Şimdi Ara

HUAWEİ P9 LİTE 2017

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR SİZELEREDE DANIŞMIŞTIM VE SONUNDA ALDIM TELEFONU.

Kendimce sizlere telefondan bahsetmeye çalışacağım kullandığım süreler zarfında.

İlk olarak Telefonun resimlerini paylaşayım.
    HUAWEİ P9 LİTE 2017HUAWEİ P9 LİTE 2017HUAWEİ P9 LİTE 2017HUAWEİ P9 LİTE 2017HUAWEİ P9 LİTE 2017HUAWEİ P9 LİTE 2017HUAWEİ P9 LİTE 2017HUAWEİ P9 LİTE 2017

Kutu İçinden çıkanları gördünüz ben kulaklığı hiç poşetinden çıkarmadım kalitesi iyi değil kendi kulaklığımı kullanıyorum.

Telefonun kendi ses çıkışı gayet güzel ve tok.

Kutunun içinden çıkan kendi kılıfı gayet hoş ve serte yakın dandik plastik değil tahminimce diğer kılıflar gibi sararmaz.

16.03.2017 tarihinde aldım telefonu %50 şarj vardı bitirmeye çalıştım bitiremedim gece şarja %20 iken taktım sabah 8 de %100 iken çıkardım yani 17.03.2017 sabahı 8 de %100 ile kullanmaya başladım şuan 18.03.2017 10:00 ve şarj şuan %24 ve 6 saat daha gider yazıyor pil süresinde tani totalde 28 saat sanırım ama en iyi ihtimalle 24 saati çıkarır diye düşünüyorum.

Aslına bakarsanız çok aşırı şekilde kullandığım söylenemez ama azda kullanmadım. Clash of clans oynuyorum telefon görüşmesini fazlasıyla yaptım. internette dolaştım. ve internet sürekli açıktı. Hatta 2 3 saat hotspot kullandım

HUAWEİ P9 LİTE 2017

Aslında genel olarak çok güzel kamerasını video kaydını test edemedım daha.

Ama tek eksiği bence p9 lite taki aparmak izi sensoru bildirimleri aşşağı indirmiyor galerde resimleri sağa sola kaydırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monkey D. Dragon -- 18 Mart 2017; 10:4:52 >

• tek soru işareti ark kamerası hocam benim için.. yoksa güzel cihaz özellikle parmak izi efsane
  • Ben aldım arka kamera cok guzel pisman olmazsin . Honor 7 vardi onu hanima gerdim kendim p9 2017 aldim .

Huawei guzel cihazlar yapiyor . Kutusundan kilif ta cikiyor . Siyah olani aldim . Bikac yerde ekran kaymiyor falan diye okudum gittim inceledim oyle bir durym soz konusu bike degil aldim gectim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu bugun aldım. Kullandıkça yorumlarımı yazmaya çalışacağım.
  • Monkey D. Dragon kullanıcısına yanıt
    Telefon resimlerini atarmısınız hocam? tasarımı resimlerde çok güzel gözüküyor :)

bende xiaomi mi5s var ama babama p9 lite 2017 alabilirim belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D. Dragon

Telefonu bugun aldım. Kullandıkça yorumlarımı yazmaya çalışacağım.

ilk izlenimlerin nasıl hocam kaliteli telefon mu yıllarca kullanılabilirmiyiz ?
    Hocam özellikle pil konusunda detaylı bir paylaşım yaparsanız ekran süresi ve bekleme süresi ve pil dolum süresi olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asil1425 -- 17 Mart 2017; 21:20:58 >
  • samsunggalaxygrandduos kullanıcısına yanıt
    Ana Konuyu değiştirdim elimden geldiğince fikirlerimi yazdım sizde aklınıza takılan birşey varsa sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam özellikle pil konusunda detaylı bir paylaşım yaparsanız ekran süresi ve bekleme süresi ve pil dolum süresi olarak

Hocam elimden geldiğince anlatmaya çalıştım aklınıza takılan birşey varsa sorabilirsiniz.
  • USB type c mevcutmu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxygrandduos

USB type c mevcutmu hocam

Malesef yok hocam
  • Biraz daha özenli ve detaylı bilgi versenizde insanlarda bilgilense düzgünce.. telefonun fotoğrafını atıp 1-2 yorum yapmakla hiç bişey olmuyo.

Telefonu aldım 1-2 gün sonra yorum yapıcam diyip gidenlerde ayrı bi olay.

Ekran süresi,kamera örnekleri,bataryanın ne kadar sürede doluğu vs konularda bilgi vermek zor değil aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Biraz daha özenli ve detaylı bilgi versenizde insanlarda bilgilense düzgünce.. telefonun fotoğrafını atıp 1-2 yorum yapmakla hiç bişey olmuyo.

Telefonu aldım 1-2 gün sonra yorum yapıcam diyip gidenlerde ayrı bi olay.

Ekran süresi,kamera örnekleri,bataryanın ne kadar sürede doluğu vs konularda bilgi vermek zor değil aslında

Hocam konuyu aslında almadan once fikir almak icin açtım. Telefonu alınca arkadaşlar bilgi ver diyince konuyu değiştirdim.
    Ben askeri personelim sürekli müsait olamıyorumki ben telefonu kurcalayamadım tam manasıyla kaç gündür.
    24 saat mesainin ardından şuan uyuyacağım.

Ben telefon eleştirmeni falan olsam bu söylemini anlarım elimden geldiğince anlattım sorusu olan varsada bakar kurcalar anlatırım dedim zaten.

Bence kendini değil karşındakinide düşünsen ayrı bir olay lafını kullanmazdın neyse selametle

hocam şahsi olarak size söylemedimki genel olarak bilgi eksik diyorum ama kusura bakmayın yinede siz
  • son durum nedir hocam? Memnun musunuz? Geçen süre zarfında sizi sıkıntıya uğrattı mı?
  • steganography kullanıcısına yanıt
    Şuan hala kullanıyorum memnunum şarj baştaki gibi uzun gitmiyor ama sıkıntıda yaratmıyor ben elimden düşürmem sürekli oyun Google maps navigasyon falan sürekli yani benimde aşırı bir beklentim yok kamera önemli değil benim için mesela askerim 5 powebank la dolaşıyorum dağlarda :) sıkıntıda yaşamadım tek beğenmediğim içinden çıkan kılıf

• quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D. Dragon

Şuan hala kullanıyorum memnunum şarj baştaki gibi uzun gitmiyor ama sıkıntıda yaratmıyor ben elimden düşürmem sürekli oyun Google maps navigasyon falan sürekli yani benimde aşırı bir beklentim yok kamera önemli değil benim için mesela askerim 5 powebank la dolaşıyorum dağlarda :) sıkıntıda yaşamadım tek beğenmediğim içinden çıkan kılıf

Geribildiriminiz için teşekkürler hocam. Bakalım belki batarya kapasitesi daha yüksek telefon bakarım. Tekrar teşekkürler hayırlı vazifeler hocam Allah yardımcınız olsun bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.