Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.618
Cevap
64
Favori
274.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • =>http://www.apkmirror.com/apk/huawei-consumer-cloud/

Buradan Huawei'nin Çin telefonları için olan güncel uygulamalarını yükleyebilirsiniz. Ben dosyalar, hicloud ve müzik uygulamalarını güncelledim. Dosyalar ve Hicloud'a gerek yok ama müzik uygulamasını güncellemenizi önerebilirim. Büyük çoğunluğu çince oluyor programın ama genel kullanılabilirlik ingilizce. Kesinlikle Spotify'a olan ihtiyacımı ortadan kaldırdı. İstediğim şarkıyı yazıp direkt dinleyebiliyorum
  • Arkadaşlar bende honor7 alcamda avrupa marsmelowununun linkini atabilirmisiniz çift hatli olanını yada en yenisini bide bu guncellemeleri atrsam garantide sikinti olurmu.türk telekom un ve avrupa guncellemeleri arasında ne fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptor66

Arkadaşlar bende honor7 alcamda avrupa marsmelowununun linkini atabilirmisiniz çift hatli olanını yada en yenisini bide bu guncellemeleri atrsam garantide sikinti olurmu.türk telekom un ve avrupa guncellemeleri arasında ne fark var

Dostum Anasayfaya yani 1.sayfaya bakmayı denedin mi? Bütün linkler mevcut orda.
    Sen Avrupa istiyorsan B371 olanı indireceksin. Avrupa full ota

• Bahsettiğim okay şu hocam
  • TT MM ile ilgili son sayfayı açıp direk soru soranlar okusun!!!

TT MM gecis yaptim bir kac gun oldu,ilk gozlemlerim cihaz lolipopa gore daha akici hizli calisiyor bariz belli,ses kalitesinde bir artış var melodileri dikkatli dinleyen anlayacaktır.bildirim sorunum yok.batarya performansinda oncekine gore bir tik daha iyilesme yasanmis.ram 1.5-1.8 arasinda kaliyor ama cihaza yüklenmede enayilik yasanmiyor.artı olarak bu cok dikkatimi cekti cihaz lolipoptaki gibi ısınmıyor.eksi olarak gözlemlediğim parmak izi açılış süresi bir tık daha artmış yani 0.5 yerine 1sn olmuş gibi hissediyorum ama sıkıntı yok yinede hızlı.

• Merhaba,

31.07.2016 Tarihi itibari ile TT MM geçtim şimdilik sadece ekrana hızlı arama kişileri eklediğimde uygulama yüklü değil uyarısı veriyor ve arama yapmıyor.
    Birazda ayarlar kırpılmış anladığım kadarı ile.
    Hızlı arama sıkıntısına çözüm bilen varsa paylaşmasını rica ederim.
  • Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası alıyorum android 6 da olmama rağmen Dead Target 2 indirecektir fakat Google playe girdiğim zaman bu hatayı alıyorum sizlere aynı hatayı alıyorum musunuz çözümü ne bilen varsa söyleyin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: ETKEY THE BİG MAN

Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası alıyorum android 6 da olmama rağmen Dead Target 2 indirecektir fakat Google playe girdiğim zaman bu hatayı alıyorum sizlere aynı hatayı alıyorum musunuz çözümü ne bilen varsa söyleyin lütfen

Bende indirmeye başladı. Google Play hizmetleriniz güncel olmayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

=>http://www.apkmirror.com/apk/huawei-consumer-cloud/

Buradan Huawei'nin Çin telefonları için olan güncel uygulamalarını yükleyebilirsiniz. Ben dosyalar, hicloud ve müzik uygulamalarını güncelledim. Dosyalar ve Hicloud'a gerek yok ama müzik uygulamasını güncellemenizi önerebilirim. Büyük çoğunluğu çince oluyor programın ama genel kullanılabilirlik ingilizce. Kesinlikle Spotify'a olan ihtiyacımı ortadan kaldırdı. İstediğim şarkıyı yazıp direkt dinleyebiliyorum

Hocam sorumu maruz görün çok basit olabilir ama müzik uygulaması hangisi? Google müzik uygulaması mıdır?

• bahtsızpistole kullanıcısına yanıt
    "Müzik" yazıyor hocam üstünde. Uygulama linki olarak bu =>http://www.apkmirror.com/apk/huawei-consumer-cloud/music-3/music-3-6-13-0-301-release/music-6-13-0-301-android-apk-download/

İndirin ve direkt çalıştırın, güncelleme yapacak zaten telefonda eski sürümü kendinden yüklü.
  • quote:

Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası alıyorum android 6 da olmama rağmen Dead Target 2 indirecektir fakat Google playe girdiğim zaman bu hatayı alıyorum sizlere aynı hatayı alıyorum musunuz çözümü ne bilen varsa söyleyin lütfen

Google play guncelleyince duzeliyor.

• Tamam bir deneyeyim

• Şu an zaten Google play güncel ama hala devam ediyor gta liberty City stories de aynı şekil bide ona bakabilir misiniz uyumlu değil yazıyo mu

• Merhaba, ilginç şekilde LP TT Romu kullanırken hiç yaşamadığım bildirim sorunu Avrupa 371 Romunda yaşıyorum. Whatsapp ve gmail bildirimleri zaman zaman gelmiyor veya çok geç geliyor. Korunan uygulamalarda ikisi de mevcut olmasına rağmen.
  • global marshmallow u tt marshmallow üzerine kurmak istedim burada anlatıldığı gibi. installing update %5 de takıldı bekliyor uzun süredir. normal mi bu?
  • quote:

Şu an zaten Google play güncel ama hala devam ediyor gta liberty City stories de aynı şekil bide ona bakabilir misiniz uyumlu değil yazıyo mu

Eğer doğru uygulamayı bulduysam uyumlu bu da hocam. Siz bi google play service'ini güncelleyin. Eğer olmuyorsa bi telefonu yeniden başlatıp google play açın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms&hl=tr

Üstte linkini verdiğim uygulamayı güncelleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitabi

global marshmallow u tt marshmallow üzerine kurmak istedim burada anlatıldığı gibi. installing update %5 de takıldı bekliyor uzun süredir. normal mi bu?

Full OTA olanı indirdiniz değil mi? Hala bekliyor mu %5'te?
  • Kalradyalı kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Linkten kurulumu yaptım. Online müzik dinleyebiliyorum artık. Gerçi arşiv uzakdoğu ağırlıklı gibi ama yabancı şarkılarda sorun olmaz sanırım. Bence ilk sayfaya eklemelisin. Güzel bir özellik.

• ota değil, normal. restart attım, sorunsuz yükledi.
    ancak bir sıkıntım var, rom değiştirme sebebim buydu,
    chrome kendi kendine sacma sapan reklam sitelerine yönlendiriyor. sitelere giremiyorum. ne olduğnu anlamadım.
    wipe ettim, cache temizledim, rom değiştirdim değişen bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitabi

ota değil, normal. restart attım, sorunsuz yükledi.
    ancak bir sıkıntım var, rom değiştirme sebebim buydu,
    chrome kendi kendine sacma sapan reklam sitelerine yönlendiriyor. sitelere giremiyorum. ne olduğnu anlamadım.
    wipe ettim, cache temizledim, rom değiştirdim değişen bir şey yok.

chrome eklentilerinde bir şeyler olabilir. Başka bir tarayıcı ile bir deneyin. Olmazsa chrome da google hesabınıza bağlı olan uygulamalara göz atın.
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.