Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu telefon 4-5 yıl götürür mü beni sizce. 2.5 yılı doldu mikrofonda problem var. yaptıracağım. olay özellik de değil yakın dönemde iktisadi sorunlar yaşayacağım. malum hayat şartları. yani kullanım ömrü ne kadardır. annanem 6. yılını dolduruyor note 2 ile note 3 de olabilir tam hatırlamıyorum. her neyse bu telefon 5 yıl dayanabilir mi bana ne diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle alma, yakınına yaklaşma, kuzeyi bul kuzeye kaç kuzeyini bul ve gözünü aç
  • lg degilim ayakciyim L kullanıcısına yanıt
    Birçok etkene bağlı değişebilir durum.Kesin birşey söylenemez.
  • arkadaşlar merhaba.Telefonu huawei P9 Lite (2017) aldığımdan beri hiç güncellemedim yeni sürüm yüklemedim.Sorunum şu instagramda hikaye ve video izlerken bulanık gözüküyor tam olarak net değil ? İnstagram sürümüm güncel ama düzenli şekilde play storedan güncelliyorum.Bu neden oluyor sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksnoww -- 9 Ağustos 2019; 20:58:55 >
  • ah şu cihaza EMUI 9 vermediler ya ne diyelim :(

• yakın zaman realme 3 pro ya geçiş yapacağım p9 lite 2017 den artık sarmıyor bu cihaz
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    kaç kurtar kendini :) benim acemiliğime geldi bu cihaz, 8gb sistem kaplayıp 8gb bana kaldığını bilsem hiç almazdım.

• Eski bir p8 lite 2017 kullanıcı olarak emui 9 gelmedi diye üzülmeyin derim zira üzülecek bir durum yok ha custom kurmak istiyorsanız parası ile "4dolar" karşılığında bootloader kodunuzu alın ve custom rom kurarak cihazın biraz daha keyfini çıkarın zira zamanına göre gayet güzel ve kibar bir cihazdı.

https://forum.xda-developers.com/p8lite/p8-lite-2017-development

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnikadamoguz01 -- 20 Ağustos 2019; 15:5:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    anlatım olsa süper olur, nasıl açılır nasıl kurulur vs. acemiyiz bu işlerde kısaca anlatımı olsa yapalım custom

• ACİL...Arkadaşlar kullandığım kan şekeri takip programı son sürümlerde çalışmadığından dolayı, 2017 huawei p9 telefonumu ilk sürüme döndürmem gerekiyor ama firmware finderdan PRA-LX1C464B161 indirdiğim halde maalesef güncellemeyi görmüyor sadece indiğiyle kalıyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler,saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 27 Ağustos 2019; 14:2:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

hisuite programı pc nize indirin. yedek alıp sistem güncellemeden geri yükle kısmı var 7.0 düşürebilirsin
    sistem güncelle diyince.en son sürümü kullanıyorsunuz diyor.önceki sürümleri göstermiyor
  • Telefonun garantisinin bitmesine bir ay kaldı.Pil artık baya çabuk bitiyor ve ben de garanti bitmeden servise vermek istiyorum.Servis süresi nedir acaba bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar bilen biri yazabilirmi p9 lite 2017 cihazımi garanti dahilinde değiştirdim eski cihaz üzerinden garanti süresi bitti yeni telefon gönderdiler IMEI değişmiş oldu yeni IMEI kontrol ettiğimde cihaz garantisi devam etmektedir diyor Huawei müşteri hizmetlerini aradım IMEI kontrol edildiğinde Garanti halen devam ediyor diyor

• :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    HUVAİ DE 5,1 5,2 İNÇ TELEFON HİC Mİ YOK HEPSİ ÇOK BÜYÜK 6 İNÇ YA BENİM ELİM KUÇÜK NE YAPACAĞIZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Lcd panelde sorun olduğu için değil de pil hemen Lcd panelin arkasında tümleşik olarak yer aldığı için değiştirdiler sanırım. Servisi arayıp bilgi aldığımda böyle söylediler.

Alıntıları Göster
    Esasında hiç alakası yok.Arka kapaktan açsalar pil çok kolay değişiyor, bunlar ön taraftan açıyor galiba

Ben de şarjı az gidiyor diye gönderdim, benim telefonun da ekranı değiştirmişler... Anladığım kadarıyla pili sökmek için uğraşmıyorlar, ön tarafı komple değiştiriyorlar

Pil değişim videosu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 7 Eylül 2019; 15:42:39 >

• Yaklaşık 10 gün sonra garantisi dolacak telefonun. 7 saat civarı ekran suresi alıyorum. Bataryayı değiştirsem mi acaba. Başka şehirde olduğum için kaç güne olur bu işlemler ,bilen yazabilirse sevinirim..

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    7 saat süre güzel, değişim yerine göre aynı gün teslim ediliyor. kendiniz de pil alıp değişim yapabilirsiniz videosu mevcut gayet basit

• quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Yaklaşık 10 gün sonra garantisi dolacak telefonun. 7 saat civarı ekran suresi alıyorum. Bataryayı değiştirsem mi acaba. Başka şehirde olduğum için kaç güne olur bu işlemler ,bilen yazabilirse sevinirim..
    benim garantinin bitmesinede yaklaşık 1.5 - 2 ay var. Pil iyice gitti. Bİraz önce sporda müzik dinlerken çat diye kapandı telefon. Yeni şarj edip gitmiştim... Normalde de %50- 40 larda kapanmaya başladı. Sizin pil baya iyi dayanmış hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

7 saat süre güzel, değişim yerine göre aynı gün teslim ediliyor. kendiniz de pil alıp değişim yapabilirsiniz videosu mevcut gayet basit
    Tesekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

benim garantinin bitmesinede yaklaşık 1.5 - 2 ay var. Pil iyice gitti. Bİraz önce sporda müzik dinlerken çat diye kapandı telefon. Yeni şarj edip gitmiştim... Normalde de %50- 40 larda kapanmaya başladı. Sizin pil baya iyi dayanmış hocam.

Alıntıları Göster
    Konuda da sizin gibi çok arkadaş var sorunlar yaşayan ama bende hiç o tarz durumlar olmadı. Telefonu sarj olurken pek kullanmadım o yuzdendir belki

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.