Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    huawei fixsmarr elinizde götürürseniz ayni gun icknde kargo ile yollarsaniz 3 gun icknde tamiri yapiliyor aradadki fiyat farkına gore cok da avantajli degil bence apple

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmware Finder ile aradığımda VIE-L29C185B380 çıkıyor son sürüm olarak. Yalnız bütün güncelleme dosyalarından 2 şer tane var. Biri OTA diğeri FULLOTA yazıyor. Bunların farkı nedir? Hangisini yüklemek gerekir?
  • Evet arkadaşlar 2 senelik g7 den sonra titanyum gri ile p9 ailesine giriş yaptım. Sürekli nougat güncelleme bildirimi geliyor hali hazırda 6.0 la en fazla 5.5 saat ekran süresi alıyorum bu süre nougatta kaça iniyor? AliExpressten hızlı şarj cihazı da sipariş verdim kullanan var mı ne kadar süre fark ediyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By Doğu B kullanıcısına yanıt
    4 Saat görsen Nougatta şanslısın bence
  • Bir iki güne bende almayı planlıyorum . Android 6 daki ekran süreniz ne kadar ? Kaç dakikada şarj oluyor ?
  • Croesus kullanıcısına yanıt
    Hocam ben küçük boyutlu dosya aracılığıyla yükseltme yaptım.

Cihaz sıkıntısız güncellendi bilginiz olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamer306

Hocam ben küçük boyutlu dosya aracılığıyla yükseltme yaptım.

Cihaz sıkıntısız güncellendi bilginiz olsun...

Küçük boyutlu dosya dediğiniz nedir hocam?
  • Croesus kullanıcısına yanıt
    558 MB boyutlu B380 güncelleme dosyasını kastetmiştim.

Diğeri 1 GB üzerinde daha büyük hacimli bir dosya...

• Arkadaşlar android 7den 6 ya dönmek istiyorum çift hatlı model yrdımcı olurmusunuz

• Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) 7.0 da bunu görmek mümkün mü sizce :)

• Arkadaşlar Android 7 yi yükledikten sonra telefonda ciddi bir yavaşlama oldu sizde de aynı durum var mı yoksa benim telefon mu sıkıntılı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tkcansun_41

Arkadaşlar Android 7 yi yükledikten sonra telefonda ciddi bir yavaşlama oldu sizde de aynı durum var mı yoksa benim telefon mu sıkıntılı?

Telefonu sıfırla normalde tam tersiz bir durum olması gerekiyor.
  • quote:

Arkadaşlar Android 7 yi yükledikten sonra telefonda ciddi bir yavaşlama oldu sizde de aynı durum var mı yoksa benim telefon mu sıkıntılı?

Dilimizde tüy bitti afedersin. Sıfırla kardeş. Hard reset. Hard reset.

• Arkadaslar ilginc bir sekilde nougat surumunde 3 saati zor goren ekran surem bir kac gundur 4 saatin uzerine cikiyor 5 i buluyor nerdeyse herhangi birsey yapmis degilim kullanim olarak da bir degisiklik yok ama bir kac gundur bu sekilde. Guncelleme ilk geldigi siralarda hemen yuklemistim epey bir surede gecti ne oldu ne bitti anlam veremedim masallah diyelim insallah bu sekilde devam eder :)

• Hard resetten kasıt menüden fabrika ayarlarına döndür şekilde mi, yoksa recovery moddan wipe cache factory reset mi? Hatta ikisi aynı şey mi?
  • Kardeşim 3 kere sıfırladım boş boş konuşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkcansun_41 -- 24 Haziran 2017; 2:48:36 >
  • Telefonu bir çok kez sıfırladım zaten özellikle güncellemeyi de sıfırlayarak yaptım ama sonuç aynı.

• quote:

Kardeşim 3 kere sıfırladım boş boş konuşma

Demekki yapamamışsın. Herkes de olup bir sende olmuyorsa bir hata var.

Ayarlar>gelişmiş ayarlar>yedekle ve sıfırla>fabrika ayarlarına sıfırla şeklinde yaptın değil mi?

• Merhaba arkadaşlar dünde beri Firmware Finder ile telefonu güncellemeye çalışıyorum. Her türlü yolu denedim fakat bir türlü güncellemeyi yapamadım.

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

Yukarıdaki downloada basınca çıkan seçeneklerin üçünü de sırayla denedim. Üçünde de her şey gayet güzel gidiyor ta ki son ana kadar. Güncelleme son aşamaya geldiğinde telefonu tekrar başlat seçeneği geliyor tamam diyorum ve aşağıdaki uyarıyı veriyor. Bütün seçenekleri denedim fakat hep aynı sonuç.

Sorunu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jcb7 -- 24 Haziran 2017; 14:43:15 >

• Android 7 de 6.5 saat ekran süresi almayı sonunda başarabildik.

1.Güç tasarruf modunu açıyoruz.

2.Gereksiz tüm Google uygulamalarını kaldırıyoruz (filmler müzik kitaplar vb.)

3. Google Hesaplardan takvim ve kişiler dışında senkronizasyonları kapatıyoruz.

4. Anlık bildirim almak istediğiniz WhatsApp, Messenger vb. dışındaki uygulamaları korunan uygulamalardan çıkarıyoruz.

Bir haftadır bu şekilde kullanıyorum 6 saati rahat görüyor, zorlama ile 6,5 saat.

İyi bir güncelleme gelene kadar bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.