Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
7.991
Cevap
85
Favori
351.982
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)
Giriş
    111 Mesaj
    ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA,
    Huawei P9 u hepsiburada.com dan ithalatcı garantili almak istiyorum fakat almadan size bir danışmak istedim.Bu siteden alan kullanan arkadaşlar varsa bana fikir verebilirler mi?
    Hangi garanti ile geliyor?
    Hangi rengini önerirsiniz?
    Kutu nasıl geliyor herhangibir sıkıntı oldu mu?
    ithalatcı garantili olması sıkıntı yarattı mı?
    YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER ÇOK TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN DOSTLARA..

İthalatçı garantili alacağınıza, sahibinden.com üzerinden satışta olanlara bakmanızi tavsiye ederim. Bir kac günlük ve bir kaç aylık huawei garantili çok temiz cihazlar var
    Bu fikrine bi değerlendirin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    smartboom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

P9 un fotoğraf olayını çok iyi incelemiş linkini verdiğim eleman. Almak isteyenlere yol gösterir belki.

http://kristiandowling.com/blog/2016/8/10/huawei-p9-review-best-camera-phone-ever

http://kristiandowling.com/blog/2016/8/14/huawei-p9-review-best-camera-phone-ever-part-22-1
    quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

P9 un fotoğraf olayını çok iyi incelemiş linkini verdiğim eleman. Almak isteyenlere yol gösterir belki.

http://kristiandowling.com/blog/2016/8/10/huawei-p9-review-best-camera-phone-ever

http://kristiandowling.com/blog/2016/8/14/huawei-p9-review-best-camera-phone-ever-part-22-1

Mükemmel gerçekten teşekkürler link için kamerası gerçekten çok çok iyi kullanmasını bilene
    |
    |

• Teğmen
    111 Mesaj
    ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA,
    Huawei P9 u hepsiburada.com dan ithalatcı garantili almak istiyorum fakat almadan size bir danışmak istedim.Bu siteden alan kullanan arkadaşlar varsa bana fikir verebilirler mi?
    Hangi garanti ile geliyor?
    Hangi rengini önerirsiniz?
    Kutu nasıl geliyor herhangibir sıkıntı oldu mu?
    ithalatcı garantili olması sıkıntı yarattı mı?
    YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER ÇOK TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN DOSTLARA..
    Ben gittigidiyor cepport tan aldım hepsiburadada mys iletişim diye geçiyor p9 da tüm.sitelerde satış yapan tek firma.galiba gri modelini aldım gayet memnunum cihaz orjinal kapalı kutusunda g eldi türkiye garantili den farkı yok servis konusunda tecrübem olmadığı için birşey diyemem inşallah tecrübesini de edinmem bu arada ben 1640 â almıştın fiyat olarak bilgine

|
    |

Ben de Mys'den (hepsiburada, gittigidiyor'daki aynı satıcı) adlım 1650 liraya siyah rengini. Kapalı kutu sapasağlam geldi. 10-15 gün oldu hiç sıkıntı görmedim. Gold renk oldum olası telefonda çok itici geldi bana. Beyaz ya da siyah olur benim şahsi önerim. Garanti konusunda resmi garantiden daha iyi asla olmaz ama aradaki fiyat farkını ele alınca garantisiz bile olsa alırdım. Bu arada telefon gerçekten 1650 lira için çok güzel.
    |
    |

Ben de hepsiburadadan ithalatçı garantili gold rengini aldım. Garanti firması evo bilişim diye bi firma. EvoBT diye geçiyo, yanında dönüştürücü adaptör ile birlikte geliyo. Renk olarak sizin zevkinize hangisi uyuyosa onu alın hocam. Bu telefonu elinize aldığınızda rengin hiçbi önemi kalmıyor. Oldum olası gold renk sevemedim kıro işi geliyo bana ama gold rengini almak zorunda kaldım, oldukça memnunum. Çünkü tam gold değil hafif açık kahverengine benziyo. Şahsi tavsiyem beyaz alın, bu telefona çok yakışıyor.

|
    |
    |
    |

|
    |

edit: bazi oyunlar optimize değil sanırım stella pop oynarken oyundan attı bir daha açılmadı. kaldırdım bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzhnakcy90 -- 10 Kasım 2016; 17:57:41 >
    |
    |
    Cümleten s.a Bende p9 almayı düşünüyorum ama sanırsam kendi içinde de alt modellere ayrılıyor. Sizce p9un hangi modeli diğer p9 modellerinden daha kullanışlı yada daha iyi hangisini almalıyım ? tam model ve piğyasa fiyatını (tahmini) yazarsanız beni bilgilendirmiş olursunuz. müteşekkir olurum :)
    |
    |
    Merhaba, sms ve gmail gibi uygulamalarda ekranın uyanıp bidirimi göstermesini istiyorum ancak sadece ses ve led ışığı bildirimi oluyor. Ayarlardan bu iki uygulama için kilit ekranda görüntüle,durum çubuğunda görüntüle gibi seçenekler var. Bunlar aktif. Ancak ben ekran kapalı iken sesli ve görüntülü bildirim almak istiyorum. Bunun bir ayarı var mı acaba?

Ekran kilidi ve şifreler kısmında bildirimler ekranı açar seçeneğini aktif hale getirin.

Edit: şarjınıza olumsuz etki ediyo haberiniz olsun. Bi ara kullanmıştım fakat günlük kullanımda bana 2 saatlik bi fark yaratmıştı, günü tamamlayamamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenturdiot -- 10 Kasım 2016; 23:18:23 >
    |
    |
    XYAĞMUR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kamerada Pro modda S ayarını değiştirirken belli bir değere kadar ekrandaki görüntü de değişiyor. Parlıyor, veya kararıyor. Ama bir değerden sonra değişiklik olmuyor. Çektikten sonra görebiliyorum son halini. Sizde de böyle mi? Genelde yüksek S değerlerinde oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: adige_cenk

Ben de Mys'den (hepsiburada, gittigidiyor'daki aynı satıcı) adlım 1650 liraya siyah rengini. Kapalı kutu sapasağlam geldi. 10-15 gün oldu hiç sıkıntı görmedim. Gold renk oldum olası telefonda çok itici geldi bana. Beyaz ya da siyah olur benim şahsi önerim. Garanti konusunda resmi garantiden daha iyi asla olmaz ama aradaki fiyat farkını ele alınca garantisiz bile olsa alırdım. Bu arada telefon gerçekten 1650 lira için çok güzel.
    quote:

Orijinalden alıntı: adige_cenk

Hocam suan hepsiburada.com da mys saticisinda gold ve beyaz renk secenekleri var.Gonlumden siyah geciyordu aslinda ama siyahi baska bir satici 100 tl daha pahaliya satiyor.anlamsiz yani suan siyah.Bu internet alisverislerinde en guvenilir hb.com diye biliyorum,sizce?

|
    |

• Teğmen
    111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tenturdiot

Ben de hepsiburadadan ithalatçı garantili gold rengini aldım. Garanti firması evo bilişim diye bi firma. EvoBT diye geçiyo, yanında dönüştürücü adaptör ile birlikte geliyo. Renk olarak sizin zevkinize hangisi uyuyosa onu alın hocam. Bu telefonu elinize aldığınızda rengin hiçbi önemi kalmıyor. Oldum olası gold renk sevemedim kıro işi geliyo bana ama gold rengini almak zorunda kaldım, oldukça memnunum. Çünkü tam gold değil hafif açık kahverengine benziyo. Şahsi tavsiyem beyaz alın, bu telefona çok yakışıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: tenturdiot

Hocam suan hepsiburada.com da mys saticisinda gold ve beyaz renk secenekleri var.Gonlumden siyah geciyordu aslinda ama siyahi baska bir satici 100 tl daha pahaliya satiyor.anlamsiz yani suan siyah.Bu internet alisverislerinde en guvenilir hb.com diye biliyorum,sizce?

|
    |

• Yarbay
    2373 Mesaj
    arkadaşlar bu titanium gri çok mu özel bir renk.birçok satıcıya baktım bu aralar titanium grinin fiyatı diğer renklerden daha yüksek.dünden beri stoklara bakıyorum değişik sitelerdeki titanium grilerin hepsi tükendi gözüküyor.mesela şu mistik gümüş çok mu kötü.ikisini beraber canlı göreniniz var mı
    AMD RYZEN 7 1800X+CORSAİR H100i| MSI X370 XPOWER GAMİNG TİTANİUM|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X8 GB G Skill F4-3200C14|Samsung 1TB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
  • Binbaşı
    1246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkadaşlar bu titanium gri çok mu özel bir renk.birçok satıcıya baktım bu aralar titanium grinin fiyatı diğer renklerden daha yüksek.dünden beri stoklara bakıyorum değişik sitelerdeki titanium grilerin hepsi tükendi gözüküyor.mesela şu mistik gümüş çok mu kötü.ikisini beraber canlı göreniniz var mı
    quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

Zevkler tartışılmaz ama ben de mystic silver alabilmek için günlerce bekledim. Bence silver daha güzel. Titanium gri nin ön tarafı güzel ancak arka tarafı pembemsi bi rrenk hoşuma gitmedi benim.
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 56 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    bu telefona her renk gidiyor bende silver var gayet de güzel. ama bir kere titanium grey gördüm birinin elinde açıkçası bayıldım. belki ben kendiminkine çok alışık olduğum için değişik geldiğinden ilgimi çekti bilmiyorum ama sonuçta çok güzeldi

|
    |
    bakınız çok enteresan hb'da da siyah ve gümüşün fiyatları farklı

Bey Azura
üniversite
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.