Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bu telefonu almak istiyorum ama ithalatçı garantili alabilirim siz önerir misiniz? Birde bu baş sar degeri çok yüksek bu deger sadece telefonda görüşme yaparken mi devreye giriyor öyle duydum yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.ben çok fazla telefon kullanıyorum artık telefonu elime aldığım an el ve kollarımda ağrı oluşuyor ve sar değeri düşük bir telefon kullanıyorum bu yüzden tereddüt ettim alıp almamakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234...

arkadaşlar ben bu telefonu almak istiyorum ama ithalatçı garantili alabilirim siz önerir misiniz? Birde bu baş sar degeri çok yüksek bu deger sadece telefonda görüşme yaparken mi devreye giriyor öyle duydum yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.ben çok fazla telefon kullanıyorum artık telefonu elime aldığım an el ve kollarımda ağrı oluşuyor ve sar değeri düşük bir telefon kullanıyorum bu yüzden tereddüt ettim alıp almamakta

Hocam o degerler cift hatti birlikte kullanirsaniz olusuyor. Onun disinda baska marka kullandigim telefonlarla oncesinde bende saatlerce gorusme yapardim istedigi kadar dusuk olsun o deger her turlu bas agrisi falan yapiyor benim dusuncem bu. Cok fazla takilmayin bence onun disinda cok memnun kalacaginiz bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A_G-13 A kullanıcısına yanıt
    ben kilifsiz kullanıyorum. sıkıntı yok ama kesinlikle ekran koruyucusuz kullanmayın.

• tamam sağolun arkadaşlar.
  • 1234... 1 kullanıcısına yanıt
    Sar değeri çıkabileceği en yüksek değerdir telefonun çekmediği yerlerde çekim kalitesini arttırmak için artar sürekli yüksek şekilde veya telefonla görüşürken değer yükselmez, Bildiğim kadarı ile
    fazla kafaya takmamak gerek bunları İphone modellerininde oldukça yüksek seviyede ama sorun olan kimse varmı duyup işittiğiniz?
  • yok ama yinede sormak istedim önemli bir konu başka fikri olan varsa diye, zaten ne kadar başka telefonlara baksamda yine bu telefona geliyorum çok beğendim.
  • 1234... 1 kullanıcısına yanıt
    Pişman olmazsın emin ol bende ithalat garantili olanı kullanıyorum herhangi bir sıkıntı görmedim henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newbie1

Cihazın orjinali P9 L19C185 Ben avrupa modeli olan C432 ye debrand ettim. Şuan L19C432B378 romu kullanıyorum. Daha önce fark ettmediğimi düşününce B378 sürümüyle gelmiş olabilir.

Ana ekranda ekrana basılı tutunca çıkan menüden araçlar kısmına girin, ekran kilidi diye mavi bir ikonu var.

cihazınızı rootlayıp twrp ile rom yükleyerekmi C432 yaptınız...
    ..
    normalde 6.0 da dload ile rom yüklediğimizde ülke kodu C900 oluyordu.. şimdi 7.0 da oda olmuyor, en azından ben beceremedim..
  • Sizin cihaz hangi sürümde şu an?

Derleme numarasına bir bakabilir misiniz?

Mevcut versiyon ve en güncel versiyon arasında yayınlanmış temel bir versiyon varsa sıralı yükseltme gerekebilir diye düşündüm.

Bir kontrol edin bakalım, belki bu mantıkla yüklemeniz gereken ara bir sürüm olabilir?

• Tamer306 T kullanıcısına yanıt
    C185B220 derleme numarası hocam hata yapmaya başlayınca vazgeçtim.
  • Ben yukarıda verilen videodaki herşeyi yaptım ve iki güncellemeye ulaştım büyük ve küçük boyut olarak.

Önce küçüğü indirdim güncelledim hata verdi tekrar büyük olanı indirdim oda hata verdi.kaldım gene dımdızlak:))

• ozy59 kullanıcısına yanıt
    Mm'da iken unlock, twrp, root yapip oem.info ve custom.bin değiştirerek yaptim. Suan telefon locked ve dolayisiyle twrp ve root yok. Zaten ihtiyacim da yok telefon istedigim herşeye rootsuz da sahip.

• quote:

Mm'da iken unlock, twrp, root yapip oem.info ve custom.bin değiştirerek yaptim. Suan telefon locked ve dolayisiyle twrp ve root yok. Zaten ihtiyacim da yok telefon istedigim herşeye rootsuz da sahip.

orjinal şekilde avrupa romuna ülke kodu ile geçmek için gerekli demekki.onun haricinde evet roota hiç ihtiyaç yok..

sonrasında 7.0 güncellemesi gelince root kendiliğinden kalktı sanırım.yada sizmi locked yaptınız tekrar.. konuya hakim olmak gerek bunları yapmak için kolay bir işe benzemiyor..

avrupa romunu beğeniyorum daha önce B182 yüklemiştim ama tam sürüm olmuyordu ülke kodu değişmiyordu dload ile.. temalar aktif olmuyor birde.. onun haricinde tek tıkla kısa yollarda 4G falan var hoşuma gitmişti.

teşekkürler cevap için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 4 Mart 2017; 16:12:59 >

• ozy59 kullanıcısına yanıt
    L09C432B136 romu var full olarak dload metodu ile yukleniyor. Butun hersey geri geliyor. Sonra otadan yukseltiyorsunuz Xda da konusu mevcut. Biraz karisik telefonu brick etmek olasi. Ben oynarken 3 defa brick ettim geri donusu cok zor oldu.

• quote:

L09C432B136 romu var full olarak dload metodu ile yukleniyor. Butun hersey geri geliyor. Sonra otadan yukseltiyorsunuz Xda da konusu mevcut. Biraz karisik telefonu brick etmek olasi. Ben oynarken 3 defa brick ettim geri donusu cok zor oldu.

garantili cihaz ile çekiinirim biraz karışık olunca..

o konuyu buldum da xda da C900 oluyormuş rom.. güncelleme alamıyormuş sonrasında da C900 olduğu için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 4 Mart 2017; 18:26:4 >
  • sinilker S kullanıcısına yanıt
    ekran koruyucu ne kullanıyorsunuz yada ne önerirsiniz linkini yollarmısınız
  • Arkadaşlar P9 almayı planlıyorum.Herhangi bir sıkıntısı varmı? Ve nerden almami tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sarja ne oldu arkadas boyle ya yuzde 13 sarj 3 saat 9 dk ekran surem. Nougattan once 5 saat civari alıyordum

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sıkıntı bende de var dün Huawei müşteri hizmetleri ni aradım pil sıkıntısı olduğunu söyledim bana bize böyle bir şikayetin gelmediğini ilk sizden geldiğini söylediler kesinlikle pilde düşüş var ve herkesin arayıp bu sıkıntıları belirterek en azından iyileştirme güncellemesinin gelmesini sağlamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asil1425 -- 5 Mart 2017; 9:26:44 >
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    acaba çift hatlı tek hatlı modeller arasındamı pil farkı oluştu, başta bende çok olmasada fark etmiştim biraz düşüş, daha sonra toparladı kendini pil performansı..

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 5 Mart 2017; 10:21:55 >

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.