Şimdi Ara

Huawei Watch Fit tanıtıldı: Bileklik formunda akıllı saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
4.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 44
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 4 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • keremalp (34 mesaj) pukiman (12 mesaj) Jül Sezar (7 mesaj) orbitmach (7 mesaj) pasa_mahmut (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (50 mesaj) Mobil (75 mesaj) Mini (1 mesaj) (4 mesaj) Uygulama (15 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Huawei Watch Fit tanıtıldı: Bileklik formunda akıllı saat
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1250 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Dikdörtgen formundaki gövdesiyle dikkat çeken Huawei Watch Fit duyuruldu. Huawei'nin yeni akıllı saati kavisli ekranı, dikdörtgen kasası ve renkli kordonlarıyla genç işi olsun diyenlere hitap ediyor.

Ayrıca Bkz.Galaxy Z Fold 2 tüm detaylarıyla karşınızda: Bu sefer olmuş

Huawei Watch Fit özellikleri

Huawei Watch Fit, üstünde 2.5D kavisli cam bulunan 1.64 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 280 x 456 piksel çözünürlük sunan bu ekran, inç başına 326 ppi değerine sahip ve kasanın %70'ini oluşturuyor. Ayrıca ekranın "her zaman açık" modunu desteklediğini de belirtelim.

Gri, siyah ve altın renklerindeki metal gövde üzerine inşa edilen saat, 46 x 30 x 10,7 mm ebatlarında ve 5 ATM su geçirmezlik derecesine sahip.

Saatin sağlık özelliklerine gelecek olursak; 12 çeşit animasyonlu ve 44 çeşit standart egzersiz hareketleri gösterebilen Huawei Watch Fit; koşu, yüzme ve bisiklet gibi 11 bilindik spor modu başta olmak üzere toplamda 96 egzersiz modunu destekliyor. 

Dahili GPS alıcısıyla gelen saatte optik kalp atış hızı sensörü, kapasitif sensör, ortam ışığı sensörü, jiroskop ve ivmeölçer bulunuyor. Yapay zeka destekli kalp atış hızı algoritması ile donatılan bu sensörler sayesinde 24 saat kalp atış hızı izleme, SpO2 kan oksijen satürasyon ölçümü, adet döngüsü takibi, uyku ve stres takibi işlevleri gerçekleştirilebiliyor. 

Saat ayrıca çağrı yanıtlama, bildirim görüntüleme, müzik çalar kontrolü, fotoğraf çekme ve el feneri gibi bir akıllı saatten beklenen tüm özellikleri de bünyesinde barındırıyor. 

10 güne kadar pil ömrü sunan Huawei Watch Fit, Android 5 ve iOS 9 üzeri işletim sistemi yüklü akıllı telefonlarla çalışabiliyor. Saatin fiyatı ise 110$ olarak açıklandı. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Huawei Watch Fit tasarımı

|
    |

• Yarbay
    2803 Mesaj
    şöyle bi bilekliği 500 lira bandında satmalarını isterdim...
  • Binbaşı
    1025 Mesaj

onlar zaten ucuza satıyorlar. 110 birim.. Bende satın almak isterdim ama değersizleşti bizimki. En az 1500'e alırız artık.
    |
    |
    TheJudgé kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1964 Mesaj
    Smartwatch ve bileklik arasında bir ara form olmuş. Smartwatch'ları şık ama pahalı bulan, fitness bilekliklerini ise kolda oyuncak gibi basit ve şekilsiz bulanlar için biçilmiş kaftan. Mesela ben Xiaomi Mi Band 4'ün şekline daha fazla dayanamayıp satmıştım. Bu cihazda dahili GPS olması da çok iyi. 110 Usd Tr piyasası için biraz pahalı gibi görünebilir ama uygun fiyatlı olmuş. Bu fiyatın çok daha üstünde basit fitness bilekliği satan markalar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 31 Ağustos 2020; 20:1:2 >
  • Teğmen
    138 Mesaj

Bence yine ucuz. Millet o fiyata AirPods alıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    976 Mesaj

work and travel yapan adam için 1 günlük maaş bunun parası
    |
    |
    TheJudgé kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1369 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    11667 Mesaj

Huawei'nin tüm saat ürünleri zaten akıllı bilekliklerin saat ölçülerine uyarlanmış hali.

|
    |
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj

çok güzel olmuş en güzel akıllı saat tipi bu dikdörtgen form garip garip şekiller yapıyorlar hiç göze hoş görünmüyor gerçi yuvarlak samsungun ki de gayet güzel duruyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    388 Mesaj
    Bugün aldım. İlk izlenimler.
    Hafif ekran boyutu sayesinde whatsapp mesajları okunuyor mesaj geldikçe titreme geliyor.
    Saat arayüzleri çok var. Ölçümler açık aldığımda sanırım %80 şarj vardı ilk şarj sonrası süre konusunu yazabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj

Mi band'dan artısı çok var mı , bu fiyat farkına değer mi yoksa akıllı saat mi tercih edilmeli ?

|
    |
    muzi_ko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4934 Mesaj
    Bu saat aklıma yatmıştı ama telefonum iPhone 7 Plus ve bir çok özelliğin iOS ta desteklenmediğini öğrendim...
    Apple Watch lar pahalı, Apple band bekliyorum artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Bi tek bana mı aşırı uygun geldi bu saat. Normal akıllı saatlerin yapıp bunun yapamadığı ne var ki. Baya iyi gözüküyor ama fiyatı bu kadar düşükse diğer saatlere göre mutlaka büyük bi şeyler eksiktir ama ben yakalayamadım

• Yüzbaşı
    501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aruncator

Bi tek bana mı aşırı uygun geldi bu saat. Normal akıllı saatlerin yapıp bunun yapamadığı ne var ki. Baya iyi gözüküyor ama fiyatı bu kadar düşükse diğer saatlere göre mutlaka büyük bi şeyler eksiktir ama ben yakalayamadım

Sesli görüşme ve mesajlara cevap verme yok.

• Yarbay
    2119 Mesaj

Mesajlara cevap verme özelliği Watch Gt2 Proda da yok. Yani sadece sesli görüşme özelliği 1500 lira civarı bi fark yaratıyor mu cihazlar arasında?

|
    |
    pukiman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    700₺ bandına inerse alınır. Bu fiyatlarda duracaksa watch gt2 daha mantıklı bence.

|
    |
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aruncator

Mesajlara cevap verme özelliği Watch Gt2 Proda da yok. Yani sadece sesli görüşme özelliği 1500 lira civarı bi fark yaratıyor mu cihazlar arasında?

Bilmiyorum ki , bende tasarımı çok beğendim almak istiyorum ama , 1000 tl daha koyup sesli görüşme yapan saatler var... ya da 500 daha koyar oppo android saat alınabiliyor.. Çok kararsızım.

• Yüzbaşı
    887 Mesaj
    Saat ayrıca çağrı yanıtlama, bildirim görüntüleme, müzik çalar kontrolü, fotoğraf çekme ve el feneri gibi bir akıllı saatten beklenen tüm özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Bu satte sesli konuşma var beyler

• Yüzbaşı
    501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

Bu satte sesli konuşma var beyler

Sesli konuşma yok hacı kardeş

• Yarbay
    2119 Mesaj

Ben de beğendim diğer akıllı saatlere göre çok uygun ve onların yapıp da bunun yapamadığı pek fazla şey yok. Kasa plastik ondan dolayı da ucuz sanırım.

Oppo watch 2299 TL bu saat 899 TL nasıl 500 daha koyup alacaksınız onu anlamadım.

|
    |
    pukiman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.