Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar bu telefon alınırmı sizce nekadara nerden alınır yeni bir tel alacağım
    fazla bilgim yok casper kullanıcısıyım bıktım :D
  • arkadaşlar bu telefonla mortal kombat x oynuyorum bu oyunda hızla ekrana dokunmak gerekiyor çok dokunmak oyun oynamak ekranı bozarmı zarar verir mi ?
  • gezegen3429 G kullanıcısına yanıt
    Ben Sony'den geçtim çok memnunum. Tek eksiği 16 GB hafızası, geri kalan herşey premium bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Hepsini bende kullanıyorum birtek facebook uygulamasi haric , bu bugunku ekran surem sarj %47 de,tum gun wifideydi, disarda oldugumda 4.5gde. Sarjin daha yarisi duruyor.ortalama 6 saat ekran suresi alirsin.Ekran parlakligina bagli olarak +/- 1saat oynar
    Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

hocam buradaki görüntüyü ben göremiyorum benim telefonda.tam olarak nasıl bulurum onu?

• beta sürümünde sorun varmı arkadaşlar?yüklesek sorun olurmu?
  • aliguneysu A kullanıcısına yanıt
    Beta sürümünü yüklemen için root atman gerekir ben yüklemeye çalıştım betayi sürekli hata verdi root lazım yani.. Saçma bise olmuş anlayacağın

• aliguneysu A kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Gelismis ayarlar/pil yöneticisi/Tüketim seviyesi/Donanim/ekran

Yada telefon yöneticisi uygulamasini ac, pil gostergesini ac Kalan/tuketim seviyesi/donanim /ekran

• teşekkürler cevaplar için.
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    Ekrana zarar vermez yumruk atmadikca sarjdayken oynama batarya sismesin, onun disinda takil kafana gore

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Ekrana zarar vermez yumruk atmadikca sarjdayken oynama batarya sismesin, onun disinda takil kafana gore

eyvallah ne bileyim sürekli basıyoruz iki parmakla ve sık basınca korktum :D
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    3 4 saat arasi

• semoniok kullanıcısına yanıt
    Kesin ligi doğrulanmış yüzde yüz doğru bir bilgimi

• gsbs1995 kullanıcısına yanıt
    p9 lite için ne zaman geleceğini tam olarak bilmiyorum ama p9 için dağıtıma sunuldu huawei facebook sayfasında yazıyor
  • semoniok kullanıcısına yanıt
    Teskur

• ComingWind kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın güzel bir telefon hafızanın yanında birde Sar değeri yüksek . Benim için de eksik yönleri bunlar .
  • BRL-1- B kullanıcısına yanıt
    Hafıza problem değil hafiza kartı taktıktan sonra hiç değilse kendi kendine dolmuyor hafıza bende a7 vardı onunda 16 gb kendi kendine doluyordu hafıza bunda öyle bişey yok

• Usta acil bise sormam lazım sana bu Huawei firmware finder var Google play de hiç kullandın mı onda bi kaç ayar ile yayınlanan en son sürümü update de gösteriyor bende gösterdi ama indirmekte tereddütte kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Hafıza problem değil hafiza kartı taktıktan sonra hiç değilse kendi kendine dolmuyor hafıza bende a7 vardı onunda 16 gb kendi kendine doluyordu hafıza bunda öyle bişey yok

Güzelmiş o zaman. Benim eski telefon samsung markaydı hafıza kartı vardı çok bir hayrını görmedim.Bu arada Huawei de hafıza kartı kullanmıyorum şu an ama ilerde almayı düşünüyorum.
  • Sorunsuz bi şekilde beta sürümünü yükledim çok güzel gerçekten emui 5 yalnız bunda app twin yok mu çünkü var diyorlardı videolar da

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Sorunsuz bi şekilde beta sürümünü yükledim çok güzel gerçekten emui 5 yalnız bunda app twin yok mu çünkü var diyorlardı videolar da

Yukleme aşamasını hangi işlemleri yaptığından bahsedermisin,

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.