Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asaf04

Bölge bölge oluyor ve boyut olarak çok büyük street wiev de çalışmıyor internet şart

hmm anladım hocam teşekkür ederim o here we goyu yükledim baya güzel :D
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    Ne demek rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden trt izin vermesin hocam yanlışınız var trt vergi istiyor bandrol karşılığı. Parayı veren bandrolü alan radyoyu koyuyor telefona.

• kafabandi kullanıcısına yanıt
    Radyo için ayrı bir vergi gerekiyor ondan dolayı maliyet artıyor TRT ile iş bitmiyor

• Şimdi araştırdım radyo için ayrı bir vergi yok trt dışında, artık tüm telefonlardan alıyormuş trt vergi. internetten de radyo televizyona bağlanılabilir diye. tek fark dahili alıcısı olandan yüzde 7 olmayandan yüzde 6 alıyormuş yani yüzde 1 için telefonumuzda radyo yok

• kafabandi kullanıcısına yanıt
    Maalesef durum LG ,Samsung ,Htc gibi firmalarda da durum böyle

• Cihaza root ve custom rom yüklemek için ne kadar beklememiz lazım, hicmi deneyen yok aramızda

• evet arkadaşlarkullandığım huawei p9 lite modelli telefonuma play storeden kurup oynayabiliyormu yalnız internette full şekilde yani apk+ data sını inidiyorum datasını anrdoid/obb klasörüne atıyorum ama ne varsa oyun açılmıyor atıyor kendi işlemcime göre hatta başka işlemcilere göre de indirdim hala aynı sinir etti açıkçası bende sildim tekrar play staredan indirdim şu an sorun yok neden böyle oldu anlamadım fikir verirseniz sevinirim yani böylü oyun program vs şeylerde yükleme usulu tam olarak nasıl oluyor??
    SD kartta çalışmaz dahili hafızaya atın

• quote:

SD kartta çalışmaz dahili hafızaya atın

öylemi ama ben yarlardan programları sd karta kursun diye ayar yaptım
    Bilmiyorum birde ordan dene P9 Lite biraz sıkıntılı oldu SD kart felan

• quote:

Bilmiyorum birde ordan dene P9 Lite biraz sıkıntılı oldu SD kart felan

evet çoookta önemli değilde işt emerak ettim :D tekrar teşekkür ederim
  • Arkadaşlar, telefonu rootlayip Touchplus'i çalıştırabilen var mi.? Benim için çok önemli, varsa yapabilen cevaplarsa çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snnrvp -- 6 Şubat 2017; 17:36:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Bu telefonla Huawei GR5 arasında fiyat farkına değecek kadar fark varmı. GR5 MM 900 TL alınırmı ne dersiniz P9 Lite kullanıcıları olarak.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gr5-16-gb-alt%C4%B1n-rengi-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-huawei-t%C3%BCrkiye-garantili-1163085.html

Sakın GR5 Almayın, gereksiz şekilde kasılan bir cihaz. Kullandım bir hafta, hemen kardeşime verdim. P9 Lite veya Gt3 mantıklı.
  • Snnrvp S kullanıcısına yanıt
    Sadece

P8

P8 Lite

Mate S

Honor 6

Bunlarda çalışmakta

• Doğrudur hocam saydığınız urunlerde rootsuz calisiyor ama bizim urunde Xda forumunda rootladiktan sonra ayarlar bölümüne eklenebildigi yazılmış, acaba yapabilen var mi diye merak ettim.

Root attıktan sonra touchplus açsan ne yazar gerek bile kalmaz build.prob a bir madde eklenir olur biter sanal tuş gizleme

• Tamam işte hocam, build ile Touchplus'u ayarlara ekleyip tuşları sıkıntısız şekilde gizleyebiliyoruz. Bende bundan bahsediyorum

• quote:

Ayarlar akıllı yardıma gir orda resimli anlatım var

Sanal tuş bölümüne enine bir parmak hareketi yapınca oldu, tesadüfen buldum.

Sizin için touchplus imkansız Emui 4.1 den itibaren imkanı yok

Siz bu şekilde yapın touchplus olmayan Huawei cihazlar için

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwj0lpHv1_3RAhVLHxoKHXGLCX8Qxa8BCBkwAA&usg=AFQjCNF1sHlk2z9QIx28jtvfnGP_UlkifA&sig2=neKWvx6ZJ0E9WPjbxii8MA

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.