Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mozkan007

Emui 9 gelmeyecek çünkü mevcut donanım artık yeni güncellemeyi kaldıramayacak yapıda aradaki fark açılmaya başladı bu nedenle bizim modele yeni güncellemeyi vermek mantıklı olmaz.

Alıntıları Göster
    Bence p9 lite 2017 çok rahat kaldırır emui 9 u.P Smart 2018 e bile gelebiliyorsa bize de gelmesi lazım.P smart 2018 de kirin 659 var bizde 655 arada uçurum yok bence.Yazılımı donanıma uydurmak onların işi isterlerse rahat yaparlar ticari açıdan vermek istemezlerse gelmez.Arada ana işlemcide 0.26 GHz fark var diye bizde emui 9 çalışmayacak değil ram ler bile aynı ikiside 3 GB.Ama bence bize vermeyecekler emui 9 sürümünü ki emui 8.0.1 yada emui 8.0.2 için çalışma bile yapmamışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin3322

Bence p9 lite 2017 çok rahat kaldırır emui 9 u.P Smart 2018 e bile gelebiliyorsa bize de gelmesi lazım.P smart 2018 de kirin 659 var bizde 655 arada uçurum yok bence.Yazılımı donanıma uydurmak onların işi isterlerse rahat yaparlar ticari açıdan vermek istemezlerse gelmez.Arada ana işlemcide 0.26 GHz fark var diye bizde emui 9 çalışmayacak değil ram ler bile aynı ikiside 3 GB.Ama bence bize vermeyecekler emui 9 sürümünü ki emui 8.0.1 yada emui 8.0.2 için çalışma bile yapmamışlar.

Alıntıları Göster
    Dediğim gibi umut baglamamak en mantiklisi çünkü 8 versiyonu için bile bir gelişme yok en fazla güvenlik güncellemesi gelir o kadar.

• Huawei Bootloader Kilidi Kaldırma Yöntemi buldum sizce denenir mi?
    linkhttps://ahududu.org/threads/huawei-bootloader-kilidi-kaldırma-yöntemi.158/

• haqan1987 kullanıcısına yanıt
    hisuite programı pc nize indirin. yedek alıp sistem güncellemeden geri yükle kısmı var 7.0 düşürebilirsin

• İyi günler arkadaşlar p8lite telefonuma 1 hafta önce hard format attım formattan sonra tel açılmadı huawei yazısında kalıyor ne kadar aradım stock rom yükleyemedim telefoncuya verdim yaptı sağolsun ama şimdi google hesabı ekleyince tel kendine reset atıyor ve sıfırdan başlıyor bölge seçme ekranına dönüyor yardımcı olabilecek varmı acaba.
    Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları
    [simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertu55 -- 14 Haziran 2019; 16:14:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertu55

İyi günler arkadaşlar p8lite telefonuma 1 hafta önce hard format attım formattan sonra tel açılmadı huawei yazısında kalıyor ne kadar aradım stock rom yükleyemedim telefoncuya verdim yaptı sağolsun ama şimdi google hesabı ekleyince tel kendine reset atıyor ve sıfırdan başlıyor bölge seçme ekranına dönüyor yardımcı olabilecek varmı acaba.

[simage]
    Telefonda yüklü olan eski google hesabınızı hard reset atmadan önce silmemişsiniz büyük ihtimal.Google hesabınızı by pass etmeniz gerekiyor sanırım.Samsunglarda yapmıştım ama Huawei lerde yapmadım hiç.Youtube da vardır bunun çözümleri biraz uğraştırır ama yaparsınız.Tabi dediğim gibide olmayabilir sorun.Bu işlerden anlıyorsanız Hi Suite dan falan tekrar format atmaya çalışın yada e-recovery falan var ama Huawei telefonlar bu tarz şeylerde sıkıntı çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 15 Haziran 2019; 3:45:38 >

• yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    başka cihazlarla bende çok uğraştım hiçbirinde böyle problem olmadı lineage os kurmayı denicem bakalım oda olmazsa servise götürcem :D teşekkürler
  • ertu55 E kullanıcısına yanıt
    yeni sistem kurabilirseniz anlatır mısınız bizde faydalanalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

hisuite programı pc nize indirin. yedek alıp sistem güncellemeden geri yükle kısmı var 7.0 düşürebilirsin
    Telefona son guncellemeyi yuklediyseniz, HiSuite'de surum dusurme kismi calismiyor.Hangi HiSuite versiyonunu kullanirsaniz kullanin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 17 Haziran 2019; 23:37:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqan1987

selam,

onceden 2 gun dayanan telefonun bataryasi,son gelen 8.00 guncellemesinden sonra yarim gune kadar dustu.

telefonun yazilim versiyonunu 7.00 dusurmek istiyorum.bunun icin hangi programi kullanmami onerirsiniz ve 7 surumu icin temiz bir link atarmisiniz.
    hocam gerçekten güncelleme bu kadar fark ediyor mu? Benim telefonumda da batarya sıkıntısı var. Mesela biraz önce %30 da müzik dinlerken birden kapandı. Daha önce de oluyordu hep. Garantiye göndermeyi düşünüyorum.
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    hocam garanti bitmeden ver gitsin pil değişsin normale dönüyor. emui 9 gelmezse ki zor sürüm düşürücem yada root atıcaz

• quote:

hocam garanti bitmeden ver gitsin pil değişsin normale dönüyor. emui 9 gelmezse ki zor sürüm düşürücem yada root atıcaz
    teşekkürler hocam. Size özel mesaj atmıştım, geri dönüş yapabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

teşekkürler hocam. Size özel mesaj atmıştım, geri dönüş yapabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    dostum okudum fakat yanıt vermek için bikaç işlem varmış o yüzden yazamadım. sim ve hafıza kartı çıkartıp verin tuş kilidini varsa kaldırıp teslim edin. onlar her türlü hard reset atacak görevli. verdikten yaklaşık 1 saat sonra teslim alırsın telefonu. bekle yani serviste. ben aynı gün saat verip aldım. ( şarjı çabuk bitiyor deyin yeterli, sistemde garanti imei vs onlar görüyor)

• quote:

dostum okudum fakat yanıt vermek için bikaç işlem varmış o yüzden yazamadım. sim ve hafıza kartı çıkartıp verin tuş kilidini varsa kaldırıp teslim edin. onlar her türlü hard reset atacak görevli. verdikten yaklaşık 1 saat sonra teslim alırsın telefonu. bekle yani serviste. ben aynı gün saat verip aldım. ( şarjı çabuk bitiyor deyin yeterli, sistemde garanti imei vs onlar görüyor)

Alıntıları Göster
    Kargoyla yollayacam. Bulundugum yerde servis yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Kargoyla yollayacam. Bulundugum yerde servis yok malesef

Alıntıları Göster
    32gb hafıza olsa gerçekten güzel cihaz. umarım sorun çözülür dostum, geldiğinde haberi verin :)

• arkadaşlar bu cihaza nasıl root ve recovery atabiliriz bootloader kodu almıştım önceden

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

arkadaşlar bu cihaza nasıl root ve recovery atabiliriz bootloader kodu almıştım önceden
    senin kodu kullanarak yapamayız değil mi :) rom atabilsek iyi olacak güncelleme gelmiyor artık

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    maalesef veremem bu kodla imei me kadar herseyi paylaşmış olucam hemde işine yaramaz senin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

maalesef veremem bu kodla imei me kadar herseyi paylaşmış olucam hemde işine yaramaz senin :)
    emui 9 gelmeyecek sanırım bize :(

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    gelmez hocam unutun onu root atıcam garanti bitince viper4 vs kuararim yeterlidir

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.