Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.618
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bahtsızpistole

Teşekkür ederim. Linkten kurulumu yaptım. Online müzik dinleyebiliyorum artık. Gerçi arşiv uzakdoğu ağırlıklı gibi ama yabancı şarkılarda sorun olmaz sanırım. Bence ilk sayfaya eklemelisin. Güzel bir özellik.

Yabancı şarkılarda sorun olmuyor hocam, denedim ama Türkçe denemedim hiç henüz. Ben de çok beğendim.

Ayrıca müzik çalarken sağ üstteki simgeye basarsanız benzer türdeki şarkıları bulup dinletiyor, mükemmel resmen

Huawei TT Honor 7 ANA KONU

@yigitabi Chrome kullanmayın zaten, tamamen şarj düşmanı. Mozilla veya UC Browser kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalradyalı -- 1 Ağustos 2016; 17:26:18 >

• Kaonu Dışı : Arkadaşlar 4 - gündür facebook sürekli aynı şeyleri gösteriyor bana yeni paylaşımları çok az gösteriyor. Bu neden olabilir hem bilgisayarda hemde telefonda aynı şeyi yapyor.
    bir anormallik var ama anlayamadım. Yardımcı olacak varsa sevinrim. Programı silip yeniden yükledim aynı sorun devam ediyor.
  • Bana hâlâ güncelleme gelmedi. Aslında gelse bile güncellemeyi düşünmüyorum. Çünkü ekran surem çok çok iyi, bildirim sorunum sıfır ve telefon yağ gibi akıyor.

Ama; çok sık kulaklıkla müzik dinleyen ve telefonun sesini yetersiz bulan bir adamım (daha evel çok yazmıştım, bazılarınız hatırlar). Ses, özellikle de kulaklıkla ses kalitesinde artış var ise guncellemeyi düşünürüm. Bu konudaki tecrubelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmadı Google hizmetleri güncel hala aynı hatayı alıyorum sinirlerim iyice gerildi not: sakın güncelle demeyin bütün uygulamalarım güncel.LÜTFEN YARDIMM

• Baska bir tarayici ile deneyin.Crome ile foruma girince saatlerce sayfanin yenilenmedigi oluyordu.Baska bir tarayicida ise hersey normaldi.Bir sure sonra duzeldi

• Evet indirmesini oyunu apk indirdim çalıştı ama Google playde uyumsuz gözüküyor lütfen sorunumun çözümünü bilen biri varsa söylesin internetteki şeyleri de yaptım olmadı offffffffffffffffffffffff

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

"Müzik" yazıyor hocam üstünde. Uygulama linki olarak bu =>http://www.apkmirror.com/apk/huawei-consumer-cloud/music-3/music-3-6-13-0-301-release/music-6-13-0-301-android-apk-download/

İndirin ve direkt çalıştırın, güncelleme yapacak zaten telefonda eski sürümü kendinden yüklü.

Dostum gerçekten iyiymiş bu music. Orjinal de yok galiba bu özellik. İstediğim şarkıyı yazıyorum buluyor. Süper bee.

Spotify ye gerek kalmadı

• Kalradyalı kullanıcısına yanıt
    Kardeşim cahilliğimi hoşgör ama birşey sormam lazım. Chrome kullanma diyorsun ya. Ben chromu sırf yabancı dil sayfaları Türkçeye çeviriyor diye kullanıyorum. Ve nerdeyse bütün tarayıcıları denedim ama bunu yapan tarayıcı yok. Yandex yapıyor mu acaba? Yani senin bildiğin başka yöntem var mı? Bende kolaya kaçtım sana sorim dedim

• GKN_TGR kullanıcısına yanıt
    Hocam valla Chrome'da öyle bir özelliğin olduğunu da senden duydum şu an, daha önce hiç kullanmamıştım öyle detaylıca ama Mozilla'nın eklenti desteği var. Mutlaka sayfa çevirmek için bir eklentisi vardır. Benim zaten Mozilla'yı tercih etme sebebim de eklenti desteğinin çok iyi olması. Kuruyorum uBlock'u, reklamsız geziniyorum hem mobilde hem bilgisayarda. Yani demem o ki; Mozilla'nın eklentilerini araştır biraz, illaki uygun bir şey bulursun ama en son tercihin Chrome olsun.

Ayrıca müzik uygulaması gerçekten çok güzel, daha önce de yüklemiştim zaten ama şimdiki sürüm daha bir stabil geldi, Spotify falan hikaye Lirik desteği olması da çok iyi.

• ETKEY THE BİG MAN E kullanıcısına yanıt
    İndirdiğiniz yerden eksik indirmissindir veya içerik sahibini hatalı koymuştur başka sitelerden indir olmuyorsa tel desteklemiyodur

Apus tavsiye ederim,ben kullanıyorum,çeviri özelliği de var.

• desireeye D kullanıcısına yanıt
    Kulaklıkla muzik dinleme olayinda bir degisiklik yok yazilim degil donanimla ilgili o sorun, ben arkadasimdan iphone 6S almisti onun kulakligini istedim ses muazzam derecede guzel geliyor arada daglar kadar fark var. Sana tavdiyemde orjinal iphone 6 yada 6S kulaklgi alman yada esden dosttan istemen. Bu ada kulaklikla konusmada hic bir sorun yok sesler muhtesem gelip gidiyor

Sistem arkadaki uygulamayi kapatsa uygulamaya kaldigim yerden baslamam.

• Diğer sayfaların hepsini okuyamadım kusura bakmayın.Bugün telefonum kırıldı ve 1200₺ seviyesinde telefon bakıyorum.Yarın ya da çarşamba almak istiyorum aksama olmaması için.

Birkaç sorum olacak;
    1)Kronik sorunu var mı?
    2)Yazılımsal herhangi bir hata/sorun var mı?
    3)Nereden temin edebilirim?
    4)1200₺ civarında başka telefon önerir misiniz?

Belki bu soruları yüzlerce defa cevapladınız ama olay biraz acil olduğu için böyle oldu.Lütfen kusura bakmayın.
  • JW2 kullanıcısına yanıt
    Konunun stalker'ı ama foruma küskün olduğumdan cevap vermeyen birisi olarak sana yazayım.

1- Kronik sorun yok, cihazı alma tarihim 29 Haziran 2016.
    2- Şöyledir ki ben Türk Telekom bayisinden gidip satın aldım, 1300 TL Peşin vererek. Bana hala orjinal olarak güncelleme gelmedi. Elle de güncellemeye korkuyorum gibi bişey. Sorun olarak o yani, geri kalan çoğu şey güzel olduğunu düşünüyorum. Belki de telefon yenidir ondan bu kadar optimistim. Şuanki durum böyle.
    3- Türk telekom mağazalarından direk gidip parayı basıp alabilirsin diye düşünüyorum. Ek olarak sakın tarifeye ek alma, baya kilitliyorlar ve tarifeler dandik olduğunu düşünüyorum.
    4- Honor 5C gelecek diyorlar, Zenfone 3 bekleyebilirsin diyeceğim, sana acil lazımmış. Bilmem, git al bence direk.

Ek yorum: 1 aydır şu telefonu arkası üzerine koyarken çok dikkat ediyorum sanki kamera çizilecekmiş gibi geliyor hep. Veya en ufak darbede çok kötü şeyler olacak gibi hissediyorum. Kamerası dışarıda telefonun, çıkık. Kap ile çözülebilir bir sorun, çok önemli değil ama kapsız baya sıkıntı.

• Ben olsam gönül rahatlığıyla alırdım ama tavsiye benim gibi müzik dinlemeye düşkünsen eğer yanın da bir adet de kulaklık alıver. Lg quadbeat 3 tavsiyemdir :)

• Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    5C ne zaman gelir tahminen bir bilginiz var mı?Oldukça iyi ve harika bir fiyatı var (en azından yurt dışı için).1 ay falan varsa MaxiPlus 5 ile dayanabilirim.
  • JW2 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne desem yalan olur şimdi.
  • Hava durumu uygulamasini asagi dogru cekince guncelliyor ya , yukari dogru cekincede ruzgar hizi vs. Gosteriyor .
    Daha once hic dikkatimi cekmemisti

• quote:

Orijinalden alıntı: Viper_Sensation

Apus tavsiye ederim,ben kullanıyorum,çeviri özelliği de var.

Apusu hız ve kullanılabilirlik olarak nasıl? Eklenti istiyor mu?

Teşekkür ederim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKN_TGR -- 2 Ağustos 2016; 0:21:16 >
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.