Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MErhaba arkadaşlar, ben de ürünü dün aldım fakat ürün ekranına ekran koruyucu takılı halde geldi satıcı ile görüştüğümde ise fabrikasyon olduğunu belirtti. Şarj da %70 olarak gelmişti ürün kullanılmış ve hatta ekran koruyucu takılmış olabilir mi? Jelatin yerine Ekran koruyucu ile gelmesi normal mi ?
  • diaboliciq D kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu yoktu bende, telefonda bir jelatin vardı. Nereden aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Ekran koruyucu yoktu bende, telefonda bir jelatin vardı. Nereden aldınız?

n11'den aldım.Jelatin gibi değil benimki bildiğiniz ekran koruyucu :) ne yapsam bilemedim satıcı da fabrikasyon diyince iyice tilt oldum
  • diaboliciq D kullanıcısına yanıt
    Öyledir büyük ihtimalle. Serisi farklı olabilir. Başka Huawei lerde koruyucu takılı satıldığını görmüstum

• Arkadaşlar merhaba. Cihazı almayı düşünüyorum. Okuyabildiğim kadar mesajları okudum cihazla ilgili gördüğüm sorunlar wifi kopması,telefonun bükülmesi,ön kamera kontrastı ve bluetooth üzerinden ses iletim kalitesi olarak gözüküyor. Bluetooth kullanan biri değilim,telefon bükülmesi de kılıf ile halledilebilir diye düşünüyorum. Onun dışında wifi kopması ve ön kamera kontrastı sorununu yaşayanlar servise gönderdiler mi ? Gönderdilerse nasıl bir deneyim yaşadınız ?
    Bir yerde cihazın ekranının pek sağlam olmadığını okudum. Kullandığınız sağlam bir ekran koruyucu var mı ?
    Son olarak bunların dışında cihazla ilgili genel yorumlarınızı da bekliyorum.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armo_ -- 21 Haziran 2017; 20:10:9 >
  • Armo_ kullanıcısına yanıt
    Wifi kopması gibi bir sorun yaşamadım. Ön kamerası ise yazılım ile çözülebilecek bir şey. Cihaza sağlam demiyorum ama kötü de değil dediğiniz gibi bir kılıf ile halledebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kullandığınız kaliteli kılıf var mı? Telefonun yanında gelen kılıf güzel fakat arka tarafta kılcal çizikler oluşturdu. Şuan kullandığım şeffaf silikon kılıf ise elimi terletiyor.

• Armo_ kullanıcısına yanıt
    Wifi kopması gibi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Hatta birçok cihazdan iyi çekim kalitesi. Telefonu bükenlerde ya üstüne oturdu yada eliyle büktü. Durduk yere bükülecek bir cihaz değil. Ön kamera kontrastı içinse, cihaz arka ışığın çok olduğu ortamlarda öndeki nesneye değil ışık kaynağına odak yapıyor. Manuel odaklamayla böyle bir sorun yaşamazsınız. Ön kamerası gayet güzel. Bluetooth için birşey diyemeyeceğim çünkü denemedim hiç, kullanmıyorum. Bunu değil ama başka bir huawei Cihazı Ankara da ki Huawei Fixsmart servisine gönderdim. Sabah verdiğim ürünün onarımı akşam tamamlamıştı. Ekran kısmından aklınızda soru işareti kalmasın 4 aydır kılıfsız jelatinsiz kullanıyorum en ufak çizik yok. Ama arka camın ön cam kadar kaliteli olmadığını düşünüyorum. Cihazdan genel anlamda memnunum. 1100 tl ye güzel bir cihaz bana göre. Başka alternatiflerde mevcut elbette. Almadan önce onlarada bakmanızı tavsiye ederim. Hangisi kafanıza yatarsa onu alırsınız.

• Şu kılıfı bir hafta kullandım. Malzeme kalitesi çok güzel. Çizilmiyor, leke tutmuyor. Tuş yerleri de güzel , kılıfsız basıyormuş hissi veriyor. Ayrıca çok sağlam. Telefonu kaba da göstermiyor. Tavsiye ederim. Aynı kılıf başka satıcılarda da var benzer fiyatlara hangisini istiyorsanız onu alın.

https://tr.aliexpress.com/item/For-Huawei-P8-lite-2017-case-silicon-Brused-Huawei-honor-8-lite-case-cover-TPU-soft/32797079419.html
  • egowest kullanıcısına yanıt
    Ön kamerada manuel odaklama yok ki🙄

• egowest kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edeceğim bakacağım

• Cevaplar için teşekkürler
  • Aynen hocam stock kamera uygulamasında yokmuş. Camera 360 da kullanıyorum ben ( çok selfie çekmesem de ) Onda da vardır diye yazmıştım. Pardon
  • Ben bu telefonu anlayamıyorum arkadaşlar. Fotolar bir süre sonra kendiliğinden siliniyor. Fotoda sadece whatsapp var ama twitterden yüklediklerim, ekran fotoları aldıklarım, instagramdan kaydettiklerim de bir süre sonra siliniyor. Hatta arkadaşlarımın whatsapp durumlarını bile göremiyorum. Fotolar bulanık kalıyor ve "Üzgünüz sd kartta mevcut değil" gibi bir şey yazıyor. Arkadaşımın durumu neden neden benim sd kartta olsun zaten tabi ki o foto bende mevcut değil. Anlamıyorum ya gerçekten ne yapmam lazım çözebilen var mı?

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ütopik Gücenik -- 25 Haziran 2017; 21:15:26 >

• Ütopik Gücenik kullanıcısına yanıt
    Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

Hocam şu sayfadan en alttaki 3 noktaya yani daha fazlaya tıkla. Sonra da ayarlara tıkla. 3. Sırada saklanmış media dosyalarını göster de. Bakalım olacak mı

Depolama birimi olarak SD kartı mı seçiniz ? SD kartı takip çıkartıyor musunuz?

Dosya yöneticisinden dosyalarınıza bakın, orada var mı?

Sadece galeride görülmüyor olabilir

• Arkadaşlar Teknosa'nın sattığı ekran koruyucuyu kullanan var mı ? Kalitesi nasıldır ? Fiyatı 40 TL
  • aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Evet sd kart seçili. Hiç çıkartmadım taktığım günden beri. Dosya yöneticisinde de görünmüyor. Her şeyi anlıyorum da başkalarının whatsapp durumunu görememeyi anlamıyorum.

Depolama olarak telefon hafızasını seçin bir süre öyle kullanın sorununuz devam edecek mi bakın. SD kartta başka dosyalar kayboluyor mu? Belgeler, PDF word vs. Telefonda CCleaner gibi uygulama kullanıyor musunuz?

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    CCleaner kullanmıyorum ama siz söyleyince fark ettim ben gün içinde ayarlar/bellek depolamadan temizlik yapıyorum. Onunla bir bağlantısı olabilir. Bir dahaki sefere galeri ve whatsapptan tiki kaldıracağım bakalım yine de olacak mı. Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.