Şimdi Ara

Huawei u8800 için Elite serisi ROM'lar X ve SX | 2012-07-14 (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.512
Cevap
25
Favori
326.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu da ss.alarmdroid de hergün çalan alarm.

Huawei u8800 için Elite serisi ROM'lar X ve SX  | 2012-07-14
  • wireless internet paylaşımı ve usb internet paylaşımı olumsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sim1 -- 18 Ocak 2012; 18:01:21 >
  • Telefon bir süre kullandıktan sonra kasıyor. Birkaç kere kulaklık takıp çıkarınca bir şeyler oluyor telefona Şarjı iyi gidiyor bende. Birde her aynı romu üç kere attım üçünde de farklı tepki verdi telefon. Bu sefer de google maps vs çalışmıyor. Sürekli Login Failed hatası alıyorum. 9.0 kurmuştum. Birde 9.2 kurayım bakalım düzelecek mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

Orijinalden alıntı: hcebi061

quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

quote:

Orijinalden alıntı: TerraMino

quote:

Orijinalden alıntı: dream4

Terramio test başarılı,wifi ve hatsız alandan çıkarken tekrar sinyal alma hızlanmış.10-15 saniyelerden 5-6 saniyelere düşmüş çok iyi bir oran.
    Yanılmıyorsam bikaç foto çektim de camera yaması da var çünkü odaklanma süresi kısalmış.
    Oyun oynamadığım için yorum yapamıyorum da anlamadığım şey benim gmail ve galeri uygulamam yok?fotoları göremiyorum ve anlaşılan senin rom wipe data yapmasak da kendiliğinden wipe yapıyo.advance restoredan sadece data restore ettim baya geldi de gmail ve galeri gelmedi.

kamerayı farketmenizi beklemiyordum. :) maşallah altından girip üstünden çıkmışsınız.

@dream4
    kurulum sorunu yaşayan çok kişi olunca, rom kurulurken siz yapmasanız bile tüm wipe işlemleri yapılacak şekilde düzenleme yaptım. böyle daha iyi oldu.

beta1 itibariyle gta3 hariç tamam diyorsanız son düzeltmeleri yarın yapacağım. o kadar da kusuru olsun artık. :)

iyi geceler...

ben tamam diyorum hocam GTA III de tamam aslında ama işlemciyi 1.5 yapmak lazım yani karıncadan bina taşımasını istemiyoruz zaten. bence beta 2 ye gerek yok full sürüm çıksın

Bende v9.1 de 800 mhz işlemci-512 ramla gta3 kasmıyor, gayet akıcı oyun.Gta3'ü senin terraminyo oyun optimizasyonunu düzenlemesi için verdiğin linkten indirdim..

video çekebilirmisin?

1 dakikalık çektiğim videoda 1 kere takılma oldu

• be takılma oluyor demedim zaten arkadaşlar. takılma yok tamam ama oyun çok ağır işliyor. FPS çok düşük yani. anlatabildim mi? bazı arkadaşlar oyun akıcı vs diyor ben data dosyalarını oyunun kendisine çektiriyorum wifi dan uyumlusunu indirsin diye ama değişikleri de var sanırım
  • quote:

Bir de inanılmaz hızlı batarya azalması raporluyorum,galnet framework dedik multilange da değil.hiçbi widget da yok.bu oyun için yapılan değişiklikler mi nedir anlamadım.şaka gbi öğlen 12 de full şarjlıydı şu an kaldı %41.özellikle 3g de net bağlantısı sömürdü resmen pili.ama kesin ondan mı bilemiyorum.

Maalesef, oyun konusunda yapılan değişikliklerin etkisini yaşıyorsun.

Oyunların takılmaması için Performans ROM'un kendine has bellek yönetimini ciddi ölçüde esnetmem gerekti. Hep söylediğim gibi, herkesi memnun etmek mümkün değil.
    Bir konuda aşırı istekleri olanların da diğer konulardaki dezavantajları kabul etmesi gerekiyor.

Benim oyun oynama derdim olmadığından, v9.0 altyapısı bile bana yeterli geliyor.

Zaten u8800 sahipleri arayışlarından ötürü haftalık periyotta telefonlarına ortalama 5-6 kez yeni ROM kuruyorlar. Bu da ROM'lar hakkında düzgün bir değerlendirme yapılmasını engelliyor. Sık sık ROM değiştirmekten ötürü kalan artık dosyalar nedeniyle kimi telefonda şebeke problemi, kiminde Wi-Fi, kiminde "kapatmaya zorla" hataları oluşuyor.

Demek istediğim, telefonun yapacağı şeylerin miktarını bizim arzularımız belirliyor. Bazı arzulara gem vurmak lazım.

Not:
    Franco yeni kerneli yetiştirirse, v10'u 2.3.5 üzerine çıkartacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TerraMino -- 18 Ocak 2012; 18:39:46 >

• Gta 3 kurdum kareler yavaş akıyor ama kasma yok ve orjinal rom a kitleniyordu telefon şimdi kitlenmiyor en azndan yani çok iyi olmasada oynanabilir.

Real racing 2 yi de denedim o gayet akıcı.
  • quote:

quote:

Bir de inanılmaz hızlı batarya azalması raporluyorum,galnet framework dedik multilange da değil.hiçbi widget da yok.bu oyun için yapılan değişiklikler mi nedir anlamadım.şaka gbi öğlen 12 de full şarjlıydı şu an kaldı %41.özellikle 3g de net bağlantısı sömürdü resmen pili.ama kesin ondan mı bilemiyorum.

Maalesef, oyun konusunda yapılan değişikliklerin etkisini yaşıyorsun.

Oyunların takılmaması için Performans ROM'un kendine has bellek yönetimini ciddi ölçüde esnetmem gerekti. Hep söylediğim gibi, herkesi memnun etmek mümkün değil.
    Bir konuda aşırı istekleri olanların da diğer konulardaki dezavantajları kabul etmesi gerekiyor.

Benim oyun oynama derdim olmadığından, v9.0 altyapısı bile bana yeterli geliyor.

Zaten u8800 sahipleri arayışlarından ötürü haftalık periyotta telefonlarına ortalama 5-6 kez yeni ROM kuruyorlar. Bu da ROM'lar hakkında düzgün bir değerlendirme yapılmasını engelliyor. Sık sık ROM değiştirmekten ötürü kalan artık dosyalar nedeniyle kimi telefonda şebeke problemi, kiminde Wi-Fi, kiminde "kapatmaya zorla" hataları oluşuyor.

Demek istediğim, telefonun yapacağı şeylerin miktarını bizim arzularımız belirliyor. Bazı arzulara gem vurmak lazım.

Not:

yeni kernel'de dokunmatikteki aşırı hassasiyet ve alttaki dört tuşta titrememe sorunu giderilir değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

yeni kernel'de dokunmatikteki aşırı hassasiyet ve alttaki dört tuşta titrememe sorunu giderilir değil mi?

tabiki bi kaç ayara bakıyor herseyin caresi var program sonucta onu ayarlayan
  • quote:

Not:

bu dediğiniz romdan roma atlayışlarda atık kalan dosyaları biz wipe işlemlerinden ve sizinde önerinizle format /system yaparak atıkları siliyoruz..
    bunun haricinde yazılımda atık olarak sisteme olumsuz etkileyen veriler kalıyormu, silmemiz gereken başka yerler varmı..
  • @Terramino dostum herkesi memnun etmen tabi imkansız ama biraz da makul olalım yani batarya herşekilde oyun konusundan önce gelir ya da gelmeli.
    Telefonda hiç oyun oynamam v9.0 üstüne gsm ve camera fixlerini ayrıca yayınlaman mümkün mü ya da batarya ve oyun performans romu gbi bi ayrım yapman mümkün olur mu?kolayca 9 a dönerim ama şebeke ve camera dan da vazgeçmek istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • full surum ne zaman gelcek xda giremiyorum bisi olmus siteye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 18 Ocak 2012; 21:01:32 >
  • quote:

@Terramino dostum herkesi memnun etmen tabi imkansız ama biraz da makul olalım yani batarya herşekilde oyun konusundan önce gelir ya da gelmeli.
    Telefonda hiç oyun oynamam v9.0 üstüne gsm ve camera fixlerini ayrıca yayınlaman mümkün mü ya da batarya ve oyun performans romu gbi bi ayrım yapman mümkün olur mu?kolayca 9 a dönerim ama şebeke ve camera dan da vazgeçmek istemem.

9.2 yayınlarken dediğin şekilde iki türlü yaparız.

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

full surum ne zaman gelcek xda giremiyorum bisi olmus siteye

Xda sitesi eylem yapıyor. Amerika'da senatoya sunulan ve Amerikan hükümetine siteleri sansürleme konusunda geniş yetkiler tanıyacak olan yasa tasarısını protesto ediyorlar. Pek çok yabancı site eyleme katılıyor.

Eylemin adı da İnternet Tutulması:
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=18+ocak+2012+internet+tutulmas%C4%B1&kw=&a=&all=&v=&fd=&td=&au=&g=&p=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TerraMino -- 18 Ocak 2012; 21:22:41 >

• Çok saol uğraştırıyoruz seni ama 2 farklı romdan başka bi çözüm görünmüyor,emeğine sağlık.
  • Terramino dostum yeni romu ne zaman yayınlayacaksın. Yakınlardaysa tekrar tekrar kurmayım onu bekleyeyim. Bende oyun oynamıyorum. Stabil olsun yeter.
  • Terramino hocam rom öyle böyle çıkıyor da, sen şu radyo işini halletsen heykelin dikilir yeminle Spirit fm radyo programı ilk kurduğumda ayarları yapıyorum ve ses dengesizliği hariç sorunsuz çalışıyor. Ne zaman tekrar çıkıp girersem patlatıyor reseti Kısacası ilk çalışmada sorun yok, sonra ne oluyorsa sorun başlıyor. Radyo ile uğraşırken faydası olur diye yazdım..
  • Benim radyo konusunda umudum var olacak gibi inşallah çok çabaladı Terra
  • quote:

@Terramino dostum herkesi memnun etmen tabi imkansız ama biraz da makul olalım yani batarya herşekilde oyun konusundan önce gelir ya da gelmeli.

Tamamen katiliyorum hocam.
  • Gta 3 az cok oynaniyor artk gorevde yaptim biraz resette atmiyor oyun konusunda sorun yok gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saw_ -- 18 Ocak 2012; 22:24:15 >
  • quote:

quote:

9.2 yayınlarken dediğin şekilde iki türlü yaparız.

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

full surum ne zaman gelcek xda giremiyorum bisi olmus siteye

Xda sitesi eylem yapıyor. Amerika'da senatoya sunulan ve Amerikan hükümetine siteleri sansürleme konusunda geniş yetkiler tanıyacak olan yasa tasarısını protesto ediyorlar. Pek çok yabancı site eyleme katılıyor.

Eylemin adı da İnternet Tutulması:
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=18+ocak+2012+internet+tutulmas%C4%B1&kw=&a=&all=&v=&fd=&td=&au=&g=&p=1

http://www.hidemyass.com/

hayda can damarım site de katılmış eyleme

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.