullanırken miyim bilmiyorum. Telefonun teması bile aynı, cok nadir tema değiştiriyorum. Sacmasapan temalar yoksa ihtiyaç duymam sanirim. Yine de bilemiyorum hangisini alayım.

• Mükemmel bir saat ama tek ve ciddi bir eksikliği var.

Local müzik desteklemiyor. Yani saati alıp telefonsuz müzik dinleyemiyorsunuz.

Eğer local müziğe ihtiyacınız yoksa GT2 Pro ile aynı sensörü ve yazılımı kullanıyor. Bu yönden F/P ürünü diyebilirim.

Fiyatı azıcık 500'lere gerilese efsane bir ürün olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.