Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei P9 Lite 2017 modelini HB den işbank kredisi kullanarak 6 taksitle aldım. 1200 küsüre denk geldi. Bütçe olarak 1500 gibi bir limit koymuştum. İşime geldi açıkçası. HTC M8 e dünya para verip almıştım. 2 yıl sonunda ekranda renk bozulmaları, şarjı bittiğinde ayarların sıfırlanması gibi sorunlar yaşıyordum. Bakalım bu nasıl çıkacak :)
  • hatabo kullanıcısına yanıt
    Kredi kullanımına karşıyım ama hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.. Şahsen Ilk kez Huawei kullanıyorum ve çok memnunum sizde memnun kalırsınız umarım. Htcye özel değilde, bi telefona 1500 liradan fazla ödemek bana göre de değil. :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Gelişmiş Ayarlar - Dil ve Giriş kısmından Klavye ayarlarından titreşimi kapatabilirsiniz.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Budur tuzlu ama ben 30 TL ye almistim güzel kilif

https://www.spigen.com.tr/Huawei-P9-Lite-2017-P8-Lite-2017-GR3-2017-Nova-Lite-Honor-8-Lite-Kilif-Spigen-Rugged-Armor-Black,PR-2762.html

• telefonumu garantiye verdim böyle şans mı olur sıfır telefon alıyorum hoparlörü bozuk çıktı yazılımsal sorun değilse tamir değil değişim istiyorum dedim inşallah yazılımla düzelmeyecek bişeyse işi yokuşa sürmezler daha 2buçuk hafta oldu alalı aldığım günün ertesi günü tekrar bozuk diye göndermediğime çok pişman oldum..
  • Allah belalarını versin bunların yedek parça bekleniyor yazıyor ya arayıp konuşabileceğim bi numara bile yok haftasonu diye kapalı müşteri hizmetleri almayacam o telefonu tüketici haklarına gidecem bozuk telefonu sattılar şimdi tamir edip gönderecekler
  • Arkadaşlar ikinci el p9 lite Alicam yere düşmüş köşede eziklik var sorun teşkil eder mi hiçbir sorunu yok diyor satıcı 1 hafda içinde sorun görürsen getir iade alırım diyor 500 tl birde fatura kayıp imzalı kaşeli sözleşme vericek Huawei bin sitesinden 1 yıl garanti kaldığı görülüyor . Garantilik durumda faturasız işlem yapiliyormu . Yere düşmüş garanti dışı diyebilirlermi

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 23 Ekim 2017; 15:27:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Arkadaşlar ikinci el p9 lite Alicam yere düşmüş köşede eziklik var sorun teşkil eder mi hiçbir sorunu yok diyor satıcı 1 hafda içinde sorun görürsen getir iade alırım diyor 500 tl birde fatura kayıp imzalı kaşeli sözleşme vericek Huawei bin sitesinden 1 yıl garanti kaldığı görülüyor . Garantilik durumda faturasız işlem yapiliyormu . Yere düşmüş garanti dışı diyebilirlermi

fatura yoksa sıkıntı biraz ben dün servise götürdüm faturayı istedi kopyasını aldı verdi bana geri telefonu sıfır aldım hoparlörü sorunlu çıktı gittim yazılımsal sorun değilse değişim istiyorum içinin açılımasını istemiyorum dedim ama servis tamir için yedek parça bekliyor görünüyor şu an yarın tekrar gideceğim ya paramı verin ya sıfır telefon verin diyeceğim sattıkları ürün ayıplı mal olarak geçiyor hukuksal olarak ama takmıyolar adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ali000

quote:

Arkadaşlar ikinci el p9 lite Alicam yere düşmüş köşede eziklik var sorun teşkil eder mi hiçbir sorunu yok diyor satıcı 1 hafda içinde sorun görürsen getir iade alırım diyor 500 tl birde fatura kayıp imzalı kaşeli sözleşme vericek Huawei bin sitesinden 1 yıl garanti kaldığı görülüyor . Garantilik durumda faturasız işlem yapiliyormu . Yere düşmüş garanti dışı diyebilirlermi

fatura yoksa sıkıntı biraz ben dün servise götürdüm faturayı istedi kopyasını aldı verdi bana geri telefonu sıfır aldım hoparlörü sorunlu çıktı gittim yazılımsal sorun değilse değişim istiyorum içinin açılımasını istemiyorum dedim ama servis tamir için yedek parça bekliyor görünüyor şu an yarın tekrar gideceğim ya paramı verin ya sıfır telefon verin diyeceğim sattıkları ürün ayıplı mal olarak geçiyor hukuksal olarak ama takmıyolar adamlar

Merhabalar. Bende bugün aldım telefonu. Tcell hattım üzerinden aldım. Herhangi bir arıza durumunda 3 gün içinde kapiniza gelip yeni cihazla değişim yapıyor Huawei dedi bayi. Bu garanti olayı sadece turkcelle mi özel acaba? Böyle biseyden haberiniz var mı arkadaşlar?

• quote:

Uzak durun bu devirde tabiri caizse babanızdan bile faturasız cihaz almayın.

• tonsilla T kullanıcısına yanıt
    Kapıdan Kapıya servis hizmeti var, ilk ay ekranı kırarsanız değişim bir ara ücretsizdi hala geçerli mi bilmiyorum onu.

http://consumer.huawei.com/tr/support/express-repair/
  • ali000 A kullanıcısına yanıt
    Parça bekleniyor demesine bakmayın, ilk 30 gündeki arızalar için değişim yapılır buna hakkınız var, tamir görürse kabul etmeyin. DOA kapsamında mudaliyle değiştirmeleri lazım şayet sorun yazılımsal değil donanımsalsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Parça bekleniyor demesine bakmayın, ilk 30 gündeki arızalar için değişim yapılır buna hakkınız var, tamir görürse kabul etmeyin. DOA kapsamında mudaliyle değiştirmeleri lazım şayet sorun yazılımsal değil donanımsalsa.

aynen yarın gidecem biraz uğraşacam kızılaydaki servisinde ben tamir edilmesini istememiştim para iadesi istiyorum filan diyecem bakalım sabah ola hayır ola
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonsilla

quote:

Orijinalden alıntı: ali000

quote:

Merhabalar. Bende bugün aldım telefonu. Tcell hattım üzerinden aldım. Herhangi bir arıza durumunda 3 gün içinde kapiniza gelip yeni cihazla değişim yapıyor Huawei dedi bayi. Bu garanti olayı sadece turkcelle mi özel acaba? Böyle biseyden haberiniz var mı arkadaşlar?

hiç bilmiyorum 3 gün olayını ama aldığımda ses çıkışından kıllanmıştım direk göndermediğime pişman oldum belki yenisini verirlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

böyleişte cumartesi sabah verdim öğlen bunlar çıktı hemen ben telefonu verirken telefonun değişmesini istiyorum dedim ordaki bayan sadece değişmesi isteniyor yazmış sanki hoparlörü değişsin gibi bi anlam çıkmış ama içinin açılmasını istemiyorum dedim ne olacak çok merak ediyorum yarın sabah yine gideceğim işte tamire almışınız verin paramı diyecem ayıplı ürün sonuçta

• Telefonum sifir ile degismis kutusuz tel verilecegi icin yedek parca olarak yaziyor dedi abla cok hizli servis 1 2 saat icinde geldi suan sifir aldigim telden yaziyorum :)

• tonsilla T kullanıcısına yanıt
    Eğer yanlış bilmiyorsam vip servis Türkiye garantili olanlarında var. Turkcell Türkiye garantili satıyor.
  • Arkadaşlar max 50-60 lira civarında kulaklık kullanan var veya önerecek olan var mı? Xiaomi piston serisini düşünüyorum ama hiç deneme şansım olmadı, kullanan var mı? Ne tavsiye edersiniz..?

• Snnrvp S kullanıcısına yanıt
    Xiaomi piston basic alabilirsin, fiyatı uygun ve çok başarılı bir kulaklık. Bas ve tizleri güzel, ses dengesi çok iyi. Aliexpressten 25 tl civarına geliyor fakat o kadar bekleyemem dersen Hepsiburada dan sipariş ver 1 günde gelsin

• Bullent B kullanıcısına yanıt
    Bende tam bu ürünü düşünüyordum hocam çok sağolun. Sağlamlık olarak nasıl peki, 2 ayda bozulacak cinsten değildir değil mi? :)

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.