Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üstten çekilen kısa yol tuşlarında 4g yok sanırım.P9 lite 2016 da.ya da ilave edilebiliyormu??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Google böyle yaparak Andoride zarar veriyor hocam, git gide iose benzemeye başladı zaten. Bu durumda biz kullanıcılara eksi olarak dönüyor bence. Androidin özgürlüğü kisitlanirsa, benim için kötü olur en azından..

• Snnrvp S kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma hocam bende az 2016 var root var herşey var ama xposed yok sırf bu yüzden obb dosyalarını hafıza kartına taşıyamıyorum... Çok sinir bozucu bi durum gerçekten de... Xposed olmadan obb dosyası taşımayı biliyor musun usta

Hayır hocam bilmiyorum, Xposed olayını halledebilsek telefonu çok daha verimli ve sınırlarını zorlayarak kullanacağız ama yok. Sırf bu yüzden Marshmalliw sürümüne dönmeyi düşünmüyor değilim..

Sürüm düşürmek de çok zor ben honor 7 kullandım onda hiç sıkıntı yoktu habire sürüm değiştiriyordum ama p9 lite da olmuyor sıkıntılı baya çok uğraştırir

Evet öyle Rom indirip flashlama devri geride kaldı. Bootloader olayida bunun için zaten, üst seviye markalar dışındaki modellerde daha rahat bu olaylar. Sırf bunun için bile çinden gelen orta sınıf ürünler alınır..

Aklımda sadece xiaomi var çok hoşuma gidiyor telefonları ve şarjı bizim telefonun iki katı daha fazla dayanıyor... Bu telefonda Huawei yapamamış 3 bin mah pil var ama hiç ise yaramıyor

Bende şarj konusunda hic problem yok hocam.. Twitter, WhatsApp, Tarayıcı, Youtube, Müzik vs bi çok şey yapıyorum. Çoğunluğu wifi olmak üzere gün içinde genelde internete bağlıyım. Bu senaryoda 6-6,5 saat ekran süresi alıyorum. En yüksek sürem 7 saat, üstelik şarjım yüzde 10dan aşağı düşmüyor. Sizin kullaniminiz nasıl ki, ne kadar süre alıyorsunuz..?

Ben ne yaparsam yapayım hep aynı süreyi alıyorum facebook kullanıyorum oyun oynuyorum Bluetooth açık filan 5 saat alıyorum bunları kapatıyorum kullanmıyorum yine 5 saat alıyorum hiç çıkmıyor çok garip bise hala çözemedim bi kaç defa sıfırladım ama bana mısın demiyor

• Merhaba arkadaşlar 2016 p9 lite aldım kırılcam cam bi yerde bulabildim ama 2017 model olanından taktı , yalnız alt tarafında huawei yazısının tam orda çok az bosluk kalıyormus bana dediki telefoncu ekranda sorun var o yuzden oturmuyor alt kısım , baska telefoncuya gösterdım sorun yok dedi hava almış kırılmazcam napıcam bilmiorum .
    Güç tasarrufunu açmayı deneyin hocam, ekran çözünürlüğünu düşürme seçeneği de var ama düşüyor mu bilmiyorum. Ben zorlasam 7 saati bulurum ama rahat kullanmak için 5-6 uygulamayi arka planda açık tutuyorum. Tümünü kapatmak yarım saat kadar etki edebilir. Wifi kullanımını azalttigimda 6 saati zor görürüm..

Güç tasarrufu da aynı şaşırmamak elde değil 😁

Bilemedim hocam, Facebook Insta falan çok sarj yiyorlar, bu hesaplariniz varsa ve kullaniyorsaniz etken olabilir. Bende sadece twitter ve WhatsApp var bunlarda son derece minimum seviyede sarj tuketirler.. 😊

• Avrupa ya bi güncelleme daha çıkmış sanırım Huawei resmen dalga geçiyor herhalde bize hiç gelmeyecek belli güncelleme

• Arkadaslar, vns l21-C185B360 surum yuklu 2 gb ithalatci garantili cihazim var. B380 ve B381 guncellemesi cikti, her iki guncellemeyide fimware finder ile hem guncelleyiciden hemde 3 tus yardimiyla deniyorum ama %5 te hata veriyor sonra normal olarak basliyor. Root yok bootlaader kilidi felan hic oynamadim. Bilen arkadaslar yardimci olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilkahraman -- 7 Haziran 2017; 18:45:24 >
  • anıl.ender A kullanıcısına yanıt
    Bende 2 tane farklı telefoncuda taktırdım ikisinde de bahsettiğiniz Huawei yazısının olduğu bölüm de boşluk kaldı biraz gözüme batıyor ama bir daha da arastirmadim.İlla ki tam oturani vardır ama

• quote:

Orijinalden alıntı: adilkahraman

Arkadaslar, vns l21-C185B360 surum yuklu 2 gb ithalatci garantili cihazim var. B380 ve B381 guncellemesi cikti, her iki guncellemeyide fimware finder ile hem guncelleyiciden hemde 3 tus yardimiyla deniyorum ama %5 te hata veriyor sonra normal olarak basliyor. Root yok bootlaader kilidi felan hic oynamadim. Bilen arkadaslar yardimci olabilir mi

Hocam hic ugrasma c185 icin su anda b380 serisi hicbir sekilde yuklenmiyor ne ff ne twrp nede 3 tus ..

Bu arada b380 dual sim

B381 tek sim ;sonunda 1 olanlar tek sim

İkisi de ayni surum

İlginiz varsa xdadevelopers forumuna debrand vs. icin bakabilirsiniz,size tavsiyem b360 ta ota beklemeniz

• spyae kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• 01.06.2017 tarihinde turkcellden kvk garantili p9 lite 2017 tel aldım 1 hafta sonra telefonun yamuk olduğunu farkettim hiç bir darbe kırık çizik yok garantiye göndersem değiştirirlermi yada ne yapmm gerek bi önerisi olan varmı

• g3nc_kaptan kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar ben Huawei P9 lite 2016 kullanıyorum .Daha önce de yeni olan modelini hiç görmedim. Yeni modelinin ekranının eğilimli ekran (2,5D) olduğunu duymuştum yamuk dediğiniz bu olmasın
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.