Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: www2

Merhabalar

Telefon sarjda takili ve ekrani acikken on camin oradan hafif bir genlesme sesi geliyormu sizden? Sadece on camin oradan alttaki Huawei logosunun oldugu yeri kulagimiza yaslayinca farkediliyor.

Ekra kapali sarj olurken olmuyor.

Yani guc dugmesine basip ekrani kapatinca ses aninda kesiliyor. Ekrani acinca vizilti tekrar basliyor. Sorun sarj aletinden kaynakli degilmis. Telefondan geliyor ama sadece sarjda ve ekran acikken oluyor. Ekrani kapatinca aninda gidiyor ses.

Neden olurki acaba. Bir deneyip bana soylermisiniz hb yi arayip iade surecini baslatacam eger bi tek bende oluyorsa. Cunku sarj alirken cihazi kullaniyorum aksamlari hafiften bi korku var elimde patlarmi filan belki batarya veya soket arizasi vardir filan.

Hocam denedim ben de, herhangi bir ses yok benim cihazda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ad3m1r

quote:

Orijinalden alıntı: www2

Merhabalar

Telefon sarjda takili ve ekrani acikken on camin oradan hafif bir genlesme sesi geliyormu sizden? Sadece on camin oradan alttaki Huawei logosunun oldugu yeri kulagimiza yaslayinca farkediliyor.

Ekra kapali sarj olurken olmuyor.

Yani guc dugmesine basip ekrani kapatinca ses aninda kesiliyor. Ekrani acinca vizilti tekrar basliyor. Sorun sarj aletinden kaynakli degilmis. Telefondan geliyor ama sadece sarjda ve ekran acikken oluyor. Ekrani kapatinca aninda gidiyor ses.

Neden olurki acaba. Bir deneyip bana soylermisiniz hb yi arayip iade surecini baslatacam eger bi tek bende oluyorsa. Cunku sarj alirken cihazi kullaniyorum aksamlari hafiften bi korku var elimde patlarmi filan belki batarya veya soket arizasi vardir filan.

Hocam denedim ben de, herhangi bir ses yok benim cihazda

Benim telefonumda da herhangi bir ses yok

• arkadaşlar bu cihazı almak istiyorum. ama birkaç sorum var.

1-telefon dayanıklı mı? bükülme,kolay çizilme gibi bir durum olur mu?

2-kronik bir sorunu var mı? bu konuda general mobile discovery yüzünden ağzım çok yandı.

3-bir de pusula var değil mi? motorola moto g4 plus ta yoktu.
  • arkadaşlar
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01DL0DJGM/ref=oh_aui_i_sh_pre_o1_img?ie=UTF8&psc=1
    bu kılıfı aldım ben
    8 euro
    7 tane alırsak ücretsiz kargo
    adam başı kargo felan 35 lira tutar
    bence denenir
    gelsin resim atarım kılıfın
    isteyen olursa da biz alamayız derseniz 7ye tamamlarsak sayıyı ben alıp kargolarım en kötü
    isteyen varsa pm atsın konuya yazsın
    ben dün aldım turkcellden hemen vainglory yükledim
    oyun moba ve sorun yoktu
    gayet güzel alet
    tek sorunum kilit ekranı duvar kağıdını temada sabitleyemedim o kadar

• arkadaşlar bu telefonun bootloderinin açık olduğunu nasıl anlarız? bir de rot yapan oldu mu içinizde?
  • ZENGIN kullanıcısına yanıt
    Daha romu yayımlanmamış bir telefon root atmak şuan önerilmez

• Belgarathh kullanıcısına yanıt
    iphonelar sar değerinde her zaman başı çeker. huawei cihazlarda genelde android klasmanında ilk sıralarda yer alır. Ancak çift sim olayını dikkate alın. Bazı cihazlarda maximum sar değeri cift simden hesaplanıyor.
  • 1-Telefon gayet sağlam ki hissiyatı da o yönde. Kendinden jelatinli geldiği için ekran hakkında yorumda bulunamayacağım çünkü çizilse bile çizilen jelatin olacaktır.
    2-Hiç bir araştırma yapmadan önce aklımdaki ilk telefon GM5 Plus modeliydi. Alan arkadaşlardaki ve sosyal medyada ki kronik sorunlar yüzünden kronik sorun yaşamayacağım bir model arayışına girdim. Ayrıca bu bende hobiye dönüştüğü için piyasadaki birçok telefonun farklı kanallarda ayrı ayrı inceleme videolarını seyrettim. Bu telefonda radyo ve sar değeri dışında hiç bir eleştiriyle karşılaşmadım. 1 aydır 2 adet P9 L kullanıyoruz. İkisinde de ne bir donma ne bir kasma ne de uygulama durduruldu tarzı bir hata ile karşılaşmadım. Sar değerine gelecek olursak çift anten var ve 2.si her zaman devreye girmiyor sadece şebekenin az çektiği noktalarda otomatik devreye girip çıkıyor. Değer noktasına gelecek olursak bana da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu ölçümlerin çift hat üzerinden yapıldığını düşündürüyor. Hem ikinci anten çekim gücünün az olduğu bir yerde yaşamıyorsan sürekli devrede olmayacağı için hem de 2. bir hat kullanmazsan sar konusunda sıkıntı oluşacağını düşünmüyorum.
    3-Pusulası var ve düzgün çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcoruzzier -- 27 Kasım 2016; 17:27:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoruzzier

1-Telefon gayet sağlam ki hissiyatı da o yönde. Kendinden jelatinli geldiği için ekran hakkında yorumda bulunamayacağım çünkü çizilse bile çizilen jelatin olacaktır.
    2-Hiç bir araştırma yapmadan önce aklımdaki ilk telefon GM5 Plus modeliydi. Alan arkadaşlardaki ve sosyal medyada ki kronik sorunlar yüzünden kronik sorun yaşamayacağım bir model arayışına girdim. Ayrıca bu bende hobiye dönüştüğü için piyasadaki birçok telefonun farklı kanallarda ayrı ayrı inceleme videolarını seyrettim. Bu telefonda radyo ve sar değeri dışında hiç bir eleştiriyle karşılaşmadım. 1 aydır 2 adet P9 L kullanıyoruz. İkisinde de ne bir donma ne bir kasma ne de uygulama durduruldu tarzı bir hata ile karşılaşmadım. Sar değerine gelecek olursak çift anten var ve 2.si her zaman devreye girmiyor sadece şebekenin az çektiği noktalarda otomatik devreye girip çıkıyor. Değer noktasına gelecek olursak bana da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu ölçümlerin çift hat üzerinden yapıldığını düşündürüyor. Hem ikinci anten çekim gücünün az olduğu bir yerde yaşamıyorsan sürekli devrede olmayacağı için hem de 2. bir hat kullanmazsan sar konusunda sıkıntı oluşacağını düşünmüyorum.
    3-Pusulası var ve düzgün çalışıyor.

teşekkür ederim tek hat kullanacağım. açıkcası ne general mobile ne de mediatek ile ilgili hiçbir şey görmek istemiyorum hayatım boyunca. büyük ihtimal alırım bu telefonu.

• Lenovo k5 note mu p9 lite mı arkadaşlar hangisini önerirsiniz? Ekran 5.2 ile p9 daha uygun bana ama diğer özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısına yanıt
    Lenovo kim ya huawei var ken

Bi kere dünyanın 3. Büyük akıllı telefon üreticisi ve her telefonuna 2 büyük android güncelleme si veriyor (Nexus gibi)

Lenovo alırsanız güncelleme alamayınca pişman olursunuz

• Telefon 3 saat önce elime ulaştı hepsiburadadan aldım ithalatçı garantili 970tlye. İnternette ithalatçı garantili ürünlerin raminin 2gb olduğu yazıyordu ama ram 3 gb bu çok iyi oldu Ancak telefon açılırken vodafone simgesi çıkıyor anlam veremedim aklıma başka şeyler gelmiyor değil sanırım rom atmak şart oldu Dediklerim dışında cihaz mükemmel xperia c4 faciasından sonra çok iyi geldi
  • Hocam hb den aldim bende 970 tlye.
    Bi kontrol edebilirmisin sarj olurken ekran acikken huavei yazisina kulagini yanastrinca vizilti geliyomu hafiften. Konuya detayli yazmistim :)

• Aynen mediatek ve discovery benimde hayatıma sokmayacağım şeyler. Eğer mediatek olmasaydı işlemcisi bu fiyat aralığındaki sony cihazı tercih ederdim.

Yazıları okuma sıkıntın varsa K5 alabilirsin çünkü P9L deki bazı bölümlerdeki yazılar yazı boyutunu sona getirsen bile çok küçük kalıyor. Görme sıkıntın yoksa sana normal gelecektir zaten ama örneğin babam kişi kaydı yaparken yakın gözlüğünü takma ihtiyacı hissediyor. (Eski telefonu discovery de gerekmiyordu.) Sanırım Lenovo nun garantisi biraz sıkıntılıymış ve ben sırf garanti farkı yüzünden bile P9L alırdım.
  • www2 kullanıcısına yanıt
    hayır hocam tık yok
  • marcoruzzier kullanıcısına yanıt
    Lenovo'nun pc garantisini 2 kez denedim hiç sıkıntı yaşamadım.

• Yahu insani paranoyak yapacaksınız
    Eski samsung şarj cihazımla denedim huawei yazısının orayı dinledim hoparlörün orayı dinledim tam dinlerken çıkardım kulağımı dayayıp dinledim iki okşayıp bir öpücük kondurdum cızırdama cazurdama genleşme buharlaşma gibi bir ses duymadım.
    Ya seninkinde bir sorun var yada benimkinde
    Başka cihazın şarj cihazıyla yapmadıysa kendisininkiyle hiç yapmaz diye düşünüyorum daha kutusundan bile çıkarmadım şarj cihazını çünkü
  • Bu arada yılların samsung kullanıcısı olarak arkadaşlarımın ısrarıyla Huawei denemeye karar verdim.
    Gerçekten başarılı cihaz yapmışlar adamları tebrik ettim.
    Tabiki bazı eksikleri saçma yönleri var ama genel hatlarıyla beğendim.

Yanlız sormak istediğim bir şey var. Bir arkadaşım neden honor 7 almadın özellikleri aynı onun üstüne 20mp kamerası var dedi baktım gerçekten her şeyi neredeyse aynı sadece honor 7 eski bir cihaz ama kamerası daha iyi gözüküyor. Honor 7 ile ilgili bilgisi olan varmı? Bunun yerine tercih edilebilirmiydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkangsk -- 28 Kasım 2016; 21:53:55 >
  • serkangsk kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=QLd_uSVQkRM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belgarathh -- 28 Kasım 2016; 22:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belgarathh

https://www.youtube.com/watch?v=QLd_uSVQkRM

Sorduktan sonra buldum izledim eyvallahta gorilla glass büyük artı ayrıca bizim kamerada sanırım titreşim engelleyici yok oda bence büyük eksik
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.