Şimdi Ara

Huawei, Samsung'un telefonlarıyla dalga geçen 3 reklam filmi yayınladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su geçirmez diye telefon satıyor samsung açılmayan telefonu sıvı teması diyip garanti dışı bırakıyor bizzat kendim şahit oldum avcılardaki serviste arkadaşla gülmekten karnımız ağrıdı dalga geçiyorlar sandık sonra cihazı elimize verdiler geldik herşeyiyle boktan bir marka samsung

• Samsung ile dalga geçen kendini rezil eder. s8 ve s8 plus gibi ekran kasa oranı ve batarya performansıyla çok güzel telefon ürettiler. Yetmedi note 8 ile kalem isteyenlere özel en iyi modeli ürettiler. Huawei ne yaptı hala bluetooth 4.2 koyuyor, kirin yetersiz. Git Apple ile, Sony ile dalga geç ama Samsung ile geçemezsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturkcan2

Samsung teknoloji olarak daha üstün olabilir sektöre yön veren firma da olabilir fakat maalesef kör topal giden bir firmadır yani şöyle uygulamalardan kullanım kolaylığı fonksiyonlar kullanıcı memnuniyetine kadar Apple nasıl Samsung'dan öndeyse bence Huawei'de Samsung'dan öyle önde ve bu bence çok fark yaratıyor, ben Apple ait bir ürün alırsam sadece bu sebepten ötürü alırım onun dışında para konusunda tuhaf politikaları oldugundan uzak duruyorum...

Tamamen saçmalık ne Apple nede hauwei Samsung la aynı seviyede değil ikisi birleşsin bir Samsung etmezler. ggwp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei, xiaomi falan güçlü markalar. Samsung'un Apple'ın bunlarla rekabet etmesi baya güç. Gelecek Çin piyasasında harbiden. Çin maliyetleri feci derecede düşürebiliyor. Adamlar zaten ters mühendislik konusunda dehalar. Bu yüzden Samsung, Apple, milyonlarca hatta milyarlarca doları ar-ge ye yatırırken, Çin li markaların bir numune edinmesi o teknolojiyi çözmelerine yetiyor :D

S8 kullanıcısıyım ama muhtemelen bundan sonraki zamanlarda, akıllı ürünler konusunda bu Çin markalarına dönebilirim. Saatleri falan 4'te biri fiyatına hatta kampanya denklenirse 5'te biri fiyatına falan, telefonlar deseniz çok daha uygun. Teknik servis olup olmamasını bile düşündürmeyecek kadar uygun fiyatlara aynı teknolojiler alınabiliyor.

• Xloud X kullanıcısına yanıt
    Bir de üstüne yılların markası dediği o marka araklama konusunda da çok ileri olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

En basiti HTC ne yaptıysa aynısını kendisi yaptı ve maalesef ki HTC bu marka kadar çok büyük maddi geliri olmadığı için yaptıklarını duyurmadı.

Aslında epıl la yaptığı rekabette aslında algı yönetimi operasyonuyla kendisini haklı göstermeye çalışsa da Epıl fazlasıyla haklıydı.

Düşünün ki kendi ülkesinde bile adları devlet başkanıyla bile kötü şekilde anıldı.

• Niye bu kadar çok detaya alıyorsunuz ki? Bırakın birbirlerini yesinler bizde izleyelim, ne güzel işte.

• Hauwei 4000 mah pil Samsung 3300 mah pil buda sonuç. Hauwei kendi ile dalga geçsin bence.
    Huawei, Samsung'un telefonlarıyla dalga geçen 3 reklam filmi yayınladıHuawei, Samsung'un telefonlarıyla dalga geçen 3 reklam filmi yayınladı

• samsung android telefon kullanmadım hiç. ama ailemde bir huawei var. orta segment işlemci ve yeni model olmasına rağmen güncelleme gelmedi. kamera 20 mp ama orta seviye. yazılımda çok fazla bug var. leica ile kamerası iyileşti diye kendini birşey sandı heralde

• Huawei herhalde reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyor her ne kadar Huawei sevsemde bence Samsung'la aynı kulvarda değil Samsung her türlü yer Huawei daha fazla batarya ile daha düşük süreler veriyor AnTuTu testleride Samsung daha iyi puanlar alıyor bu yapay zeka olayı bence tam bir saçmalık iki gün sonra rafa kaldırırlar bu Huawei nasıl bir kafayı yaşıyor anlamak mümkün değil

• EzioAuditore_ kullanıcısına yanıt
    Dünkü firma dediğin adamlar 2009'dan beri akıllı telefon üretiyor. Birde IDEOS X5 F/P efsanesi dersem her halde aklında birşeyler canlanır. Hala yok canlanmadı diyorsan.https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Huawei-iDEOS-X5-Fiyat--Performans-Krali-video-inceleme.htm incelemesini, ve böyle port rom konuları vs. atalım.https://forum.donanimhaber.com/huawei-ideos-x5-u8800-ana-konu-miui-oxygen-cm7-rehber-root-cwm--49916326
    Önceden markayı araştıralım. Bu herifler dünkü adam değil ki ek olarak 8 senede taaaa buralara geldilerse çok büyük bir başarı değil midir ? apple'da ona bakarsan 2007'den önce adamlarda telefonda yoktu. Ne oldu ? bir çıkarttı iphone'u ortalıkta nokia ericsson dahil hepsini dağıttı yok etti. Ericsson öldü gitti. Nokia desen param parça oldu Microsoft'un oyuncağı edildi sorna da satıldı HMD denilen bilmemne şirketi şimdi nokia diye android telefon üretiyor.

Düşün yani koca nokiahttps://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/nokia-androidli-telefon-ureticileri-isinmak-icin-pantolonuna-iseyen-finli-cocuklara-benziyor.htm heriflerin saçma açıklamalarına bak. Ne oldu Symbian diye diye yırtıldılar sonra Microsoft aldı bunları Elop sayesinde Windows Phone denilen sistemle birlikte toprağın altına gömdü. İnsan biraz araştırır yani ne olmuş ne bitmiş Huawei kimdir nedir necidir vs. vs. daha iyi ya işte daha tecrübelilerden daha iyi telefon yapıyorum diye adam kendini reklam yapmış ha beğenirsin beğenmezsin ayrı konu.

• İyi de dalga geçtiği konularda haklı değil. Hatta neredeyse Samsung un en güçlü yanları onlar...

• aslında böyle çekişmeler olmasa tüketiciyi bir güzel gondiklerler. bir note düzeyinde 3 tane daha aynı kalite marka olsa note 8 in fiyatı vergiler dahil 3000-3200 tl düzeyinde olurdu.
    iphone x in maliyeti 350-450 dolar arası olduğu söyleniyor. 1000 dolara satılıyor.alternatifi olsa 700 doların üstüne çıkan avcunu yalardı.bir ara htc diye bir marka vardı fiyatı piyasanın üzerinde tuttular sonrasında argeye bile yetmeyecek satış yaptı.

• Cinlilerin reklami bile berbat hepsine diss attim gectim.

Asil reklam izlemek isteyen growing up'i izler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huaweiyi çok beğensemde yarışta malesef Samsungun çok gerisinde. Bütün firmalar 10cm çerçeveli telefon yaparken Note Edge ile Telefonlarda çerçeve olayı yeni boyut kazandırdı samsung. Şuan note 8 ve s8 serisini ekran anlayışı dünyada kesinlikle açık ara en iyisi. Sonsuz ekran olayı muazzam birşey. Ayrıca Samsung Geçmişten gelen TouchWiz arayüzünü geliştirerek şuan greceux arayüzünü kullanıyor ve bana göre en kullanışlı arayüz tam kullanıcı odaklı. Huawei bence yarışa şuan mate 10 ile girdi bundan önceki hiçbir amiral gemisi samsung ile baş edecek seviyede değildi

• quote:

Orijinalden alıntı: annieste

quote:

Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

Son derece amatörce. Daha dünkü firma, yıllardır telefon üreten bir firmayla kendini bir tutuyor. Tasarımını birebir kopyaladığın bir cihazı kötülemek de ayrı bir kafa yapısı.

daha dünkü firma dediğin bugün senin ülkende baz istasyonu alt yapısı olarak sağlam bir değere sahip. alo diyebildiğin türkcell çok eyi çekiyi diyebilmen için huawei zte gibi firmalara teşekkür etmen lazım.nokta

Ericson un falan da baz istasyonu var. Demek ki en iyi firma Ericsson.. Hadi sabah akşam şükür namazı kılalım. Kafaya bak.. Sanki hayrına yapıyorlar istasyonları..

• quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

Huawei, Samsung 'un bir adım gerisinde olabilir tabii ki satışlarda

Ama teknoloji olarak bence bir kaç adım ilerisinde.

Şu yorumun dh gibi bir yerde bu kadar artı oy alması şaka gibi. Bir yanda raminden ekranına, bataryasından işlemcisine her şeyi kendi üreten samsung. Diğer yanda Çinli Huawei. Sadece Modem ve işlemci yapınca en gelişmiş firma oluyorsun evet..

• Teknoseyir p10 s8 kıyas videosu. Evet Huawei daha iyi telefon yapıyor..

• K_Spartakus K kullanıcısına yanıt
    O kadar da değil,Samsung hala Huawei'den önde.

• Kullandığım telefon ascend p7 fakat sanırım huawei bu reklam kampanyasıyla ironi yapıyor. Bütün incelemelerde huawei cihazların batarya kapasitesinin çok altında kullanım sunduğu belirtiliyor. Mali g71 in 8 çekirdek kullanması, s7 edge de 20 çekirdekli kullanılması vb.. Fakat ilk akıllı telefonum efsanevi IDEOS X5 i anmadan geçmek istemem. Blefish, forumber bırakmasaydı oreo bile alırdı :DHuzur içinde yat...

• Böyle çekişmeler güzel fakat,Huawei benim gözümde 3.sırada Apple ve Samsung ilk 2 sonra Huawei fakat bu fiyatlarla hiçbiri,One Plus ve Xiaomi akar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.