Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.xda-developers.com/huawei-p9lite/development/android-7-emui-5-0-vns-l-cb360-links-t3565117 burada VNSL21C185B360 mevcut...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp ses açma + telefonu açma/kapatma düğmesine basılı tutun... Burda da video var buyrun ;

https://youtu.be/_54vbfx_VH0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbyS -- 24 Mart 2017; 12:50:5 >
  • Sonunda bana da geldi güncelleme
  • Bana da bugun b335 guncellemesi geldi.

• Ekran da beyazlar mavimsi.

• Arkadaşlar bende ilk başlarda çok umursamadigim iki sorun var , muhtemelen çözümü basittir, bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim,

Birincisi bildirimlerin geç gelmesi mesela watsapp açınca gelen mesajlar ekrana gelmiyor kilitliyken ,açtığım an düşüyor

İkincisi ise mobil veri sayacı tarihini degistiremiyorum mesela ayin 10 undan 10 una filan yapcam ama seçenek bulamıyorum,

Şimdiden teşekkürler. Herkese iyi forumlar 😅

• sessizharflik kullanıcısına yanıt
    Bildirimler için ayarlardan bildirime gelip WhatsApp uygulamasi için bildirim ayarlarini kontrol edin + pil kısmına gelip ekran kilitlendikten sonra WhatsApp uygulamasınin arka planda çalışmasına izin verin...

Mobil data da maalesef böyle bir ayar bulunmuyor 3. Parti uygulamaları deneyebilirsiniz...

• Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra rehberdeki kişilere atadığım resimler arama esnasında ekranda görünmez oldu. Bilmediğimiz bir ayar falan mı var?

• Ha ok, göz konforunu biliyorum zaten.. Ben dark theme gibi sandım, yani mesela ayarlar kısmının beyaz değil siyah fonda olması gibi...
  • Gerekli ayarlardan sonra wapp'da sorun olmaz. Güncellemeden sonra bir tek evernote'u kontrol edemiyor telefon, her şeyi denedim arka fonda gene açılıyor kendi kendine..
  • Multitasking ile çift pencere açma özelliği geliyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: merocik

Multitasking ile çift pencere açma özelliği geliyor mu acaba?

Evet geliyor hocam.
    -------------------------------------------------
    Güncellemeyi yaptım, ilk görüşlerimi paylaşayım;

Arayüzün görüntüsü kötü olmuş. 6.0'daki gibi özelleştirmemişler fazla. Güzel görünmüyor bildirim çubuğundaki semboller falan. Stock arayüz gibi basit kalmış çoğu yer.

500 mb RAM boşalmış. Sıfırdan kurulum yapmadım. Normal gelen güncellemeyi kurdum direk, tüm uygulamalarım çalışır halde 2 gb boş ram var.
  • Arkadaşlar az önce ekran çatladı ve alalı iki hafta oluyor. Ekran değişimi ilk ay ücretsizmis. Sizce izlemem gereken yol denir. Edirnede yaşıyorum hangi servise veya nereye vermem gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun hocam p9 Lite 2017 ve vip servis çıktıysa kutusundan değişim yapılıyor...
    http://consumer.huawei.com/minisite/tr/huaweiservis/index.html
    Burda da yetkili servis listesi var ;
    http://consumer.huawei.com/tr/support/service-center/index.htm
    Ben olsam İstanbul yada Ankara'da ki kendi servis merkezlerine yollarım ama KVK ve teleservice de bakıyor destek hattını bir arayin derim... Sonuç olarak İstanbul'daki servise verin hocam...

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbyS -- 25 Mart 2017; 0:27:18 >

• Kapıdan servis istedim. Büyük ihtimal Hafta içi çalışıyorlar. Ama ben oka gidiyorum ve evde kimse yok. Pazartesi kesin gelirler mi ona göre okula gidicem çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtici olayı nedir? Kodu gösterip direk telefonu faturayı ve kutuyu mu vereceğim
  • Hocam telefonu kutuya koyun, birde disindan sarin koruyucuları.Yurt içine anlaşmalı kargo diyip numarayı söylüyorsunuz, onlar teslim alıp gönderiyor

• albatrosacar kullanıcısına yanıt
    Peki telefonu sıfırlamama gerek var mı?
  • Arkadaşlar uygulamaları SD karta taşıma işini çözen oldumu..
    Dahili hafıza doldu.. Taşımam gerek..
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.