Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Facebook ve Instagram guncelledim son defa olarak telefonu formatladim telefon uçuyor şuan tşk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snnrvp S kullanıcısına yanıt
    Hafif bi oturmama söz konusu oluyor malesef ben bursada taktirdim

• http://www.hepsiburada.com/sandisk-dual-drive-32-gb-usb-3-0-usb-bellek-sddd2-032g-g46-p-BD803089

Arkadaşlar genel anlamda memnunsunuz sanırım telefondan.

Bu linkteki ürünü takınca direk görüyor mu cihaz kullanan var mı

• WestSyde4Lyfe kullanıcısına yanıt
    Bende yillardir android kullanirim bana bile farkli gelen yerleri var.Oldukca ozellestirilebilir ve daha seri bi hale geldi android ,suan görünüm biraz ios a benziyor. Biraz kurcalayin kafaniza takilan merak ettiginiz birsey olursa cevaplariz.

• gsbs1995 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, ama bizim üründe 2.5D kavis denilen olayda yok tam oturması gerekmez mi, P9 Lite'a özel ekran koruyucu mı yok acaba, başka bir ürünün filmini mi takıyorlar nedir..?

• Siyah renk P9 LİTE satan arkadaşlar PM atsın, sıfırı 1120 liraya Turkcell'de satılıyor ama ikinci el almak istiyorum

• ibrahimtonbul kullanıcısına yanıt
    Cihaimizda otg desteği olmadığı için bunları kullanamıyoruz diye biliyorum

• P9 Lite fotoğraf kalitesi nasıl? Sanki biraz blur var gibi fotoğraflarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

P9 Lite fotoğraf kalitesi nasıl? Sanki biraz blur var gibi fotoğraflarda?

İyi yemek modunda ve ya HDR aktif modunda daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

• Arkadaşlar telefonun şarjı kactayken sarja takıyorsunuz, şarj konusunda nelere dikkat ediyorsunuz? Niye soruyorum diyorsanız sanki ilk aldığım zamandan bu yana batarya zayıfladı gibi (2 ay oldu) şu an tam 1 gün oldu %66da ekran süre si 1.40 dk hiç oyun oynamam, gün içinde biraz whatsapp yazisip biraz Facebook a bakarım o kadar. Bu degerler normal mi acaba ? Şarj konusuna gelirsek %5-10 arasında prize takıp sabah çıkarıyorum acaba yanlış mı yapıyorum, siz sarja takmak için kaç değerine kadar düşmesini bekliyorsunuz?
    Not: mobil veri sürekli açık .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufpb -- 15 Şubat 2017; 21:51:39 >
  • yusufpb Y kullanıcısına yanıt
    Toplam kaç saat ekran süresi alıyorsunuz

• albatrosacar kullanıcısına yanıt
    yanıtınız için teşekkürler öncelikle. ilk olarak sormak istediğim telefonu her uyandırdığımda farklı bir kilit ekranı geliyor. bunu tek bir taneye nasıl sabitleyebilirim ?
    Telefon kilitliyken power tusuna bas ve uyandir acma ama, alt kisimdan yukariya kaydir orada goreceksin baslat sonraki onceki butonunu .
    Yada ayarlar/ekran/duvar kagidi. orada da var secenekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatrosacar -- 15 Şubat 2017; 23:31:19 >
  • albatrosacar kullanıcısına yanıt
    alttan çekme olayını bilmiyordum , teşekkür ederim. bir sorum daha olacaktı. whatsapp snapchat swarm twitter instagram gibi temel sosyal medya uygulamaları kullanıyorum. kaç saat ekran süresi almam normal sınırlar içinde kabul edilebilir ?
    Hepsini bende kullanıyorum birtek facebook uygulamasi haric , bu bugunku ekran surem sarj %47 de,tum gun wifideydi, disarda oldugumda 4.5gde. Sarjin daha yarisi duruyor.ortalama 6 saat ekran suresi alirsin.Ekran parlakligina bagli olarak +/- 1saat oynar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatrosacar -- 16 Şubat 2017; 0:6:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snnrvp

Teşekkürler hocam, ama bizim üründe 2.5D kavis denilen olayda yok tam oturması gerekmez mi, P9 Lite'a özel ekran koruyucu mı yok acaba, başka bir ürünün filmini mi takıyorlar nedir..?

Dükkan sahibi 2 gün sonra gel sipariş edicem dedi 2 gün sonra gittim taktı fakat hafif bi oturmadi anlican tasma olur eğer az indirirsek fakat kamera da sorun yok

• SERTKAN S kullanıcısına yanıt
    P9 kullanan arkadaşım cihazın bu flash belleği gördüğünü söyledi ama lite ne kadar farklı bir cihaz bilemem ondan sordum net bir cevap bulabilirsem almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Hepsini bende kullanıyorum birtek facebook uygulamasi haric , bu bugunku ekran surem sarj %47 de,tum gun wifideydi, disarda oldugumda 4.5gde. Sarjin daha yarisi duruyor.ortalama 6 saat ekran suresi alirsin.Ekran parlakligina bagli olarak +/- 1saat oynar

3-4 saat arası

• arkadaşlar p9 için nougat türkiyede dağıtıma sunulmuş bizede 1 ay gibi bir süre içerisind gelecektir bilginiz olsun
  • gsbs1995 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok teşekkür ederim..

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.