Şimdi Ara

Huawei T5 oyun için tavsiye eder misiniz ? (PubG) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: brownness

bu tableti netflix için düşünüyorum. acaba nasıl olur kullananlar fikir verebilir mi?
    Netflix için hiçbir tablet kötü değildir. Bütçeniz için ideal buluyorsanız alın. Donma ve kasma sorunları yaşatmaz diğer uygulamalarda da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thermodynamiker kullanıcısına yanıt
    Kasmadan ziyade görüntü kalitesi, ekran parlaklığı vs. için sormuştum.

• quote:

Kasmadan ziyade görüntü kalitesi, ekran parlaklığı vs. için sormuştum.
    1920 x 1200 px full hd görüntü kalitesi mevcut. Benim için tatmin edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thermodynamiker

1920 x 1200 px full hd görüntü kalitesi mevcut. Benim için tatmin edici.

Alıntıları Göster
    hocam bende Huawei MediaPad T5 Tablet (3 GB / 32 GB) alacağım. bir kaç yerde farklı farklı özellikler okudum. lütfen ürünü satın almış biri olarak bilgi verebilir misiniz?

bu tablette bluetooth var mıdır?

GG yok yazmıs, trendyol yok yazmıs n11 var yazmıs felan karmakarısık.

bence %99 var ama arafa düştüm, yanıtınıza göre satın alacağım. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

hocam bende Huawei MediaPad T5 Tablet (3 GB / 32 GB) alacağım. bir kaç yerde farklı farklı özellikler okudum. lütfen ürünü satın almış biri olarak bilgi verebilir misiniz?

bu tablette bluetooth var mıdır?

GG yok yazmıs, trendyol yok yazmıs n11 var yazmıs felan karmakarısık.

bence %99 var ama arafa düştüm, yanıtınıza göre satın alacağım. teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Bluetooth var hocam. Hatta bluetoothlu klavyeler var onlarla bu cihazı bağlamak için bluetooth kullanmalısınız. Youtube’da videosu ve testleri var T5 için.

Bazı sitelerde 4 çekirdekli yazıyordu bu tablet için ama 8 çekirdekli. Üstünkörü yazıp geçtikleri için öyle olmuştur.

t5 cihazını kaç paraya almıştınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enteresan63

Hocam bahsetmiş olduğunuz Huawei T5 tablet ile samsung galaxy tab s5e performan olarak hangisi üstün. görünüyor ?
    Bahsettiğiniz Samsung tablet her yönden daha üstün (snapdragon 670, Amoled ekran, 4 akg hoparlör vs,) ama en az 2 misli pahalı. Bence bir Android tablete o kadar para verilmez, iPad olsa neyse de, güncelleme daha uzun süre aliyor ios tabletler. Ama Android öyle değil, 5 senedir Android tablet kullanıyorum, 2 senede bir değiştirmek zorunda kalıyorum. İlk olarak android 2.6 ile başladım, KitKat ve 5.0 derken 2 sene önce Android 6 tablete cikabildim. Hiç güncelleme almıyor, ancak yenisini alarak Android yukseltiyorsunuz, o nedenle bence Android tablete 3-4 bin lira vermek israf gibi geliyor bana. O nedenle iş görecek, ucuz birşey alıp 2 sene idare etmek mantıklı. Huawei de fena görünmüyor ama yeni bir model değildir, işlemcisi de eskidir, bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Multe

t5 cihazını kaç paraya almıştınız hocam
    1399 lira

• Bu aralar çok talep var diye kimse indirim de yapmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. Altı ay önce de araştırmıştım, o ara telefon aldım, tablet alımını erteledim. Yılbaşında fiyatı 900'e kadar düşmüş 3/32 olanın, şimdi ne oldu da bu kadar arttı, anlamadım. Döviz arttı, evde kalanlar da talebi yükseltti, evde ders için alanlar da var. Ama yeni cihazlarında googlesiz Huawei Çin dışında düşüşte, Mediapad fiyatları neden arttı, alternatifleri de arttı diye mi? İos ekosistemde olsam iPad alacağım ama Android lazım, geçen sene 900 olan cihaza 1400 vereceğim mecburen galiba. Ya da yazı beklemek mi lazım, evde ders işi bitsin, fiyatlar eski yerine gelsin. Döviz bile yüzde 20 arttı, Mediapad yüzde 40 artmış. Huawei'in yeni ekonomik tablet serisi çıktı Avrupa'da, üstelik de Kirin 810 var ama Google play store vs yok ki, ne yapayım ben o cihazı.

• quote:

Bu aralar çok talep var diye kimse indirim de yapmıyor.
    Huawei'in kendi sitesinden alınca, yanında Huawei Band da hediye ediyor. İhtiyacı olan için güzel.

https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-mediapad-t5-10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksph -- 10 Mayıs 2020; 10:37:9 >
    hocam lenovo m10 plus 4 gb/64 gb almayı düşünüyorum ama bu huawei modelini de düşünebilirim lenovoda netflix full hd izletmiyor bu sizin tablette netflixde full hd izlemee olanağı var mı? uygulamalar arası geçişlerde kasma donma yapıyor mu bir de tarayıcıda birkaç pencere açınca? son olarak güncelleme desteği veriyor mu merak ediyorum kutudan andorid 8 ile çıkıyor android güncellemesi geldi mi acaba lenovo 1800 huawei 1400 tl . yani 2-3 yıl götürecek bir tabletse o huawei alabilrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hünkar1453 -- 10 Mayıs 2020; 13:42:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.