Şimdi Ara

Huawei u8800 için Elite serisi ROM'lar X ve SX | 2012-07-14 (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.512
Cevap
25
Favori
326.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghott

quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

quote:

Son bir finalim kaldı oda bitince haftasonu telefonla rahatça uğraşabilicem şimdilik arada kafa dağıtmaya uğraşıyorum :) o zaman bende deneme yapabilirim. Gerçi Rapper dener baya oyun :D
    @RappeR07
    Eğer shadowgun için çalışan bi apk istersen özelden link gönderebilirim. Bugün bi kaç tane denemiştim bozuk çıkmışlardı :)

hocam link alabilirsem sevinirim :) şimdi pes 2012 falan iniyor zaten uploadın tamamlanmasını bekliyorum büyük oyunlar inmekte...

PM yolladım bakarsın

tamamdır
  • quote:

Son bir finalim kaldı oda bitince haftasonu telefonla rahatça uğraşabilicem şimdilik arada kafa dağıtmaya uğraşıyorum :) o zaman bende deneme yapabilirim. Gerçi Rapper dener baya oyun :D
    @RappeR07
    Eğer shadowgun için çalışan bi apk istersen özelden link gönderebilirim. Bugün bi kaç tane denemiştim bozuk çıkmışlardı :)

Pm alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sim1

TerraMino selam gözünden kaçmış olmalı, iki sayfa geride bir sorundan bahsetmiştim. performans Rom 9.1'de telefon resetlemiş ve tekrar açıldığında sol alt köşede "SAFE MODE" yazıyordu. bu durum olağan bir durum mu? bunu 9.2 çalışmana katkısı olur diye yazıyorum. kolay gelsin....

Telefon açılırken ekranı ya da dokunmatik tuşları elinle silmiş olmalısın. O da güvenli kipte açılmasını istediğini düşünmüş.
    Restart yapınca normal açılır. Windows gibi...
  • Arkadaşlar telefonda hd video çekerken takılma yaşayanlar varmı.Ben bu sorunu az önce yaşadım.

@Terramina hocam yeni çıkacak sürümde bu konuya değinirseniz sevinirim.Emekleriniz içinde teşşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TerraMino

Belki de sorun bellek kartında sınırlı yer kalmasıdır.

SD kartlarla verilmli çalışma için en az 200-300 MB boşluk öneriliyor.

sd partition diye birşey vardı xda da onu kurup tel hafızasına dahili sdden aktarıp 1.2 gb yapmıştım dahili sd 1.5 gb ye düşmüştü bu 1.5 gb yi komple tel hafızasına dahil etmek mümkün olamaz mı bu rom bana göre başarılı orjinale dönmekten iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

aksam kurdum 9.1
    sahsi kullanımıma gore hic sıkıntı ile karsılasmadım. wifi ve gprs kullanıyırum. foto kamera mp3 forum ve normal telefon kullanımı ile cok basarılı oldugunu dusunuyorum. cyonagen rom kurdugumdada boyle dusunmustum ama arada cok fark varmıs. gercekten cok tesekkurler..

Ses olayı nasıl test ettin mi? Mikrofon ve hoporlor?
    V9 ile aynı mı?

bugun 3 saaten fazla telefon görüşmem vardı.
    sıkıntı yaşamadım.
    mp3 20dk dinledim ondada problem olmadı.

foto çekerken 1-2 fotoda üstte yeşil çizgi vardı ama mgpxel değiştirdim vs bi daha cıkmadı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sim1

TerraMino selam gözünden kaçmış olmalı, iki sayfa geride bir sorundan bahsetmiştim. performans Rom 9.1'de telefon resetlemiş ve tekrar açıldığında sol alt köşede "SAFE MODE" yazıyordu. bu durum olağan bir durum mu? bunu 9.2 çalışmana katkısı olur diye yazıyorum. kolay gelsin....

Telefon açılırken ekranı ya da dokunmatik tuşları elinle silmiş olmalısın. O da güvenli kipte açılmasını istediğini düşünmüş.
    Restart yapınca normal açılır. Windows gibi...

çok enterasan... peki telefonda güvenli kipin bize bir faydası var mı?
  • Bir program kurduğunda telefon açılmazsa, onu kaldırmak için güvenli kipe girmek isteyebilirsin.
  • quote:

Bir program kurduğunda telefon açılmazsa, onu kaldırmak için güvenli kipe girmek isteyebilirsin.

peki oraya nasıl giriliyor?
  • Anladım.... sağolasın...
  • v9.2 için beta-1 konunun ilk sayfasına eklenmiştir.
    Bu sürüm, oyunlar için test amacıyla çıkarılmıştır. Kararlı sürüm değildir.
    Oyunlarla test edip geribildirim yaparsanız, ROM'un gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Link:
    http://www.mediafire.com/?ftmm4mpgqqfohub

@dream4
    Bu beta versiyonda son GSM yaması da yer alıyor. 3G/Edge ve GSM sinyal alış-verişlerini inceleyebilirsin. Şebeke bağlantısı gayet hızlı ve kararlı.
    Deneyip bildireceğin sonuçları bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TerraMino -- 17 Ocak 2012; 20:39:14 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@RappeR07

hocam link alabilirsem sevinirim :) şimdi pes 2012 falan iniyor zaten uploadın tamamlanmasını bekliyorum büyük oyunlar inmekte...

PM yolladım bakarsın

tamamdır

Hocam shadowgun pm atabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

v9.2 için beta-1 konunun ilk sayfasına eklenmiştir.
    Oyunlarla test edip geribildirim yaparsanız, ROM'un gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Link:

@dream4
    Bu beta versiyonda son GSM yaması da yer alıyor. 3G/Edge ve GSM sinyal alış-verişlerini inceleyebilirsin. Şebeke bağlantısı gayet hızlı ve kararlı.

Terra 2.3.5 için ne zaman rom yayinlarsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

quote:

quote:

quote:

@RappeR07

PM yolladım bakarsın

tamamdır

Hocam shadowgun pm atabilirmisiniz?

pm attım

quote:

Link:

@dream4

indiriyorum. haydi bakalım beta tester lar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

Link:

@dream4

Terra 2.3.5 için ne zaman rom yayinlarsin?

ROM hazır zaten :)

Ama kernel sıkıntılı olduğundan bekletiyorum. Franco 2.3.5 kernelini çıkartınca test edip çıkartırım.
  • Ben Sherlock izlemek üzere kaçıyorum.

Birkaç saate kadar tekrar bakmaya gelirim.
  • quote:

Ben Sherlock izlemek üzere kaçıyorum.

Birkaç saate kadar tekrar bakmaya gelirim.

kuruyorum bakalım hocam şarj da değişiklik olacakmı
  • Hocam yüklemeden önce yedek almıştım. Açılır açılmaz yedeği geri yüklemeye çalıştım yüklerken reset attı. şimdi 30 sn de bir reset atıyor. yedeğimizi geri kuramayacağız sanırım?
  • Betayı indiren arkadaşlar boşuna yedek almasın. şimdi tekrardan wipe işlemlerini yaptım tekrardan kurmak zorundayım beta romu patır patır res atıyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Theodore Cartman. -- 17 Ocak 2012; 21:45:50 >
  • aslında orjinal romlar gibi,
    2 3 tane beta deneme sürümlerindeki sıkıntılrı paylaşsak ve sonrasında full sürüm çıksa Terramino tarafından mükemmel olur
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.