Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.618
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de p8var kardeşim bu saatten sonra alinmaz ne honor 7 ne p8 baska bir cihaza bak derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

bende de p8var kardeşim bu saatten sonra alinmaz ne honor 7 ne p8 baska bir cihaza bak derim

kafam karıştı

O zaman git en temizinden bi k10 lte al diyor içimden bi ses. Daha önce kullandım. Çok ama çok hızlı bi cihaz. Tek sorunu şarjıydı. O da herhalde çift sim olduğu içindir

Ne dersin?

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    İlk yaptığın alıntı diğer arkadaşaydı galiba

• alma dedim de o kadar düşük bir telefon al demedim niye al demedim telefonlar eskidi ve artık güncelleme almayacak ha ne al dersen ithalatçı garantisi olabilir dersen mi5 ya da p9 lite gibi yeni modellere bakardim almisken iyi bir alet al yav

• Lucas84 L kullanıcısına yanıt
    valla haklisiniz hocam

p8 kullanıyorum

android 6 yi Türkiye'de dağıtmadilar yurtdisinda dagitildi sordugunda düşünmüyorlarmis beyfendiler kendim yukledim ama 5 e geri döndüm 6 sürümünde dosya yoneticisi-ses kaydedicisi yok olmus ve geri de vermediler

s6 ile ip6 bunlarla beraber cikti bu cihaz s6 nougat alacak ama bize bi nane yok bekliyoruz bakalim hadi vermeyeceksen resmen ilan et de umutla beklemeyel

• quote:

alma dedim de o kadar düşük bir telefon al demedim niye al demedim telefonlar eskidi ve artık güncelleme almayacak ha ne al dersen ithalatçı garantisi olabilir dersen mi5 ya da p9 lite gibi yeni modellere bakardim almisken iyi bir alet al yav

Çok öyle aman aman bi özellik aramıyorum hocam. Sadece hızlı olsun. Ekrana çift tıklayınca kilit özelliği olsun. Güncelleme lazım değil. Honor 7 bakmamın sebebi de buydu. Yani lg ile onun arasında kalmıştım. Honor un bataryası iyiydi onun için seçmiştim. Ancak huawei P9 Lite da fena değil. Ödemeleri de bana uygun. Olmadı ona bakıcam.

• honor 7 yerine p9 lite daha iyi seçim nougat da aldi dikkat et p9 lite in 2gb ramli modeli var onu alma 3gb olani al 2gb yetmez

• Güncelleme konusunu pek önemsemiyorum. Telefonum stabil mi stabil daha ne isteyeyim, 5 ten 6 ya geçtikte ne oldu telefon şaha mı kalktı, yok. Ee 7 gelince ne olacak çağ mı atlayacak, telefon stabil olsun bana yeter. Şahsen güncelle konusunda ben böyle düşünüyorum. Ayrıca emui'nun bir çok farklı markanın arayüzünden daha stabil çalıştığını düşünüyorum.

Ayrıca her ne kadar türkiye güncelleme almasada çinde epey güncelleme alıyor. Rusların yaptığı bir site vardı güncelleme takibi için ordan bakmıştım.

http://hwmt.ru/oth/HWFF/info/view.php?find_model=PLK

• quote:

honor 7 yerine p9 lite daha iyi seçim nougat da aldi dikkat et p9 lite in 2gb ramli modeli var onu alma 3gb olani al 2gb yetmez

Bakalım artık, eğer çift tıklayınca kilit özelliği varsa, alacağım telefon muhtemelen P9 Lite olacak?

Teşekkürler hocam..

• benim p8 de var ama temperlo camdan dolayi adam akilli çalışmıyor kapattim kullanmiyorum kilit tusu tam ulasabildigim yerde gayet kullanisli

ben nereden bileyim kullananlara sorsana yavvv

• quote:

benim p8 de var ama temperlo camdan dolayi adam akilli çalışmıyor kapattim kullanmiyorum kilit tusu tam ulasabildigim yerde gayet kullanisli

ben nereden bileyim kullananlara sorsana yavvv

Sormadım ki

Sadece fikrimi söyledim. Eğer varsa alırım dedim. Tekrar teşekkürler kardeşim

• bu aralar gerginim kusura bakma

• quote:

bu aralar gerginim kusura bakma

Sorun değil

• TT Marshmallow 6.0 B381 romu son sürüm mü oluyor?

bu romda batarya problemi yaşayan var mı?

telefonum 1 günü çıkaramıyor. şarjı hızlı tüketiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: artuklu47

TT Marshmallow 6.0 B381 romu son sürüm mü oluyor?

bu romda batarya problemi yaşayan var mı?

telefonum 1 günü çıkaramıyor. şarjı hızlı tüketiyor?

Bende b402 var sanirim bi bende mi var bu anlamadm yeni alicak arkadaslarada dip not almayin abi gidin baska cihaz alin paşa paşa kullanin

• Bu telefon 5000 maH bataryalı olursa alınır benim fikrim
    Yoksa alınası değil bence
  • normalde ekran kilidi kullanmazdım, dün desen koydum kısa bir süreliğine, bugün deseni kaldırıp hiç bir ekran kilidini kullanmamak istemedim eskisi gibi ama bu seferde ekran kilidi yok seçeneği aktif değil bir türlü. nette baktım güvenlik ayarlarından güvenlik sertifakalarını kaldırınca sorun çözülür diyolar ama honor 7 de işe yaramadı, var mı çözümünü bilen yardımcı olabilecek arkadaşlar?
  • Bursatuner kullanıcısına yanıt
    B402 nedir ekran görüntüsünü atar mısınız? Benim cihazım nerdeyse 8 aylık ve hala 1 günü çıkartıyor maşallah

• Telefonu alalı bu ayın sonunda 1 yıl olacak bende ne yazılımsal ne donanımsal bir sorun var böyle bir sorunum olsa zaten forma yazar çözüm için destek arardım.... batarya bir günü fazlası ile çıkarıyor

ayrıca honor 7'yi ki memnun kaldığımdan bir hanıma birde çok değer verdiğim bir arkadaşıma 2.nci el olarak aldık. bu 2. el cihazlarda da batarya sorunu yok dikkat edin 2.nci el diyorum

Forumda şu sıralar fazla paylaşım ve şikayet olmama nedeni ( bazı arkadaşlar telefonları değiştiği halde şikayetçi onların bir yerde gözden kaçırdığı bir durum var veya bir hata yaptıklarını düşünüyorum ; virüslü bir google play uygulaması veya virüs bulaşmış bir microSD kart veya bilgi sayarlarından kaynaklı virüs bulaşmış bir dosya resim video vs olabilir ) forumda eski üyelerin yazmama nedeni sıkıntı olmadığı işlerin rayında gittiği anlamı taşıyor.

Birileri b402 demiş bu nasıl bir güncelleme ki yazan arkadaş https://forum.xda-developers.com/honor-7 bile sollamış süper bir yetenek bizlere de söylese bizde yüklesek

şimdi tek sıkıntımız android 7 gelecek mi? bazı yabancı forumlarda olumlu ve olumsuz görüşler var ama genelde hakim olan kanı emui 5 gelir lakin android 7 olmayabilir deniyor buda bizim şanssızlığımız olur bunun dışında harika bir telefon bakmayın siz bazı ergenlerin telefonu kullanmadığı halde almayın şunu alın bunu alın demelerine ; kediye uzanamadığı ciğer mundardır. f/p göre iyi bir cihaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 14 Mart 2017; 17:53:39 >

• callottemre C kullanıcısına yanıt
    Ayarlar <<<<<Ekran kilidi ve şifreler <<<<< şifre <<< şifre yok (devre dışı bırakıldı) yazar
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.