Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıymetli arkadaşlar p9 lite telefonum bataryası aniden bitiyordu. Batarya ölmüş diye direk değiştirttim. Fakat aynı şey devam etti. Bursada özel Bi servise verdim. Şarj soketi değişti. Ama şu an şarj 20 dkda %100 olup Bi uygulama açıldığında 5 dk da kapanıyor. Pil değişti. Soket değişti. Sorun bitmedi. Pili değiştirmemiş olabilirler mi bilmiyorum. Bana da eski bataryayı verdiler gerçi. Çözüm bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim. 2binden aşağı tel kalmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubareki

Kıymetli arkadaşlar p9 lite telefonum bataryası aniden bitiyordu. Batarya ölmüş diye direk değiştirttim. Fakat aynı şey devam etti. Bursada özel Bi servise verdim. Şarj soketi değişti. Ama şu an şarj 20 dkda %100 olup Bi uygulama açıldığında 5 dk da kapanıyor. Pil değişti. Soket değişti. Sorun bitmedi. Pili değiştirmemiş olabilirler mi bilmiyorum. Bana da eski bataryayı verdiler gerçi. Çözüm bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim. 2binden aşağı tel kalmamış.

Hard reset de yaptım bu arada.

• aenescan1994 form arkadaş p9 lite hafıza kartı bende sandisk ultra 32gb c10 hc1 mikro sd ben hiç bir şey taşıyamıyorum nasıl taşıyabilirim vericeğin bilgi için teşekkürler

• Arkadaşlar bu telefonda Vo-Wifi olmuyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Arkadaşlar bu telefonda Vo-Wifi olmuyor değil mi?

Oluyor bende varken kullanıyordum ama sadece Vodafone da destek vardı p9 lite 2017 için ben kullanırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 17 Kasım 2020; 18:31:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin3322

Oluyor bende varken kullanıyordum ama sadece Vodafone da destek vardı p9 lite 2017 için ben kullanırken.

Alıntıları Göster

O zaman 2017 modelinde oluyor normalinde olmuyor. 2 ayrı versiyonu varmış bu telefonun.

Bu arada bizdeki 2017 modeliymiş. Vo-wifi varmış. Teşekkürler.

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 17 Kasım 2020; 21:51:26 >
  • ya hocam delircem. güncelleme yaptı artık turkcell hattım çalışmıyor telefonda. var mı benzer sorunu yaşayan

• quote:

Orijinalden alıntı: kacamax

Herkese merhaba.

Numaramı Turkcell'e taşıdıktan sonra cihazımı 4g ile kullanamamaya başladım. "Tercih edilen ağ" menüsünün zaten kaybolacağını biliyordum ama konumumum merkezi olmasından dolayı telefonun otomatik olarak 4g ağına bağlanacağını düşündüm. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı. Hattımı başka bir telefona taktığımda 4g'yi rahatça kullanabiliyor hız testi yaptığımda 70-80 mbit hız alıyorum. Forumda gördüğüm birkaç ekran görüntüsünde şebekenin Turkcell olduğunu ve yukarıda da 4g nin aktif olduğunu gördüm. Daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşlar nasıl bir çözüm buldular, paylaşırsanız çok sevinirim.

benzer sorunu yaşıyorum. nasıl çözdünüz?

• arkadaşlar cihaza root nasıl atabilirim hafızası çok zayıf

• Size de güncelleme geldi mi? Eylül 2020 diyor ama indirdikten sonra silmiş tekrar başladı yüklemeye. Anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOSMERCAN

Size de güncelleme geldi mi? Eylül 2020 diyor ama indirdikten sonra silmiş tekrar başladı yüklemeye. Anlayamadım.

Bana şimdi geldi hocam yükliyorum. İnşallah sorunlu değildir uğraştırmaz.

• Ben yükledim şuan sorun çıkmadı. Hatta 0.5 GB alan arttı gibi oldu ama tam emin de değilim.

Neyse güzel oldu neredeyse 4. yılında güncelleme almak.

• Aynen bir güncelleme geldi. Baya da büyük bir şey 3 GB. 2021deyiz nerdeyse ne güncellemesi bu bu kadar yıl sonra.

• iyi akşamlar güncelleme benim telefona da gelmiş. yükleyenler memnun mu? var mı planlı bir yavaşlatma olayı?

• Yer yok ki 3 gb yer açalım. Peki tüm uygulamaları silsem güncellemeden sonra tekrar yükleyebilir miyim acaba?

• Arkadaslar banada dün aksam geldi yükeyenler memnunmu guncellemeden

• güncellemeyi yaptım. video oynatıcısında, dosya yöneticisinde değişiklikler var. daha kullanışlı oldular gibi. ancak sanki bir tık yavasladi gibi geliyor telefon...

• Güncellemeyi yaptım uygulamaları silerek sonra geri yükledim şuanlık bi sıkıntı yok dosyalar kısmı değişmiş video uygulamasıda youtube gibi bir şeyler yapılmaya çalışılmış hafıza da çok çok az artmış gibi geldi

• burakcan42 B kullanıcısına yanıt

Bana da öyle geldi, bi' tık yavaşladı sanki telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 18 Aralık 2020; 12:33:4 >
  • Ben güncelledim ama elle tutulur bir faydasını görmedim. Biraz ağırlaştı gibi geldi bazı uygulamalar
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.