Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar uzun uğraslar sonucu recovery yükledim ama şimdide rom atamıyorum
    updater process ended error 7 hatası veriyor samsung da bütür şeyler olmadığı için sorunu çözemedim bilen arkadaslardan yardım rica ediyorum
  • Oreo konusunda kesin bir bilgi var mı? Kimi gelecek diyor kimi belki gelir kimi gelmeyecek diyor

Şahsen benim de geleceğine dair pek bir ümidim yok.Ama bu telefon nougat dan sonra oreo yu almayı da hak ediyor..

Maalesef Android in kaderi böyle hele ki alt seviye, orta seviye cihaz alıyorsan çoğunlukla bir güncelleme sonrası pek yok..

Ama ben yinede memnunum bir sonraki cihazımda önceliğim tekrar Huawei olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Oreo konusunda kesin bir bilgi var mı? Kimi gelecek diyor kimi belki gelir kimi gelmeyecek diyor

Şahsen benim de geleceğine dair pek bir ümidim yok.Ama bu telefon nougat dan sonra oreo yu almayı da hak ediyor..

Maalesef Android in kaderi böyle hele ki alt seviye, orta seviye cihaz alıyorsan çoğunlukla bir güncelleme sonrası pek yok..

Ama ben yinede memnunum bir sonraki cihazımda önceliğim tekrar Huawei olacak

ne kadar doğru bilemiyorum tek güncelleme alacak herhalde ama sadece p9 Lite 2017 diyor burda...Yani atıyorum 8.0.1 almayacak gibi birşey anladım ben

If you are wondering whether Huawei P9 Lite 2017 would receive the official Android 8.0 Oreo update, then Yes! Huawei P9 Lite 2017 is eligible for an Android Oreo update!! The best thing about Huawei devices is that every year they come up with something different and new in looks and features in their smartphones.

Huawei P10
    Huawei P10 lite
    Huawei Honor 9
    Huawei P8 Lite 2017
    Huawei P9 Lite (2017)
    Huawei Honor 8 Lite
    Huawei Nova Lite
    Huawei GR3 (2017)
    Huawei Y7 Prime (Tartışmalı)
    Huawei Nova 2
    Huawei Nova 2 Plus
    Huawei Honor 8 Pro
    Huawei P10 Plus
    Huawei Mate 9 Porsche Design
    Huawei Mate 9
    Huawei Mate 9 Pro
    Huawei Nexus 6P

Liste bu şekilde görünüyor bazı sitelerde ama tahmini listeler olabilir

bir başka site daha

https://www.getdroidtips.com/huawei-p9-lite-2017-android-8-0-oreo/

• B383 otadan geldi simdi, var mi yukleyen memnun olan ?

• Rom, Root muhabbetleri forumu takip edilemez hale getiriyor, bilin istedim.

• albatrosacar kullanıcısına yanıt
    Bana da bir kaç gün önce geldi . 382 nin pili kullanma performansı çok iyi acaba bu yenisin de de aynı durum olur mu ?????? Çok kararsızım
  • semoniok kullanıcısına yanıt
    Daha iyi selfiler seçmek için Ayna yansıması ile ilgili ayarları ve komutları optimize eder.Daha fazla sistem güvenliği için Google güvenlik yamalarını entegre eder diyor ben pil konusunda 382 den memnunum acaba bu yenisinde nasıl olur??? Biraz bundan dolayı cesaret edemiyorum
  • BRL-1- B kullanıcısına yanıt
    Bana daha gelmediği için bende bakadim

• mmuratsal kullanıcısına yanıt
    Gelmeyecek muhtemelen..Yazık olacak bu cihaz 1 güncelleme daha hak ediyor bence

• Arkadaşlar dostlar merhaba rahatsız ediyorum kusura bakmayın.

Ciddi ve çözemediğim bu yüzden de kullanamadığım bir p9 lite 2017 aldım.Yardımcı olursanız çok duacı olacağım.

Sıkıntım şu ; Şirket maili kurulumu yapıyorum.Daha önce de bir çok android ve ios tabanlı telefonlarda kurulum yaptığım gibi.Ayarlarda senkronizasyon geçmişi gelen giden sunucu ayarları hiç bir sorun problem yok.Ancak nedendir anlamadığım bir şekilde kurulum tamamlansa da eskiye dönük maillerimi göremiyorum.Yada gelen mailler bi zaman sonra garip bir şekilde kayboluyor.

Belki karışık anlattım biraz.Ama böyle bir sıkıntım var.Bir bilginiz yada yönlendirmeniz olabileceğini düşündüm.Yardımcı olursanız çok teşekkür edrrim.Şimdiden herkesten Allah razı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurrrs55 -- 21 Aralık 2017; 16:20:30 >
  • Mail ayarlarında belirli bir günden sonra sil seçeneği olabilir

• Hocam o bahsettiğiniz ayar evet var ve “Asla” olarak seçili.Çözemedim :(

• Arkadaşlar yeri değil biliyorum ama Pardustan yani linuxtan anlayan var mı? Bir sorunum var da..

• 383 güncelleme bana da bildirim geldi şimdi..Hazır işimde yok önce bir hard format sonra güncelleme yapayım..Bahane ile telefonu da rahatlatmış olurum

• arkadaşlar bu fiyata başka alternatifi var mı? alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

383 güncelleme bana da bildirim geldi şimdi..Hazır işimde yok önce bir hard format sonra güncelleme yapayım..Bahane ile telefonu da rahatlatmış olurum

bence önce güncelle,sonra factory defaults
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkes

arkadaşlar bu fiyata başka alternatifi var mı? alınır mı?

Xiaomi Mi A1
  • spyae kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam

Önce hard reset sonra güncelleme sonra bir de soft reset ondan sonra sıfırdan kurulum yaptım..

Gözle görülür bir şey yok açıkçası güncelleme sonrası.. Bakalım belki şarj biraz daha iyi olur 😀

• Güncellemeyle chrome da haber çıkmaya başlamış bu kapanır mı ? bir de youtube şekli az değişmiş fazladan var mı birşeyler
  • Beyler iki sorum var.

6.0 a rootsuz romsuz dönme yolu kapalı mıdır? Açıksa nasıldır?

500 MB lik güncelleme var yapan var mı?

Planlı eskitme muhabbeti yüzünden güncellemek istemiyorum. O hileye Huawei sizce girer mi?

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.