Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.689
Cevap
49
Favori
323.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 572
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 84
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 62
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aenescan1994 (317 mesaj) Ordinaryus1 (308 mesaj) Kurutulmus Domates (288 mesaj) yasin3322 (179 mesaj) hardcrss (145 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1662 mesaj) Mobil (3560 mesaj) Tablet (340 mesaj) Mini (164 mesaj) Uygulama (61 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları
Giriş
    336 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Şuan rootla mümkün mü? Bootloader kilidini açmak için huaweiden kod mu almak gerekiyor? Gerekiyorsa hala alınabilir bir şey mi

Huawei 2 sene önce bootloader kilidi için kod vermeyi durdurdu.Paralı olarak açan siteler var diye biliyorum ama ne kadara yapıyorlar bilmiyorum.

Edit:Şimdilik gördüğüm kadarıyla Emui 8 sürümünün kilidi açılamıyor deniliyor ama yine de araştırmak lazım eğer kilit açılmak isteniliyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 25 Aralık 2020; 22:2:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1047 Mesaj
    Hafızam yok indiremiyorum.
    Yeni guncellemede hafıza problemi ile ilgili bir gelişme yok sanırım. İndirenler yorumlayabilirimi

|
    |
  • Yüzbaşı
    941 Mesaj

Hafıza problemi nedeni ile yazın değiştirdim telefonu.Buna bir çözüm bulunamadı maalesef.

|
    |
  • Yarbay
    7673 Mesaj

Arkadaşlar halen hafıza problemi için çözüm yok mu? Root ile falan mümkün değil mi acaba?

• Yüzbaşı
    368 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar halen hafıza problemi için çözüm yok mu? Root ile falan mümkün değil mi acaba?

En mantıklısı adb ile gereksiz programları kaldırmak hocam maalesef bunun dışında çözüm yok gibi

• Yarbay
    7673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sterig

En mantıklısı adb ile gereksiz programları kaldırmak hocam maalesef bunun dışında çözüm yok gibi

Alıntıları Göster

teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 11 Haziran 2021; 15:55:29 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj

hafıza sorununa çözüm bulunmuş mu diye geldim ama yok galiba

şu telefonun hafızası 16 değil de 32 olsa kullanmaya devam ederdim ama şu aralar yeni telefon bakıyorum. halbuki hala sorunsuz çalışıyor, donma takılma yavaşlama yok, şarjı günü çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vamos Bien -- 17 Haziran 2021; 17:28:25 >
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj

Bugün şartlarında 32 GB olsa da kurtarmaz.64 GB lık telefon var mesela bende 20 GB civarı boş yer var hafızada.Şuan 128 GB olması lazım en az.

|
    |
    Vamos Bien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3480 Mesaj

Arkadaşlar sd kartı dahili hafıza olarak kullanmanın yolu var mı? Yakın mesajlarda hafıza sorunu çzöülmedi denmiş ama root ile vs. olamıyor mu?

|
    |
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.