Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam nemde mahmutu buluyor ama selin i aratınca bulmuyor 73546 tuşluyorum bulmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adeep

Türkçe karakterlerde oluyor genelde, numaralar da karışıyor bazen. Ben ex dialer yükledim onu kullanıyorum. Sorunsuz.

özellikle rehberimde Türkçe karakterde kullanmiyorum

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    mahmut öylesine verdiğim bir isimdi misal nuri yazıyorum bulmuyor cezmi yazıyorum bulmuyor

• memleket44 kullanıcısına yanıt
    Mehraba Kardeşim bu telefondaki iki hattına da 2 kullanıcı nasıl kurulur anlatayım

AYARLAR > KULLANICILAR > EN ALTTA + EKLE VAR ONA BAS > TAKMA AD VER BİRTANE YENİ KULLANICIYA GEÇİŞ YAP DİYECEK TAMAM DE VE SONRASINDA YENİ BİR TELEFON KURAR GİBİ YENİ G MAİL HESABI YENİ FACEBOOK YENİ WHATSAP YENİ SWARM AKLINA YENİ TELEFONDA NE OLMASI GEREKİYORSA HERŞEYİ ORAYA İNDİR VE KULLAN

DİĞER KULLANICIYA NASIL GEÇERİM ?

TELEFONUN EKRAN KİLİDİNDE İKEN ÜST KÖŞEDE TELEFONA VERDİĞİN İSİM OLNA BİR R YUVARLAK VAR ONA TIKLA DİĞER KULLNICI AÇILACAK ONA BAS VE DİĞER KULLANICIYA GEÇ

KOLAY GELSİN.
  • Arkadaşlar istediğimiz bir uygulamayı,oyunu,programı vb. şeyleri sd karta kurabiliyormuyuz?
  • huawei swype klavye kullanıp da kelime tahmini ve T9 'u kapatabilen varsa tebrik ederim. nasıl yaptığını anlatırsada sevinirim. çünkü tüm seçenekleri kapatmama rağmen olmadı bende google klavye ye geçtim sonunda. Ama çözüm varsa güzel olur ?
  • Klavye olarak TouchPal ın tuş takımı klavyesini T9 ile kullanıyorum bu alışkanlık HTC den geliyor bana.

• lucifer_666tr kullanıcısına yanıt
    Bişey değil hocam garip garip çözümleri var bu telefonun :D bildirim sorununu da operatör ismini göster seçeneğini işaretleyerek çözmüştüm

• Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

pil zaman geçtikçe daha da randıman alıyor.

• Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

fotoğraflar da aynı şekilde:)

• ozy59 kullanıcısına yanıt
    hocam çok merak ediyorum 7 saate yakın ekran açık kullanım süresini nasıl yakalıyorsunuz? 2 haftadır P9 kullanıyorum. ben en fazla 3-3.5 saat süre görebiliyorum. wi-fi, nfc, gps, konum kapalı ve tüm aplikasyonlar uyutulmuş olarak denesem bile bir fark etmiyor. ilk kurulum yaptığımda bir sıkıntı olmuş olabileceğini düşünerek dün akşam telefonu fabrika ayarlarına getirdim ve sadece whatsapp kurulu olarak bu gün içinde kullandım. şu an %34 şarjım kalmış ve ekran açık süresi 1 saat 34 dk. yani daha da kötü oldu. Telefonun pili günden güne eriyor sanki. bi öneriniz var mı?

Telefon modeli EVA-L09C464 yani huawei türkiye garantili resmi ürün.
  • efs001 E kullanıcısına yanıt
    Pil tasarrufundan korunan uygulamalara bakin bir de tuketim seviyesinden pili yiyen uygulamalari bulun burlarin ss lerine atin bakalim ama pilinizde sorun olabilir kesinlikle bu kadar dusuk drgil bu konuyu da takip ederim ama p8 kullanicisiyim 2680 mah ile 4_5 saat ekran suresi alirim sizde bir sikinti olabilir

hocam sizin cihazın pilinde problem var sanırım. ekran parlaklığını en full kullansan bile daha iyi sonuçlar alırsınız. servise yollayın derim.
    ortada bi sorun var gibi okadar olması imkansız bu cihazda...pilde güç planı akıllı olarakmı işaretli? bende facebook,ınstegram,messenger vs... hep yüklü yani herhangi özel birşey yapmıyorum...bu ekran süresi yuzde yetmiş wifide alınmış bir süre ama 3g-4g de bile 5 saatten aşağı ekran süresi vermez..tüketim harcayan programlara bakalım diyeceğim ama zaten format atmışşın ve sadece whatsapp yüklü diyorsun.. böyle olmaması gerek.. acaba genelede bulunduğun yerlerde şebeke sinyali zayıfmı.. hangi operatördesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 20 Ekim 2016; 0:09:21 >
  • Daha ne olsun. Maşallah.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• Daha ne olsun. Maşallah.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• white_power kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sürekli mobil veriyle kullanıyorum ortalama 18 saat bekleme ve 5 saat ekran süresi alıyorum wifi ile kullanmadım wifi ile kullanınca bu kadar fark edermi

• Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Sabah pil %100 dolu olarak aldım işteyim şimdi. Gün içi kullanımdan sonra akşam durumları yazarım. Ss de eklerim. Üzerine konuşuruz. Çok sağolun.

• Ediyor. Bu süre içersinde elbette mobil şebeke üzerinden 6 sa. kadar 4.5g kullanımı var. Bunun dışında wi-fi açık. 2-3gün sadece şebeke sinyal kalitesini kontrol ettim. Bulunduğum yerde 2g,3g,4.5g seçiliyken 2 maks. 3 diş çekim görülüyordu ve 4.5g şebekesine bağlanmaya çalışıyordu. Haliyle bu telin sarjini çok yiyor daha az ekran sureleri alıyordum. Eve geldiğimde hattı 2g ye ayarlıyor 4.5g yi kapatıp wi-fi yi açıyorum. Bu 13 sa. kullanımda 2 sa. Netflixten dizi izleme wi-fi üzerinden ve geri kalan 4.5g üzerinden dış ortamda sosyal ağ,youtube vs. şeklinde kullanımın resmidir.

• Arkadaşlar annemde Galaxy S6 var. O telefonun WhatApp'ı ile iPhone'un WhatsApp'ında görsellik açısından dağlar kadar var. Acaba Android'te Whatsapp görünümü de P9'de farklı mı? Öyle olacağını zannetmiyorum ama P9 arayüzünde IOS havası var. Merak ettim bu konuyu. Ekran görüntüsü olursa da çok makbule geçer. :)

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.