Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende mayısta Lenovo K6 Note almıştım. Onun sıkıntıları canımı sıktı, aklımda bu telefonda kalmıştı. Onu birisine verdim Huawei-p9-lite-2017 aldım şu an aşırı memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skandalek kullanıcısına yanıt
    alınacak bir telefon değil zaten sağlamada benzemiyor işlemci zaten çöp k6 nın
  • Sıfır Siyah Huawei p9 lite 2017 ekranı elimde mevcut arkadaşlar

• Bende GG 100 TL Bonus kampanyasından yararlanarak aranıza katıldım. Kılıf olarak içinden çıkan sert şeffaf kılıfı sevmedim kaymasına engel de olmuyor. Telin üstünde gelen ekran filmine ise dokunmadım. Çizilmesin yeter. Yumuşak silikon kılıf kullanıyorum şimdilik. İnternetten alabilecek, inceleme fırsatı olmayanlar için de buraya foto bırakıyorum. İyi forumlar.

• artandbjk kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Ankara kızılayda karanfil sokak telefon borsası :)

• Bu telefonun kullanıcısı olarak gayet iyi bir şekilde açıklamışsınız. Kamera yönünden özellikle ön kamerası karşılaştırma yaptınız mı bilmiyorum 2016 modelinden çok önde, aralarında çok fark var. Kamera öncelikle tercih edilecekse mutlaka fiziki olarak test edilmesi gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Bende mayısta Lenovo K6 Note almıştım. Onun sıkıntıları canımı sıktı, aklımda bu telefonda kalmıştı. Onu birisine verdim Huawei-p9-lite-2017 aldım şu an aşırı memnunum

Bende K6 Note un kıyısından döndüm. Hoparlör sorunu varmış ses mono çıkıyor çok kötü. P9 Lite 2017 den aşırı memnunum.

Bundan sonra Huawei den vazgeçmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

bu nasıl ?

https://tr.aliexpress.com/item/Luxury-Soft-Carbon-Silicon-Cases-for-Huawei-P8-P9-P10-lite-Case-for-Huawei-Honor-6X/32817436081.html?shortkey=UJFj2Er6&addresstype=600

Güzel görüntü olarak. Sert plastik değilse çizilme soyulma yapmaz telefonda. Ben pencereli kılıf düşünüyorum ekranıda korumak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rusberk

Kullanamadığımız ve neyin kullandığını bilmediğimiz 2-3 GB arası hafıza nerede acaba yoksa 3 GB ram ordan mı karşılanıyor bilen birileri varmı en az 2 GB boşa gidiyor

%41 ram kullanımı var bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: artandbjk

Bende GG 100 TL Bonus kampanyasından yararlanarak aranıza katıldım. Kılıf olarak içinden çıkan sert şeffaf kılıfı sevmedim kaymasına engel de olmuyor. Telin üstünde gelen ekran filmine ise dokunmadım. Çizilmesin yeter. Yumuşak silikon kılıf kullanıyorum şimdilik. İnternetten alabilecek, inceleme fırsatı olmayanlar için de buraya foto bırakıyorum. İyi forumlar.

Kılıfı nerden aldınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucas10 kullanıcısına yanıt
    Ram kullanımı az benim anlatmak istediğim ortada kullanamadığımız ama var olan 2-3 GB arası bir hafıza söz konusu şuan benim kalan kullanılabilir boş hafızam 3.07 GB sistem 6.55 GB uygulamalar 3 kusur GB sd kart var media tamamen orda toplasanız 10 kusur GB dolu hafıza 16-10 kusur GB = 5 veya 6 GB boş olması lazım ama boşta sadece 3.07 GB kullanılabilir hafıza var ger kalan 2 kusur GB hafıza nerede veya ne kullanıyor bunu öğrenmek istiyorum.

Samsung A3 e bakıyorum kullanılan ve kullanılabilir olan hafıza birbiriyle örtüşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rusberk

Ram kullanımı az benim anlatmak istediğim ortada kullanamadığımız ama var olan 2-3 GB arası bir hafıza söz konusu şuan benim kalan kullanılabilir boş hafızam 3.07 GB sistem 6.55 GB uygulamalar 3 kusur GB sd kart var media tamamen orda toplasanız 10 kusur GB dolu hafıza 16-10 kusur GB = 5 veya 6 GB boş olması lazım ama boşta sadece 3.07 GB kullanılabilir hafıza var ger kalan 2 kusur GB hafıza nerede veya ne kullanıyor bunu öğrenmek istiyorum.

Samsung A3 e bakıyorum kullanılan ve kullanılabilir olan hafıza birbiriyle örtüşüyor.

İndirip unuttuğun dosyalar olabilir. Dosya yöneticisinden kontrol et ve kendi temizlik programı ile bir tarat bakalım ne bulacak.
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    " Ankara kızılayda karanfil sokak telefon borsası :) "

almış arkada

• Mate 10 emui 6 ile yani android 8 ile gelecekmiş arkadaşlar en kötü 3 aya kadar bize de güncelleme desteği sunarlar diye düşünüyorum umarım tasarımsal olarak ve performans anlamında güzel şeyler olur

valla telefon yamulacak korkusu var bende yoksa benim kılıfla işim gücüm olmaz dış görünüşünü bozmak pek istemiyorum telefonun kılıflar engellermi telefonu hasardan ?
  • quote:

valla telefon yamulacak korkusu var bende yoksa benim kılıfla işim gücüm olmaz dış görünüşünü bozmak pek istemiyorum telefonun kılıflar engellermi telefonu hasardan ?

Telefonu koruyor kılıf önemli bence. Hem çizilmeyi önler hemde ekran kırılması veya düştüğündeki darbeyi azaltır.
    benim asıl korkum yamulma onun olmasını istemiyorum kılıf korurmu yamulmaktan ? arka cebimde taşımam yan cebimde taşırım
  • quote:

benim asıl korkum yamulma onun olmasını istemiyorum kılıf korurmu yamulmaktan ? arka cebimde taşımam yan cebimde taşırım

Ya korkma kardeşim yamulma olayının o kadar endişe edilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Kılıf mutlaka kullanmalısın arka cepte taşımam diyorsun zaten düşürmezsen yamulma çizilme ekran kırılması vs olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.