Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme beklemekten bi hal olduk, anlaşılan dahada bekleyeceğiz.
    Şarj olarak en stabil sürüm hangisiydi, hatırlayan yada kullanan varsa buradan paylaşabilirmi?
    Son sürümde ciddi olarak şarj sorunu yaşıyorum. Eskiden 6-7 saat ekran süresi alırken şimdi 4 saati geçtiğim nadir oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huseyinkarabal kullanıcısına yanıt
    Telefonu şarjdan çekiyorum. Yüzde yüz. Her şey kapalı. Arka planda hiç bir şey çalışmıyor. 45 dk da %6-%7 gidiyor. İyice sinir etmeye başladı bu olay.

• Kesinlikle size hak veriyorum. Artık pilden şüphe etmeye başlamıştım. Demekki genel bir sıkıntı var

Yeni bir telefon almak gibi niyetim yoktu ama sırf bu saçmalık yüzünden telefonu değiştiresim geliyor.

Hocam en stabil android 7.0 ( B170 ) surumu ama nasil geri donecegiz 8.0 dam bilmiyorumm

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar aracılığıyla hisuite programı ile dönülüyor diye okumuştum. Ciddi bir şekilde düşünüyorum artık, Oreo hiç iyi gelmedi bana

Bende ki sorun sizin gibi galiba. Gece teli bosta birakiyorum wifi vs kapali. Sadece hat acik. Sabah bi bakiyorum %5 yada %6 gitmiş. Hergun oluyor bu. Pil mi öldü yazilimsal mi bilemedimm

Aynen bende sarjdan çekiyorum. Aradan 1-2 saat geçiyor beklemede bakıyorum şarj 95'e düşmüş. Bende pil öldü diye şüphelendim, ama sorun yazılımsal anlaşılan.

Gpu beklicem eğer gelmezse 7.0 a geri donecegim baska yol yokk

• Bu gpu turbonun geleceği yok bende 7.0 sürümüne dönmeyi planlıyorum dönüş hakkında bilgisi olan arkadaş varsa anlatırsa çok güzel olur.

• Aynı şekilde benim cihaz şarj çok yemeye başladı hatta değişimden geldi 1 ay oldu ama şarj konusunda bataryami yazılımmi bilmiyorum bir aylık cihaz değişimi

• quote:

Orijinalden alıntı: afat00

Bu gpu turbonun geleceği yok bende 7.0 sürümüne dönmeyi planlıyorum dönüş hakkında bilgisi olan arkadaş varsa anlatırsa çok güzel olur.
    Evet 7.0 geri donmeyi başardım :) ilk once yedekleyin herseyinizi sonra ki adimlar:
    Hisuite programiyla cihazi usb ile baglayin. Sistem guncelleme sekmesi basin. Arama yapacak bitince altta onceki surume gecis tarzinda biseu cikacak ona basin. 7.0 ile ilgili bilgiler yazar. Geri yukle basin ve indirmesini bekleyin baglantiyi kesmeyin cihazla. Otomatik sekilde sistem kendini guncelleyecek siz izliceksiniz islemler tamamlaninca kurulum ekrani gelir zaten kabloyu cekersiniz. Suan 7.0 gectik. Sonraki adim: firmwarefinder indirin, oradan b170 surumunun FULLOTA-MF yazan 2.40gb olana tiklayin. Sayfada in proxy var adimlara onay verin ok dedikten sonra bildirimde belirecek proxy. Daha sonra wifi açın kendi wirelessiniza basili tutup ag degistir basin. Acilacak sayfada gelismis secenekler tikla, proxy tikla el ile isaretleli olacak. İlgili yerlere localhost ve 8080 bilgilerini girip kaydedeceğiz.. Sonra da telefonunuzun normal sistem güncelleme kontrolünü yaptığımızda seçtiğimiz güncelleme telefonumuzda yüklenebilir olacaktır. Başlat dedikten sonra indirme kismi %1 olunca ustteki bildirimden proxy stop basip kapatin. İndirme islemi devam etsin. Bitincs gerisi sizde normal kurulum :) çökme olursa recovery girin ( güç ve ses açma basili tutun acilana kadar ) factory ve wipe cache yapip tekrar baslatin cihazi duzelir. SİKİNTİ YOK CİHAZ YAG GİBİ 1 HAFTA SONRA PİL DENEYİMİNİ YAZARİM BOL SANS HERKESE. GPU BEKLEMEYİN BOSVERİN :)

Frimwre finder olayı olmuyor daha detaylı anlattım yaparmsin

• Hafıza sorunundan dolayı cihazı değistirme kararı aldım , arka cam da kırılmıştı bahane oldu . Kurtuldum P smart 2019 aldım salı yada çarsamba günü elimde olucak cihaz. İmkanı olan bu cihazdan vazgeçsin ...

• Adem.trabzon.61 A kullanıcısına yanıt
    Hocam donanimhaber yani bu forumda mate10 pro sayfasini bul. Sayfa 48 de anlatmislar nasil yapildigi konusunda. Bende sans eseri buldum oyle yaptim :)

• Ben Android 8den memnunum. Kamera olarak google camera indirim modlanmis. Ön kamerası müthiş çekiyor arka kamerayı çözemedim. Hafıza olayına diyecek bir şeyim yok. Mail ve sosyal medya için gayet yeterli bence. Ha şu an alınır mı? Alınmaz çok daha iyi modeller çıktı. Sonraki cihaz olarak amiral gemisi Samsung veya Apple düşünüyorum. Sırf Instagram storylerindeki kalitesi yüzünden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    Kullanirsiniz b178 surum ile sorun yok. En stabil pil vs istiyorsaniz b170 dusurmeniz gerekiyor o yuzdem firmware yazdim. Yoksa 7.0 donup 178 de kalabilirsiniz.

• Cihaz guzel hocam no problem :) sarj durumu nasil sizde idare ediyor mu? %5 gidiyor beklemede o sinir bozucu bende. Garantisi var pil degisimi mi yapsam parasini odeyip bilemedim. B170 dusurdum belki duzelir diye bakalim :)

Meselef frimwre üzerinden günleleme gelmiyor galiba Huawei yasak koydu

• Adem.trabzon.61 A kullanıcısına yanıt
    Hocam proxy araciligiyle firmware ile guncelleme dusuyor. Mate10 pro 48.sayfada anlatimi mevcut. Bende sans eseri gezerkem buldum hallettim sizde inceleyin konuyu :)

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.