Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle klasik ekran sorunu...garanti kapsamındaysa cihaz gönderin ücretsiz olarak ekranı değiştiriyorlar.
  • P9 lite kullaniyorum valla taş gibi telefon bana kalırsa. Oyun da oynamıyorum telefondan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluecry kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler. bugün yurtiçi kargo ile gönderdim.

umarım kazasız belasız ulaşır servisin eline :) malum yurtiçi kargo...
  • Aynen telefonla oyun oynamadığın sürece her işimi rahat rahat halledebiliyorum stabil çalışıyor oyunları da düşük fpsde oynatıyor.

• afat00 A kullanıcısına yanıt
    Pubgyi akıcı ayarlarda rahatça sıfır kasma olmadan oynayabiliyorum. 2. Senem telefonda. Eğer değiştirmezsem 2 sene daha götürür. Tek kamerası biraz daha iyi olabilirdi. 1500tlye de olsun o kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafiza disinda cihazimiz super hocam. Orta segment olarak gayet ideal :) gpu turbo ne zaman duser sizce?

• Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

Ekranda sararma var diye gönderdim de fiziksel özellikleri için şu şekilde yazmışlar şu sebeplerden dolayı garanti dışında kalma ihtimali var mı? Sararmanın bu durumlarla alakası yok sonuçta var mı yoksa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xeske

Ekranda sararma var diye gönderdim de fiziksel özellikleri için şu şekilde yazmışlar şu sebeplerden dolayı garanti dışında kalma ihtimali var mı? Sararmanın bu durumlarla alakası yok sonuçta var mı yoksa :)
    Bendese sol.at tarafta hafif yamulma var neden olurki bu hocam

• quote:

kullanıcı hatası diyip geri gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

kullanıcı hatası diyip geri gelir :)

Alıntıları Göster
    Deme öyle deme :) bana da öyle geliyor maalesef.

• Yamulma genelde arka cepte yamuluyor ben pek arka cebe koymam. Benim telefon muhtemelen üstüne yattigim için yamulmus olabilir.

• quote:

Yamulma genelde arka cepte yamuluyor ben pek arka cebe koymam. Benim telefon muhtemelen üstüne yattigim için yamulmus olabilir.
    Yastigimin altina koyuyorum bazen ondan heralde benimde

• Merhaba birşey sormak istiyorum. Huawei p9 lite 2017 cihazıma otomatik 8.0 güncellemesi indi. 2.79gb boyutunda ve telefonumda yer kalmadı. ben güncelleştirme yapmak istemiyorum. Bu 2.79gb lik dosyayı nasıl silebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmustafaasahin -- 13 Ocak 2019; 17:47:26 >
  • Telefonu rootlayan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu hafiza sorununa cozumun var mi buldun mu? 2.si gpu turbodan varmi haber :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Hocam bu hafiza sorununa cozumun var mi buldun mu? 2.si gpu turbodan varmi haber :)
    Arkadasimdan 8gb hafiza karti aldim spotify ve fotograflari oraya depoluyorum. Ona ragmen 1.8gb bos alan kaldi dahili hafizamda. Bu yili da cikariyim telefonu degistiricem baska cozum yok. Gpu turbo guncellemesini takip etmiyorum oyun oynamadigim icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesaverde

Arkadasimdan 8gb hafiza karti aldim spotify ve fotograflari oraya depoluyorum. Ona ragmen 1.8gb bos alan kaldi dahili hafizamda. Bu yili da cikariyim telefonu degistiricem baska cozum yok. Gpu turbo guncellemesini takip etmiyorum oyun oynamadigim icin.

Alıntıları Göster
    Bende xiaomi gecicem galiba. Note 6 pro veya mi8 lite. Kökten çözüm :))

• Bootloader kilidi kodu daha önce almış arkadaşlar twrp yükleyip telefonu rootlayıp sd kartınızı bölerek link2sd programı ile hafıza sorununu çözebilirsiniz,bootloader kodunuz yoksa yapacak birşey yok, hafıza sorununa çözüm yok, en azından benim bildiğim..

• Bahsettiğim işlemleri yaptıktan sonra hafıza durumum budur, yüklediğim uygulamalar link2sd vasıtası ile sd karta linklendiği için hafıza dolmuyor, ancak bu işlemlerden sonra telefon garanti dışı kalıyor, uygulayıp uygulamamak size kalmış..
    Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihoglu1 -- 13 Ocak 2019; 23:6:26 >

• Genel hafıza durumu ve link2sd de görünen hafıza durumu da budur..

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.