Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kerim674

Arkadaşlar telefonda SD kartı görmeme/okumama sorunu var diyorlar doğrumudur? Bu durumu yaşayanınız varmı?

Öyle bi sıkıntı yaşamadım 2 aylık cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran küçültme nasıl oluyor biri tarif etsin

• Ayarlar akıllı yardıma gir orda resimli anlatım var

• Kerim674 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyle bir sorun gormedim. Hatta 2 sim yuvasini dahil denedim bir problem yok. Ordaki cekmece gibi seyi dikkatli cikarip takmak gerek cekercek tirnaklar kopmus olabilir.

• mmuratsal kullanıcısına yanıt
    Markasi onemli degil micro usb 1 amperlik sarj aleti yeter. Daha fazlasi olsa bile zaten bi isine yaramayacak. Bende samsung 2 sony 1.5 da var. Hepsi ayni isi goruyor. Cokta para vermeyin 90 lira nedir. Huawei zaten cin kokenli firma parcalar pahali degil o kadar pahali olmasi tamamen bizim sark kurnazlarinin oyunu.

Aliexpressteki 1 2 dolarlik sarj aletlerinden olmadigi surece hepsi aynidir. O ucuz aletlerde fuse filan olmuyo bazen direk can guvenligi tehlikesi var cogunun. Hatta samsung sony huawei vs marka alacagina daha ucuz paraya cok daha kaliteli adaptorler var aliexpresste. Turkiyeden alacaksanda marka diye fazla para vermeyin. Cakma bisey olmasin yeter

• Bilmeyenler için veya en azından tavsiye olsun diye bi detay anlatmak gerek, Nova Launcher kullanmak isteyen var ise çift tık ile kapama sorunsuz çalışıyor. Daha önce A5 2016 ile kullandigimda parmak izi ile açmaya izin vermiyordu ama P9 Lite'da sorunsuz bi şekilde işini yapıyor. Cogu zaman cift tıkla kapatıp, parmak iziyle açıyorum ve güç tuşunu minimum ölçüde kullanmış oluyorum. Yalnız tek eksik Novaya geçince telefonu sallayıp duvar kağıdını değiştirme özelliği devre dışı kalıyor. Huawei Başlatıcı kullaninca tekrar kullanabiliyoruz tabi..

Aliden anker veya aukey sipariş edin derim

• Beyler bundan kullanan var mı nasıldır ?

http://www.teleplus.com.tr/huawei-p9-lite-3d-full-kapatan-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-siyah.html

Ekranın üst ve altındaki beyazı bununla kapatayim diyorum olur mu sizce ?

• arkadaşlar yukarıdan bildirim çubuğunu çekip kısayollardan wifi bluetooth vs açıp kapadığımız ekranı düzenleyemiyorum örneğin el feneri ekleyecektim, düzenleme veya ekleme seçeneği yok. kullanım kılavuzunda alta doğru ortada düzenleme tuşu gözüküyor bende öyle bir seçenek yok. nasıl düzenleme yapabilirim?

bir de telefonun kutusunda TRT bandrolü olduğu halde ama radyo olmaması kafama takıldı. madem parayı verip bandrolü koydunuz niye radyo yok

cihaz huawei Türkiye garantili)
  • garantili sony xperia m5 ile takas düşünen olursa mesaj atabilir arkadaşlar ,kusura kalmayın iyi aksamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafabandi

arkadaşlar yukarıdan bildirim çubuğunu çekip kısayollardan wifi bluetooth vs açıp kapadığımız ekranı düzenleyemiyorum örneğin el feneri ekleyecektim, düzenleme veya ekleme seçeneği yok. kullanım kılavuzunda alta doğru ortada düzenleme tuşu gözüküyor bende öyle bir seçenek yok. nasıl düzenleme yapabilirim?

bir de telefonun kutusunda TRT bandrolü olduğu halde ama radyo olmaması kafama takıldı. madem parayı verip bandrolü koydunuz niye radyo yok

cihaz huawei Türkiye garantili)

Dostum bildirim çubuğunu aşağı çek gps wi-fi vs. Önüne gelecek onların ortadinda ki kısma basılı yukarı doğru kaydır ekranı düzenle butonu gelecek asagidan

• n11'de Huawei P9 Lite Rowen Sarj Aleti + Usb Kablo 45,00 TL yerine 22,50 TL

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/huawei-p9-lite-rowen-sarj-aleti-usb-kablo-P141192132

Bunu sipariş vericem büyük ihtimalle

• Bu telefonla Huawei GR5 arasında fiyat farkına değecek kadar fark varmı. GR5 MM 900 TL alınırmı ne dersiniz P9 Lite kullanıcıları olarak.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gr5-16-gb-alt%C4%B1n-rengi-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-huawei-t%C3%BCrkiye-garantili-1163085.html
    Çok teşekkürler valla iyi saklamışlar bulamamıştım :)

• kafabandi kullanıcısına yanıt
    Zaten TRT izin vermiyor radyo olmasına ...

• muratoto kullanıcısına yanıt
    GR5 yerine P9 Lite veya GT3

GR5 eski bir cihaz GT3 daha makul fiyatı var P9 Lite ile aynı performansı alırsınız hemde metal kasa

• arkadaşlar bu google haritaları türkiye haritasını indirebilirmiyim tam olarak acaba yani nternetsiz kullanabilirmiyim ve nasıl yapabilirim ???
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    Here We Go (Nokia Haritalar) onu indir daha iyi 838 MB Türkiye haritası

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Here We Go (Nokia Haritalar) onu indir daha iyi 838 MB Türkiye haritası

sağolun hocam bu lumia telefonlarda olan değilmi ben kullayırdum güzeldi yalnız googleninki sanki daha ben o hangi streetwievs le gezebiliyoruzda he işte onu internetsiz istiyorum sadece türkiye haritasını ondan dedim
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    Bölge bölge oluyor ve boyut olarak çok büyük street wiev de çalışmıyor internet şart

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.