Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onun apk sı bende mevcutturhttps://youtu.be/nxZI90cEIm8

Sadece p8 ve honor 7 de var bu seçenek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    https://m.youtube.com/watch?v=nxZI90cEIm8

Buyrun hocam, su videoda tum huawei modelleri için gizlenebilecegi soylenmis. Bi denerseniz cok makbule geçer.

• Snnrvp S kullanıcısına yanıt
    Maalesef Link çalışmıyor. Asaf kardeşim linki guncellerse deneyebilirim ancak.

Baska bi yerden buldum hocam buyrun..

https://drive.google.com/file/d/0B_29hLkM_fj6MWpUdjhkaks1cjQ/view

• Link sağlam hocamhttps://drive.google.com/file/d/0B74VVOk5uyLSd3FQREI1cXJLTUk/view

• Sabah 11 gibi sarji 100 den çıkardım ve şuan 50 ye indi. Ekran suresi 3 saat 5 dakika. Yani tahmini en az 6 saat ekran suresi alırım gibi. Ayrıca p8 liteden aynı şartlarda 100 den 0 a inene kadar ortalama 4 saat ekran suresi alıyordum. P9 lite pil olarak baya iyiymis onu anladım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilkahraman -- 16 Ekim 2016; 23:34:22 >

• Uygulamayı denedim ancak akıllı yardım ekranına veya ayarlar ekranına touchplus sekmesi gelmedi. Uygulama yüklemesi bitince aç yok sadece bitti işareti var. Uygulama yöneticisinde uygulama gorunuyor ancak ayarlarda veya akıllı yardımda o sekme yok maalesef.

Yapmayin ya cok kötü oldu bu, tum cihazlarda calisiyor saniyordum. Yinede teşekkür ederim hocam :)

Bide pil surenizde iyi duruyor ama bu ekran suresini veri bağlantısı ile mi aldiniz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Snnrvp

Yapmayin ya cok kötü oldu bu, tum cihazlarda calisiyor saniyordum. Yinede teşekkür ederim hocam :)

Bide pil surenizde iyi duruyor ama bu ekran suresini veri bağlantısı ile mi aldiniz hocam ?

İlk birkaç saat wifi, sonra veri baglantisi. Genellikle chrome ve whatsapp ağırlıklı. Ama dediğim gibi benim ilk defa en yüksek ekran görüntüsü aldığım cihaz bu. P8 lite, gm 4g, Lg g flex 2 ye gore pili çok daha iyi

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

Anladım hocam, fena bi pil performansı yok bekledigimden iyi ama bende A5 2016 var pil performansı cok cok iyi. Tum gun veri bağlantısı ile yuzde 20ye kadar 5 saat civari ekran suresi aliyorum. P9 Lite bunun kadar iyi olamaz ama tüm gun wifi ile baglanirsak sanirim 6-7 saatleri rahat yakalayacagimiz bir cihaz olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snnrvp

Anladım hocam, fena bi pil performansı yok bekledigimden iyi ama bende A5 2016 var pil performansı cok cok iyi. Tum gun veri bağlantısı ile yuzde 20ye kadar 5 saat civari ekran suresi aliyorum. P9 Lite bunun kadar iyi olamaz ama tüm gun wifi ile baglanirsak sanirim 6-7 saatleri rahat yakalayacagimiz bir cihaz olmuş.

A5 i kullanmadim o yüzden onunla karşılaştırma yapamayacağım ama p9 litenin pil performansını ben çok beğendim onu söyleyebilirim.

Anlıyorum hocam, kiyaslama yapabilmemiz icin pil kulanimimi atayim buyrun.

Tum gun mobil veri kullandim, wifi hiç yok.

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

• Snnrvp S kullanıcısına yanıt
    Evet pil performansı baya güzelmiş.

• yorumların bazılarını okudum da şaşırmamak elde değil

telefonu yaklaşık 10 aydır falan kullanıyorum. mükemmel ötesi bir telefon daha öncedeG7 kullnıyordum G8 çıkınca düşünmeden aldım ne bir donması ne bir takılması hiç olmadı. ALACAK ARKADAŞLARA şiddetle tavsiye ederim.söylentilere göre ANDROİD 6 GELMEYECEKMİŞ hiç de öemli değil şuan bile 10 numara telefon. gözünüzü kapatın ve düşünmeden alın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan3801

yorumların bazılarını okudum da şaşırmamak elde değil

telefonu yaklaşık 10 aydır falan kullanıyorum. mükemmel ötesi bir telefon daha öncedeG7 kullnıyordum G8 çıkınca düşünmeden aldım ne bir donması ne bir takılması hiç olmadı. ALACAK ARKADAŞLARA şiddetle tavsiye ederim.söylentilere göre ANDROİD 6 GELMEYECEKMİŞ hiç de öemli değil şuan bile 10 numara telefon. gözünüzü kapatın ve düşünmeden alın derim

Hocam farklı bir telefondan bahsettiniz galiba. P9 lite zaten 6.0 marshmallow ile geliyor.

evet farklı olmuş ben g8 den bahsetmiştim

uyardın için steşekkür ederim
  • mdbjk kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazda ısınma sorunu var mı?

• vatanda 1119 tlye düşmüş bin tl seviyesi bu telefonun bence hakettiği değer az daha düşer diye beklesem mi parayı biriktirip normal p9 mu alsam bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arf20

vatanda 1119 tlye düşmüş bin tl seviyesi bu telefonun bence hakettiği değer az daha düşer diye beklesem mi parayı biriktirip normal p9 mu alsam bilemedim

http://www.vatanbilgisayar.com/huawei-p9-lite-akilli-telefon-beyaz.html#ozellikler

1299 görünüyor hala
  • Gece indirimi yapılmıştı webe özel olarak

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.