Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • P9 garantisi haziranda bitiyor.. telefon pili %30 lara gelince kendi kendine kapanıyor..garantiye versem bi sonuç alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    En kotu pil değiştirirler benim pil de değişmeden önce benzer şeyi yapiyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonun rami şişiyor boşta temizlikten sonra 1gb rami zor görüyorum sebebi nedir?

• P9 Plus telefonum 2,5 yılının sonunda artık bana yeni bir pil gerekiyor demeye başladı.
    Pil değiştirme tecrübelerinizi okumak isterim.
    İstanbul'da bu değişimi yapıp, işlemi yapan mekândan çok memnun olan varsa tavsiyeleri beni sevindirir.

• Tamer306 T kullanıcısına yanıt
    GSM iletişim Kadıköy gönül rahatlığıyla değiştirebilirsin 4 ay önce değiştirdim çok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar, yaklasık 2 yıldır huawei p9 dual sim kullanıyorum. SAR değerleri ile alakalı bir yazı okurken çift sim li telefonlarda bu değerin tavan yaptığı söylenmiş, p9 dual içinde araştırdım ancak SAR değerini bulamadım, acaba biliyormusunuz bu telefonun SAR değerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

arkadaşlar, yaklasık 2 yıldır huawei p9 dual sim kullanıyorum. SAR değerleri ile alakalı bir yazı okurken çift sim li telefonlarda bu değerin tavan yaptığı söylenmiş, p9 dual içinde araştırdım ancak SAR değerini bulamadım, acaba biliyormusunuz bu telefonun SAR değerini
    EVA L19 çift hatlı modelde kafa için 1,40 W/kg vücut için 1,53 W/kg
    EVA L09 tek hatlı modelde kafa için 1,40 W/kg vücut için 1,50 W/kg

Kaynak: Kullanım kılavuzu

https://usermanual.wiki/Huawei/HUAWEIP9EVAL09L19MobilePhoneQuickStartGuideV100R00102DanskNEUNormalSILpdf.815829689.pdf

• Tamer306 T kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle teşekkürler, bu değerler biraz yüksek gibi geldi bana sanki, gerçi iPhone 8 bile sanırım bu değerler de, siz ne düşünürsünüz

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    Üstad aynı kılavuzda kabul edilebilir üst sınırın 2.0 W/kg olduğu bilgisi var.
    Dolayısıyla bu değerler üst sınırın altında olması bakımından kabul edilebilir kategoride.
    Elbette daha düşük olması tercih sebebidir haliyle ama, ben şahsen telefondan fazlasıyla memnun olduğumdan bu yüksekliği sineye çekiyorum.
    2,5 yıldır kullandığım P9 Plus VIE L29 bana hiçbir konuda eksiklik hissettirmediği gibi hâlâ da yeni bir telefona ihtiyaç duyurmamaya devam ediyor...

• Benden başka fotoğraf ekleyen kalmadı artık sanırım
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)
    P9 lightning by Tayfn, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Benden başka fotoğraf ekleyen kalmadı artık sanırım
    P9 lightning by Tayfn, on Flickr
    Nasıl yakaladınız

• Bulut hizmetini çalıştırmak istediğimde ülke seçimim Türkiye olduğu halde sonuç alamıyorum.
    P9 veya P9 Plus ile bulut hizmetini başlatan oldu mu acaba?

• Akbell kullanıcısına yanıt
    En basit yolu ışık modu ile çekmek, Uzun pozlama yaparakta benzer görüntüler yakalanabilir
  • Arkadaşlar, P9'un küresel modelinin adı ne? Belli bir ülke için çıkmış versiyonu değil de küresel (global) sürümünü alacağım. Ülkede kapalı kutu, jelatini üzerinde P9 yok :) Yurt dışından sipariş vereceğim. Birkaç model gördüm, kafam karıştı.

Bilgili arkadaşlar P10'un da küresel model kodunu söylerse çok makbule geçer.

Biliyorum, çok geç kaldım ama tasarımını beğendiğim yegane modeller bunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Arkadaşlar, P9'un küresel modelinin adı ne? Belli bir ülke için çıkmış versiyonu değil de küresel (global) sürümünü alacağım. Ülkede kapalı kutu, jelatini üzerinde P9 yok :) Yurt dışından sipariş vereceğim. Birkaç model gördüm, kafam karıştı.

Bilgili arkadaşlar P10'un da küresel model kodunu söylerse çok makbule geçer.

Biliyorum, çok geç kaldım ama tasarımını beğendiğim yegane modeller bunlar :)
    Tek hat olan Eva-L09
    Çift hat olan Eva-L19

• Size ilginç bir soru soracağım, cok araştırdım ancak bulamadım p30 yada p30 pro un neden çift sim kartlı modeli yok? Şu an sadece lite modellerinde var, ben p9 dual kullanıyorum ki telefon hala yağ gibi akıyor ve leica kamera da cabası ve telefonu hb üzerinden ithalatçı garantili almıştım, şimdi bakıyorum artık lite olmayan modellerde çift sim kimse getirmiyor ya da acaba üretimi mi yok? Yaklaşık 3 gün aralıksız araştırdım hiçbir yerde bu sorunun cevabını bulamadım

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    P10 Tek Sim VTR L09
    P10 Çift Sim VTR L29

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    P30 ve P30 Pro modellerinin her ikisi de çift simlidir.
    Sim çekmecesi iki nano sim kart ile çift simli veya tek nano sim kart + nano memory card ile tek simli kullanılacak şekilde tasarlanmış.

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.