Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.618
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Siyah Tutkusu

kısayol tuşundan bahsetmiştim zaten kılıftan mı bilmiyorum ama kendi kendine basılıyor çantamda oldukça hassas. neyse şimdilik oraya atadım en azından diğerinden daha kolay...
    teşekkürler, hayırlı olsun bu arada

Üst bardan kısayoller bölümünden ekran görüntüsüne tıklarsanız bulunduğunuz sayfanın ekran görüntüsünü alır. Bir diğer yol akıllı tuş atamak, o zaten söylenmiş. Parmak olayının muhtemelen püf noktası var ama henüz ben de tam çözebilmiş değilim onu.

AYRICA İLGİLENENLERE DUYRULUR

Almanya için B370 OTA güncellemesi yayınlandı bugün. İsteyen deneyebilir ama Almanca yorumları Türkçeleştirerek okudum biraz, pek bir değişiklik yok gibi.

=>http://www.android-hilfe.de/thema/offizielles-marshmallow-update-fuer-das-honor-7-os6-0-emui4-0-b370-ota.779485/

Nasıl yüklenir?

Öncehttp://www.hihonor.com/de/support/details/?DOC_ID=77508 bunu indiriyorsunuz, ardından üstte verdiğim linkten OTA güncellemesini.

Gerisini biliyorsunuz zaten amatör olanların denemesini tavsiye etmem.

EDIT // Vazgeçtim, henüz denemeyin. Update dosyasını indirdim şimdi, direkt flashlayabileceğiniz nitelikte değil. Birkaç güne full .APP olarak düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalradyalı -- 29 Haziran 2016; 17:23:21 >

• Arkadaslar merhaba 1200 bandinda honor 7 yada 1800 bandinda s6 almayi dusunuyorum.Oyun oynamam.Foto ve video iyi olsun istiyorum.S6 malum bu konularda iyi bir telefon ama honorun video kalitesi nasil.Ois olmamasinin dezavantaji oluyor mu.Sarsinti oluyor mu cekimlerde. Aradaki 600 tl. az bir rakam degil degip degmeyecegini ogrenmek istiyorum S6 ya o farki vermeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScHeNKii_ScP kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle honor

• MBilgehan01 M kullanıcısına yanıt
    Tt romunda değişmiyor galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben honor7 yi yeni aldím. Almadan once cok kiyaslama yaptim. O kadar fiyat farki edecek ne ozellik gordum ne de tasarim. Telefon elindeyken s6 mi yoksa s4 mü yada siradan bir model samsung mu belli degil (edge versiyonlari haric!) 600 lira fiyat farki yapacak ustun ozellikleride olmadigina gore karar honor 7

• Takip ettim,yorumları inceledim ve yaklaşık bir ay falan oldu alalı.Bir hafta normal TT net romu ile kullandım sonra 330 geçtim.Bu arada çift sim kullanmaya başladım. Pusulası ve radyosu mükemmel çalışıyor.Bir gün şarj gidiyor ki ben yoğunn kullanırım.Video ve fotoğraf çekimleri gayet güzel ben yeterlinin üzerinde buldum. Ha alınırmı dersen,fiyat/performans telefonudur ve alınır.@ScHeNKii_ScP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcemanTURK -- 29 Haziran 2016; 21:37:57 >
  • Beyler goofle bir turlu semkronize edemiyorum sunucu hatasi veriyor

• Bu telefonu almayı düşünüyorum almaya değer mi sizce?
  • Arkadaşlar telefonun gpu su t628 mp 4 değil mi cpu z dect 624 gösteriyor

• Antutuda t624 görünüyo

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    Honor 7 Kirin 935 işlemci dolayısıyla Mali-T628 MP4 oluyor.

Cpu-Z direk donanımı görmüyor aslında. Model numarası vs gibi parametrelerden bilgi alıyor. Yani ufak bi güncelleme ile düzelir veya düzelmez. Burda hata var Cpu-Z de yani.

G7 yi ilk aldığımda Cpu-Z de 2800 görünüyordu batarya hatta kazıklandık mı la dedim,çünkü G7 3000 lik bataryaya sahipti. Yaklaşık 1 ay sonra düzelttiler hatayı. Sonra anladım herşey birebir doğru değilmiş bu programda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKN_TGR -- 30 Haziran 2016; 1:29:40 >
  • Ama antutuda aynı şey var t624 niye öyle

• Valla 2-3 farklı programla baktım işlemci doğru ama gpu hepsinde t624 ram 2792 ya da 2782 mi ne yazıyo batarya birinde 3000 cpu z de 3100 yazıyo ams hepsinin oryak noktası ram ve gpu bilgisi

• merhaba arkadaşlar;
    telefon alacağım ama ilk başta düşüncem Sony Xperia M5 idi. onu araştırırken bi kaç farklı telefona denk geldim.
    Bu Honor 7 baya özellikleri güzel geldi ve M5'e yakın özellikleri. Bu iki telefonu inceleyen varsa bana artılarını eksilerini yazıp karar vermemde yardımcı olabilir mi?
    Forumda M5 kullanıcıları kulubünde buraya göre baya şikayet var aslında. yine de M5 i de inceleyen varsa yardımını beklerim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • mrascal kullanıcısına yanıt
    M5 telefon değil bi kere tipi tip değil performans olarak honorun önündede oldugunu düşünmüyorum kamera falan olsun honor gayet iyi

• Dostum bu super gece modda foto çekerken 15 snye sayıyor onu azaltabiliyomuyuz

Valla ben de M5 niyetiyle yola çıkmıştım. Telefonun milyon tane sorunu var. Forum sayfasında yüzde 10 sorunsuz telefon var resmen. Sonra daha da araştırdım, her yerde şikayet. Changr.org sitesinde imza kampanyası böle açmışlar, piyasadan toplatilsin diye. Riske giremedim. İyi ki de Honor almışım. Eğer bazı arkadaslarda oldugu gibi şarj problemi yasamazsaniz, telefona hayran kalırsınız. Genelde de Vodafona hatta sarj sıkıntısı var, aklınızda olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tutkusu

kısayol tuşundan bahsetmiştim zaten kılıftan mı bilmiyorum ama kendi kendine basılıyor çantamda oldukça hassas. neyse şimdilik oraya atadım en azından diğerinden daha kolay...
    teşekkürler, hayırlı olsun bu arada

Üst bardan kısayoller bölümünden ekran görüntüsüne tıklarsanız bulunduğunuz sayfanın ekran görüntüsünü alır. Bir diğer yol akıllı tuş atamak, o zaten söylenmiş. Parmak olayının muhtemelen püf noktası var ama henüz ben de tam çözebilmiş değilim onu.

AYRICA İLGİLENENLERE DUYRULUR

Almanya için B370 OTA güncellemesi yayınlandı bugün. İsteyen deneyebilir ama Almanca yorumları Türkçeleştirerek okudum biraz, pek bir değişiklik yok gibi.

=>http://www.android-hilfe.de/thema/offizielles-marshmallow-update-fuer-das-honor-7-os6-0-emui4-0-b370-ota.779485/

Nasıl yüklenir?

Öncehttp://www.hihonor.com/de/support/details/?DOC_ID=77508 bunu indiriyorsunuz, ardından üstte verdiğim linkten OTA güncellemesini.

Gerisini biliyorsunuz zaten amatör olanların denemesini tavsiye etmem.

EDIT // Vazgeçtim, henüz denemeyin. Update dosyasını indirdim şimdi, direkt flashlayabileceğiniz nitelikte değil. Birkaç güne full .APP olarak düşer.

Aşağıda ki islemleri yaparsaniz linkte verdiginiz romu yukleyebilirsiniz.

- Twrp recovery yukleyin.
    - HwOUC.zip dosyasını yukleyin.
    - orginal recovery yukleyin.

HwOUC.zip
    https://mega.nz/#!PAcQ1BqT!q3JlufJFbrJ5XFYx3-H6T5rRX0Cl54erPILdh2S5YZQ

Twrp Recovery
    https://dl.twrp.me/plank/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strategos -- 30 Haziran 2016; 7:07:29 >

M5 donanım olarak honor7 ye yakın ama batarya kapasitesi, kasası ve M serisi olması eksileri. Z serisi olsa alınır derdim ama HONOR 7 ağır basıyor dostum.

Ama sony kesinlikle kötü değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Dostum bu super gece modda foto çekerken 15 snye sayıyor onu azaltabiliyomuyuz

Bildiğim kadarıyla ayarlayamıyoruz. Ama zaten kendi otomatik ayarlıyor. Ortam ışığı çok az veya yoksa süre uzuyor ama hafif ışıklı ortamda süre 7 saniye civarında oluyor.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.