Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kronik sorunu varmı cihazların ? 1300 hatta 1150 ye bile bulunuyo p8 bu fiyata çok iyi daha iyisini alamam gerçekden donma ve şarjda problemi yok dimi ? ne kadar sürede şarj oluyo birde ön kamerası tatmin edermi ? mükemmel olmasada iyi çeksin ve kumlanmasın diyorum ben
  • bide p8 mi p9 mu ? p8 de şarj daha az ve donma olduğunu söylemişler ama
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    tabikide p8 daha iyi ama yinede bu cihaz sizi üzmez parmak izi okuyucu gibi artıları var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarjı iyi olsa direk p8 alırıdm hocam. 2 side geç doluyo ama p9 un şarjı daha iyi bariz.. p8 hem yavaş doluyo hem şarjı çok iyi değil
  • Çift tıkla ekranı açma şansımız var mı gençler, LGde olduğu gibi bilirsiniz.

• P9 lite telefonum geldi ve şuan onunla yazıyorum. Daha önce p8 lite kullanmıştım. P8lite çok güzel bir cihazdı hala da bunu söylüyorum. Ama p9 tasarım olarak elde tutuş olarak p8 liteden bariz daha iyi bir cihaz. Şuan için gördüğüm ram kullanımı p8 lite göre fazla. İkiside 2 gb ama android sürümler farklı. Bu cihazda ortalama 700 mb boş kalıyor, p8 lite de 1 gb seviyelerindeydi. Sonuç olarak fiyatına göre çok klass bir cihaz. Parmak izi okuyucu çok hızlı.Çift tik açmaya zaten gerek duymuyorsunuz. Ekranı kapatmak içinde eskiden emui de olan ancak şuan olmayan 20 kblik ufak bir program yüklüyorsunuz ve ekrana ortaya koyuyorsunuz, o simgeye basınca direk ekran kapanıyor. Yani güç tuşu ile işiniz kalmıyor.

Ayrıca cihazı hepsiburada dan aldım evo garantili olarak geldi. Şarj dönüştürücü aparatında yanında geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilkahraman -- 15 Ekim 2016; 15:34:53 >
  • Arkadaşlar kullanan arkadaşlara hayırlı olsun diyeyim HTC a9 ile karşılaştıran oldumu birebir kağıt üzerinde değil

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    A9 daha iyi bir cihaz hele ses ve kamera konusunda ...

• adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, yukarda sordum ama cevap gelmedi. Cift tikla ekrani acmaya gerek kalmiyor demissiniz, cift tikla ekrani acma secenegi var yani doğru mu anlamisim ?

Bide tüm gun wifi kullandiginizda ne kadar ekran suresi aliyorsunuz. Imkaniniz varsa pil kullaniminizi foto ile paylasirsaniz cok iyi olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Snnrvp

Hayırlı olsun hocam, yukarda sordum ama cevap gelmedi. Cift tikla ekrani acmaya gerek kalmiyor demissiniz, cift tikla ekrani acma secenegi var yani doğru mu anlamisim ?

Bide tüm gun wifi kullandiginizda ne kadar ekran suresi aliyorsunuz. Imkaniniz varsa pil kullaniminizi foto ile paylasirsaniz cok iyi olur..

Yanlış anlaşılma olmuş çift tıkla açılma yok. Parmak izi ile çok hızlı açılıyor ama. Tel daha bugün geldi o yüzden pil performansı hakkında şuan için yorum yapamayacam

• adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam teşekkür ederim, Huawei modellerinde cift tikla ekrani acma var sanıyordum. Pil kullaniminizi da bekliyorum hocam, tekrardan hayirli olsun :)

• merhaba arkadaşlar p9 lite siyah 3gb modeli alarak aranıza katıldım. ilk izlenimlerim telefon çok şık duruyor :)
    sorularınız varsa alabilirim.

• quote:

Tamamdir hocam teşekkür ederim, Huawei modellerinde cift tikla ekrani acma var sanıyordum. Pil kullaniminizi da bekliyorum hocam, tekrardan hayirli olsun :)

Doğru hocam p8 lite de vardı çift tıkla açma ama bazı modellerde yok. Bunda da yok malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsrt0101

merhaba arkadaşlar p9 lite siyah 3gb modeli alarak aranıza katıldım. ilk izlenimlerim telefon çok şık duruyor :)

Hayırlı olsun. Bende 2 gb ramlı olan vns l21 modelini aldım gerçekten de güzel bir cihaz.

• Hocam dun p9lite bugunde a9 u baktim ses konusunu bilemeyecegim ama kamera için p9lite daha iyi gibi geldi( onkamera p9 lite onde arka kamera çekimleri çokfazla fark yok gibi geldi)

• quote:

Orijinalden alıntı: adilkahraman

quote:

Orijinalden alıntı: hsrt0101

merhaba arkadaşlar p9 lite siyah 3gb modeli alarak aranıza katıldım. ilk izlenimlerim telefon çok şık duruyor :)

Hayırlı olsun. Bende 2 gb ramlı olan vns l21 modelini aldım gerçekten de güzel bir cihaz.

Teşekkürler. Bu arada kılıf tavsiyesinde bulunacak var mı. Kutudan çıkan kılıf iyi ama alt kısmı sivri tutarken sıkıntı oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar orijinal varsayılan temada Google play vs gibi uygulamaları köşeden tamamlama olmuyordu. Ben orijinal temayı düzenledim ve en saf hale getirdim ayrica artık tüm uygulama simgeleri koselerden tamamlanıyor onu da duzelttim. Aşağıdaki linkten temayı indirip dahili hafıza hwthemes in içine atın sonra Tema uygulamasını açın ve o temayı uygulayın. Şu hali çok daha iyi oldu, en azından tüm uygulamalar aynı büyüklükte gözüküyor.

http://www.dosyaupload.com/1RL1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilkahraman -- 16 Ekim 2016; 13:40:55 >
  • Arkadaşlar Huaweinin bazı modellerinde Touchplus diye bi seçenek var ve bu seçenek sayesinde dokunmatik tuşları gizleyebiliyoruz. P9 Lite icinde bu mümkün mü acaba, varsa bi arkadaş deneyebilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Arkadaşlar Huaweinin bazı modellerinde Touchplus diye bi seçenek var ve bu seçenek sayesinde dokunmatik tuşları gizleyebiliyoruz. P9 Lite icinde bu mümkün mü acaba, varsa bi arkadaş deneyebilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim.

Dediğiniz ayarin nereden yapıldığını söylerseniz bakayım. Ama ben ayarları kurcaladigimda öyle bir ayar göremedim.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.