Şimdi Ara

Huawei Watch Fit [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
16
Favori
23.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler deneyeceğim bunu fakat böyle olduğu sürece de çok fazla pil tüketimi olacak ne yazık ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BlackMamba97 B kullanıcısına yanıt
    Pil tüketim ayrıntılarından takibini yaparsınız ben olumsuz bir durum yaşamadım umarım sizde de bir sorun olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba huwaei watch fit saati yeni aldım Samsung marka telefon ile kullanıyorum
    Sorunum şu; cihazdaki hava durumu ile saatteki hava durumu farklı konumu gösteriyor
    Saat ilk açıldığında konum olarak Maltepe görünüyordu halen o şekilde görünüyor değişmiyor
    Konum açık konum izni açık hava durumu raporları açık güncellemeler yapıldı ancak hava durumu güncel konumumu göstermiyor
    Bu konuda bilgisi olanlar dönüş yaparsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperen.md kullanıcısına yanıt

Sağlık uygulamasına konum izni verdiniz mi hocam?

• Yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar, detayları yazıyor.
    Huawei Watch Fit [ANA KONU]

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt

Evet hocam verdim

Hocam uygulama sürümünüzü kontrol edin derim. Play store'daki sağlık uygulamasına güncelleme gelmiyor.

Güncel versiyon 11.0.6.515

https://www.apkmirror.com/apk/huawei-internet-service/health/health-11-0-6-515-release/huawei-health-11-0-6-515-android-apk-download/

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt

Hocam yine olmadı

Ama bu sürüm ile Whatsapp bildirimleri de geldi ona çok sevindim Huawei Watch Fit [ANA KONU] 

Konum olayı düzelir hocam çok takılmayın. Bir sefer bende de olmuştu, 1-2 güne düzelmişti. En olmadı saatin bağlantısını kesip yeniden eklersiniz.

• Neredeyse tüm özelliklerin bulunduğu orta seviye bi alet gibi. Almak için elegant serisinin yerleşmesini beklemek mantıklı olur mu acaba?

• K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Elegant ın bi artısı yok ki şuan için

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4 GB hafıza yapıp müzik atılamaması çok saçma sizce ileride gelme ihtimali nedir

• gsseven46 G kullanıcısına yanıt

Gelmez hocam, elegant çıkınca reklamını yapmak amaçlı gelmediyse bu saatten sonra gelmez. Saatin yazılımı düzgün çalışıyor ama hava durumuna ay ekleyip güncelleme diye gönderiyorlar Huawei Watch Fit [ANA KONU]  Sıfır yenilikHuawei Watch Fit [ANA KONU] 

• Ben yeni aldım bu özellik için almadım zaten bu fiyat aralığında bu özellik hiç bir saatte yok ama olsa çok iyi olurdu inşallah menmun kalırım bide ekran koruyucusu olarak ne kullanıyorsunuz

• gsseven46 G kullanıcısına yanıt

Ben ekran koruyucu kullanmıyorum hocam. 6 aydır kullanıyorum çizilme var ama 2 sene kullanır atarım diye rahatça kullanıyorum

• Ürün bu gün geldi ama sağlık uygulamasında sıkıntı var bir türlü bağlantıyı yapamadım cihaz ekle diyorum cihaz listesini güncelle dediğimde güncelleniyor band kısmında günceliyor ama saat kısmında güncelleniyor
    Huawei Watch Fit [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: gsseven46

Ürün bu gün geldi ama sağlık uygulamasında sıkıntı var bir türlü bağlantıyı yapamadım cihaz ekle diyorum cihaz listesini güncelle dediğimde güncelleniyor band kısmında günceliyor ama saat kısmında güncelleniyor

sağlık uygulamasını huawei nin mağazasından indirin.

sonra kurulum yapın düzelecektir.

güle güle kullanın.

• İos ile kullanan var mı acaba? Kullanan biri varsa deneyimlerini aktarabilir mi?

• Mutemet38 M kullanıcısına yanıt

hocam şu an için yok demişsiniz daha sonra olabilir anlamında mı bu? bir de fiyat farkı neden var 2 ürün arasında ben de karşılaştırdım bir fark göremedim. hatta band 6 mı alsam diye düşünüyorum

• ardaturco A kullanıcısına yanıt

Hocam 2 cihaz arasında ufak tefek farklar var. Band 6'nın ekranı daha küçük ve çözünürlüğü daha düşük. Açıkçası watch fit'in büyüklüğü ideal, daha küçüğü ufak kalır diye düşünüyorum. Aşağıdan yan yana görünüşlerine bakabilirsiniz.

Bir de watch fitte sürekli açık ekran var, bildiğim kadarıyla band 6da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 14 Mayıs 2021; 22:39:21 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.