Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin C464 B130 son sürüm işte son çıkan Beta B333 gözüküyor demek o uygulamada ama oda update.zip halinde indiriyor ama kurulmaz demek yada şöyle yapın bende P8 Lite var mesela bizde bootloader açmasan bile yükleniyor ama Avrupa ya geçtim bootloader açık şöyle yaptım indirip Huawei frimware finderin ayarlarda ilk seçenek System update işaretle sonra bir proxy uygulaması inecek onu kur eğer olursa devamını anlatırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben video çekip aticam buraya biraz bekleyin

• Yaptım zaten kuruldu o uygulama sayesinde şükür ve çok kolay kuruldu

• budamigoldiil B kullanıcısına yanıt
    Video atcam ama nasıl atılıyor burdan bilmiyorum o yüzden youtube da huawei p9 lite firmware finder yaz adamın biri video çekmiş ordan anlatılanı uygula

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Firmware finder le yaptınız güncellemeyi sanırım, programda son aşama da dload klasör ünü kendimi olusturuyor ve üç tuş kombinasyonu ile mı yükleniyor

Hayır normal update ile yapıyor bildiğin normal güncelleme yani

Sistem güncelleme denetliyor sun kendi 7 geçiyor anladığım kadarıyla, bende 7 kullanıyorum tekrar bir 6 yi kurmak icin bu kadar soru sordum, teşekkür ederim yanitlar icin, kendi görüşüm hız olarak 6 daha iyi idi beta da iyi görsel olarak da mükemmel ama sonuçta beta, biraz daha sabredelim bakalım neler olacak

6 ya dönüş var mı ki dönen var mı yani

Ota 7 gelsin 6 ya dönüşü de koyacaklardir, simdi garantiyi bozarim falan o olur bu olur, bekliyorum oyuzden bir dönüş yolu olacaktır elbet, konu zaten halsiz hantal paylaşım zayıf, belki bu cihaz fazla sorunsuz, yoksa bende xda dan bir custom rom kurmustum simdiye kadar

Huawei forumlarinin genel sorunu bu işte telefon iyi olunca konuşan pek yok :D

Ben uzun sure s2, s3,sony vb cihazlara rom kurdum hemde hemen hemen xda daki populer romlari.Cyanogen,omni,aosp,miui.Gercekten telefona hakim oluyorsun hersey sana gore,hizli seri güncel (s2 de marshmallow kullanmisligim var ) ama stabil romda olsa,orijinal roma da donsen, telefonla bi kere oynadın mı tekrar sistem tutmuyor.Turlu turlu sorunla karsilasiyosun.Bence suan bu telefon icin rom yuklemesi yapma ,cihaz zaten guncel ve sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatrosacar -- 20 Şubat 2017; 0:46:50 >
  • Arkadaşlar arkadaşımda p9 var şarj girişine flash disk takınca gayet hızlı şekilde gördü ve açtı bu cihazda da bunu yapmam mümkün müdür?

• Merhaba

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama şöyle bir şey var. İnternetteki incelemelerde çekilen fotoları inceliyorum ama hiç içime sinmedi. Fotoğraflar çok soft ve plastik-vari bir efek var nedense?

Bir de şöyle bir şey duydum. Android Marshmallow varken çekilen fotolar böyleymiş, Nougat geldikten sonra kameranın düzeldiğinden bahsediyorlar. Bu doğru mu? Yani benim internette gördüğüm o soft, plastik-vari fotolar bu Marshmallow yüzünden mi?

Nougat sonrası kamera performansı iyileşti mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 21 Şubat 2017; 0:12:29 >
  • Arkadaşlar Firmware Finder üzerinden Nougat Beta güncellemesini nasıl yükleyebilirim.? Bir arkadaş anlatacağım veya Video atacağım gibi birşeyler söylemişti ama göremedim sanırım. Yardımcı olabilecek var mı.?

• :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Bu resmi şu an sizin için çektim hocam, bence fena değil ama Nougat güncellemesinde daha da iyi oldu mu bilmiyorum. ?

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

• Snnrvp S kullanıcısına yanıt

Kardeş YouTube dan resim çekip de aldım aynı videoyu bul herşeyi anlatıyor çok kolay zaten ben öyle yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: Snnrvp

Bu resmi şu an sizin için çektim hocam, bence fena değil ama Nougat güncellemesinde daha da iyi oldu mu bilmiyorum. ?

Teşekkürler. İnternette Nougat sonrası iyileştirme olduğunu okudum. Doğruysa iyi olur.

Bir de ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz? Sanırım Huawei yazısından dolayı orada baloncuk oluşuyormuş, tam oturmuyormuş. Tam oturan bir koruyucu bulan/kullanan var mı?

• Arkadaşlar telefonu dün alarak aranıza katıldım bi sorunum var ayarlarda titreşimin şiddetini ayarlamadım titreşim açık ama cebimdeyken hiç hissedilmyor nerden ayarlayabilirim bilgisi olan varmı acaba

Tamamdır hocam teşekkür ederim, gerisini ben hallederim😊

• :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Kutudan zaten basit jelatin takılı şekilde çıktı ve hala da öyle kullanıyorum hocam. Kırılmaz cam falan takmadim, cizik kirik yok..🙂

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.