Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutusundan çıktığında üstünde olan koruyucu filmin çizilme ve kırılma özelliği yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belgarathh

Kutusundan çıktığında üstünde olan koruyucu filmin çizilme ve kırılma özelliği yok mu?

Çizilmeyi bilemem ama telefoncuya sordum bu cam kırılmazmı diye yok dedi zaten gördüğüm kadarıyla gayet ince ve öyle bir izlenim bırakmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkangsk -- 28 Kasım 2016; 23:21:22 >
  • serkangsk kullanıcısına yanıt
    O filmin ne filmi olduğuyla ilgili bir bilgi olması lazım kutudan çıkan belgelerde..
  • marcoruzzier kullanıcısına yanıt
    Ekran -Yazı tipi bölümünden yazı boyutlarını ayarlıyorsunuz . Ayrıca P9 lite da büyüteç olayı var. Büyüteci açtığın zaman ekranda görme sıkıntısı kalmıyor. Ayarlar -Gelişmiş ayarlar-Erişebilirlik -Büyüteç hareketleri
  • beyler parmak izini nasıl mesajlara whatsappa ekleriz?
    xiaomide kolaydı p9 liteda ayarını bulamadım
  • Arkadaşlar benim arasıra bazen hiçbir şey yapmadan sim kartı yerinden cıkıyor,sim kartını görmüyor.Bu sorun sizdede var mı illa sök tak yapma zorunda kalıyorum.
  • dell35 D kullanıcısına yanıt
    AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısına yanıt
    TormentedSoul kullanıcısına yanıt
    BRL-1- B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu tarz bir sıkıntı yaşamamak için her yeni telefon alışımda yani ortalama 2-3 senede bir sim kartı yenilerim. En azından kafam rahat oluyor ve bizdeki 2 p9l de böyle bir sorun yok. Sim kartı kestirdiyseniz büyük ihtimal ondan kaynaklı yada sim kartın çipi çizilmiş olabilir. 10 liraya falan sim kartınızı yenileyip birde öyle denemenizi tavsiye ederim.@dell35

Dediğim gibi ekran yazı boyutu sonda olduğu halde bazı kısımlar otomatik aynı boyutta kalıyor. Örneğin bildirim panelindeki yazılar ama bu büyüteç olayını bilmiyordum faydalı olabilir teşekkürler.@BRL-1-

Hocam diğer yönden size iyi denk gelmiş veya arkadaşlara kötü denk gelmiş olabilir aslında genelleme yapmak yanlış ama nette okuduğum yorumları da hesaba katarsam bende öyle bir intiba oluştu. Ben bu evden al eve bırak olayına vurgu yapmak istedim. Örnek vermek gerekirse lenovodaki arkadaşlar cihazı teslim etmeye gidiyorlar en erkeni 15 gün içinde geldi ve birde almaya gidiyorlar ama huawei de arıyorsun eve geliyorlar ve ortalama 7 gün içerisinde ev adresine geri teslim ediyorlar. Annem ve babam için çok büyük bir artı.@AfyonumuFünyeylePatlattm

Telefon yöneticisinde uygulama kilidi gibi birşeyler vardı. Bulamazsan akşam gittiğimde detaylı bakarım. @TormentedSoul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcoruzzier -- 29 Kasım 2016; 17:45:37 >

• marcoruzzier kullanıcısına yanıt
    hocam yaptım
    çook sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dell35 D kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar;
    Rica ederim.Benim telefonumda sizin dediğiniz gibi sim kart problemi çıkmıyor..
    Bu arada telefon yöneticisi-uygulama kilidi yaptığınızda parmak izi olayını çözersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoruzzier

Hocam ben bu tarz bir sıkıntı yaşamamak için her yeni telefon alışımda yani ortalama 2-3 senede bir sim kartı yenilerim. En azından kafam rahat oluyor ve bizdeki 2 p9l de böyle bir sorun yok. Sim kartı kestirdiyseniz büyük ihtimal ondan kaynaklı yada sim kartın çipi çizilmiş olabilir. 10 liraya falan sim kartınızı yenileyip birde öyle denemenizi tavsiye ederim.@dell35

Dediğim gibi ekran yazı boyutu sonda olduğu halde bazı kısımlar otomatik aynı boyutta kalıyor. Örneğin bildirim panelindeki yazılar ama bu büyüteç olayını bilmiyordum faydalı olabilir teşekkürler.@BRL-1-

Hocam diğer yönden size iyi denk gelmiş veya arkadaşlara kötü denk gelmiş olabilir aslında genelleme yapmak yanlış ama nette okuduğum yorumları da hesaba katarsam bende öyle bir intiba oluştu. Ben bu evden al eve bırak olayına vurgu yapmak istedim. Örnek vermek gerekirse lenovodaki arkadaşlar cihazı teslim etmeye gidiyorlar en erkeni 15 gün içinde geldi ve birde almaya gidiyorlar ama huawei de arıyorsun eve geliyorlar ve ortalama 7 gün içerisinde ev adresine geri teslim ediyorlar. Annem ve babam için çok büyük bir artı.@AfyonumuFünyeylePatlattm

Telefon yöneticisinde uygulama kilidi gibi birşeyler vardı. Bulamazsan akşam gittiğimde detaylı bakarım. @TormentedSoul

Eyvallah hocam sanırım ondan benim sim kartım yaklaşık 8-9 yıllık yeni kestirdim o yüzden olabilir :) birdaha olursa yenilerim bu sefer numaralar silinmez inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoruzzier

Aynen mediatek ve discovery benimde hayatıma sokmayacağım şeyler. Eğer mediatek olmasaydı işlemcisi bu fiyat aralığındaki sony cihazı tercih ederdim.

Yazıları okuma sıkıntın varsa K5 alabilirsin çünkü P9L deki bazı bölümlerdeki yazılar yazı boyutunu sona getirsen bile çok küçük kalıyor. Görme sıkıntın yoksa sana normal gelecektir zaten ama örneğin babam kişi kaydı yaparken yakın gözlüğünü takma ihtiyacı hissediyor. (Eski telefonu discovery de gerekmiyordu.) Sanırım Lenovo nun garantisi biraz sıkıntılıymış ve ben sırf garanti farkı yüzünden bile P9L alırdım.

sağolasın hala araştırma aşamasındayım önümüzdeki hafta veya bu hafta sonu kesin bi telefon alırım.
  • Selamlar, Vatan Bilgisayar'dan aldım, 2 gündür kullanıyorum ve çok memnunum gerçekten.. Şu an için kafama takılanlar; birincisi ben de güncelleme görünmüyor, sürüm B120.. B140 alan var gördüğüm kadarıyla.. Neden sizce?
    İkincisi ekran kapalıyken şarj az da olsa inmeye devam ediyor, normal mi? (Greenify yüklemedim.)
    Sonuncu olarak da; depolama ayarlarında varsayılan konumu 16gb'lık sd kartım yaptım, sıkıntı yaratır mı? (Sanki performans da biraz düşüş oldu)
  • Beyler grenify kullanabiliyormusunuz bu cihazda .surekli izin istiyor erisilebilirlik den onayliyorum ama 1 dakika sonra kullanmak istesem yine ayni oluyor. Bu sikintiyi sadece bu cihazda yasadim

• Emui telefon yöneticisi başka bu tarz programları dışlıyor. Hem zaten cihazın pil ömrü mükemmel ne gerek var ?

• Merhaba telefon bugün elime ulaştı,bir sorum var Google klavye ayarlarına nereden gidebilirim dokununca titresmesini istemiyorum ayarları bulamadım bir türlü.

• Sametyrt12 S kullanıcısına yanıt
    Sol altta virgül e basılı tut çıkıyor ayarlar.

Android 7.0 icin beta kullanıcıları arıyor resmi face hesabı haberiniz var değil mi?

• Sametyrt12 S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - gelişmiş ayarlar - dil ve giriş - Google klavyenin üstüne bas

• By Doğu B kullanıcısına yanıt
    Sadece P9 eva-l09 için

• Sağolun hocam yanitlariniz icin.

• P9 lite içinde var bi zahmet aç face sayfasını bak mobilden resim atamıyorum

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.