Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

p9 dual hat eva l19- android 7.0 b385 kullanmaktayım. İki adet whatsapp kullanıyorum. Telefonun kendi içerisndeki ikiz uygulama özelliği ile. Farklı bir yardımcı program kullanmadan iki whatsapp da aktif durumda oluyor. Ya android 7.0 dan dolayı yada bu ikiz uygulamadan dolayı whatsapp de çoğunlukla bildirim gelmeme problemi yaşıyorum. ya uygulamayı açtığımda art arda geliyor bildirimler yada gönderilmesi üzerinden yaklaşık yarım saat sonra bildirim geliyor.Bu çoğunlukla whatsapp uygulamasında oluyor. Ara sıra da diğer uygulamalarda da başıma geldiğini gördüm.

neyle alakalıdır? mutlak karşılaşan olmuştur ? Napılabilir ?

yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

merhabalar .

p9 dual hat eva l19- android 7.0 b385 kullanmaktayım. İki adet whatsapp kullanıyorum. Telefonun kendi içerisndeki ikiz uygulama özelliği ile. Farklı bir yardımcı program kullanmadan iki whatsapp da aktif durumda oluyor. Ya android 7.0 dan dolayı yada bu ikiz uygulamadan dolayı whatsapp de çoğunlukla bildirim gelmeme problemi yaşıyorum. ya uygulamayı açtığımda art arda geliyor bildirimler yada gönderilmesi üzerinden yaklaşık yarım saat sonra bildirim geliyor.Bu çoğunlukla whatsapp uygulamasında oluyor. Ara sıra da diğer uygulamalarda da başıma geldiğini gördüm.

neyle alakalıdır? mutlak karşılaşan olmuştur ? Napılabilir ?

yardımcı olursanız sevinirim.

aynı sorunu birebir yaşıyorum, hala çözemedim, cozumu bilen varsa süper olur.

• burakcvck kullanıcısına yanıt
    bir tuhaflık var hocam benim 17 aylık p8 de böyle sorunlar yok.çok nadir donma görüyorum belki ayda 1 kere anca,yanıt vermiyoru şu zamana kadar 1-2 kere belki gördüm.

en iyisi bir sıfırlayın derim.bana kalırsa en baştan yazılım atardım da
  • Arkadaşlar, P9 Plus Force Touch ayarlarını bulamıyorum. Android 7 yüklü 3D Touch yok. Kaldırdılar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify ve birkaç yeni uygulamaya kayıt yapamıyorum sunucu hatası diyor. Nasıl düzelir?

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Galeride 1230 fotoğraf 35 de video var şuan ama yapmaması lazım. Format çözüm olacak gibi..
  • arkadaslar aldım hevesle rengi sevmedim isteyen arkadaslara uygun fiyata bırakırım.2 gun kullandımHuawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)
  • burakcvck kullanıcısına yanıt
    bende 2360 foto ve 5 video var sizin cihazda sorun oldugu aşikar
  • Arkadaşlar sizce Android 8 gelir mi? Aynı dönemin telefonlarına (s7, xz) gelecek. Hatta XZ'ye gelmiş olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Arkadaşlar sizce Android 8 gelir mi? Aynı dönemin telefonlarına (s7, xz) gelecek. Hatta XZ'ye gelmiş olması lazım.

Gelmez. Gelse bile yuklenmemeli. Performans ve pil mutlaka kayıp yaşayacaktır. Android 6 ve 7 bu cihaz için ideal sürümler. Üstü verimli olmaz.

• Benim 8 gelmesine ümidim vardı açıkçası. Seneye gözümü pixel serisine dikmeyi düşünüyorum ama kronik ekran arızaları bi de yüzeyinin kalitesiz plastikle kaplı olması düşündürüyor. Gerçi pixel 3 gelse ithalatçı garantili gelir yine güncelleme sorunu. Offf.

• bahadirgurcan B kullanıcısına yanıt
    p8 sadece 1 sürüm güncelleme aldıysa p9 un 2 sürüm almasını beklememek lazım
  • arkadaşlar p9 za kesin olarak android 8 gelecek ama tarihi belli değil bence en geç nisan ayı gibi gelir

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Nereden bu kadar emin bir şekilde biliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

arkadaşlar p9 za kesin olarak android 8 gelecek ama tarihi belli değil bence en geç nisan ayı gibi gelir

ben hala b384 güncelleme yamasını alamadım siz oreodanbahsediyorsunuz zatencihazın ekran süresi 3 saat zor görüyor oreo ile o süreyi de alamayız.
  • Hocam ben 1 yıl kullandım sadece pili için oneplus 5 aldım p9 zu da oğlana verdim

• Arkadaslar hafiza kartini varsayilan depolama olarak sectim uygulamalari sildim tekrar kuruyorum fakat yine dahili hafizaya kuruyor en azindan oyunlari vs hafiza kartina kuramiyor muyuz sadece video resim pdfleri mi saklayabiliyoriz sd kartin icinde ?

• Arkadaşlar temmuz 2017 faturalı gold renk turkcellden alınma herşeyi full bir cihaz buldum. Fiyat 1.300 TL istedi arkadaş. Sıfırdan ayırt edemezsin diyor. Sizler ne diyorsunuz fiyat hakkında? Fiyat çok mu? Bir de beni düşünüdüren tek şey bu cihazın bataryası. Genelde olumsuz yorumlar var. Ben note 4 xiaomiden geçmeyi düşünüyorum. Note 4 de abartısız 4g kullanımda en kötü 10 saat ekran süresi alıyorum. Tabi p9 da bu sürelerin hayal olduğunu biliyorum ama hiç olmazsa 6-7 saat arası bile görsem o dahi yeter bana.
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Bence fiyat çok. Ayrıca bırakın 7 saati 5 saati zor görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirchhoff

Bence fiyat çok. Ayrıca bırakın 7 saati 5 saati zor görürsünüz.

Hocam birisi 1550 diğeri 1700 istedi aynı cihaza. Bu arkadaş 1300 deyince ucuz geldi. Kaç tl ye alırsak uygun olur? Sahibindene bakıyorum 1300 e dahi yok gibi. Ya piyasa uçuk ya da millet uçmuş.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.