Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulamaları sd karta düşüncesini kafandan hemen çıkar dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlardan depolama seçeneğinde varsayılan konum sd kart yaptığında uygulamanın obb ve data dosyaları sd karta yükleniyor eğer sizde varsayılan konum dahili hafıza ise obb ve data dosyaları dahili hafızaya kurulmuş olabilir kurulan dosyaları ya taşıyın sd kartda yada varsayılan konum sd kart yaptıktan sonra silin tekrar yükleyin 5.68 gb daha az yer kaplıyor şuanda bende
    Ayrıca şuan da 45 uygulama yüklü bunların içinde mobile legend ve aspaht 9 gibi yüksek boyutlu oyunlarda var
    Hafızadan yer kazanmak için telefonla gelen uygulamalardan da silmenizi tavsiye ederim Google müzik ve Google filmler gibi ben kullanmadığım için bunları devre dışı bıraktım daha çok alan kazanmış oldum ben hafıza problemi yaşamıyorum ayrıca telefonu güncellemeyide ihmal etmeyin gelen güncellemeler şişen hafızayı rahatlatıyor.
    Son olarak çevrimdışı haritalar kullanıyorsanız indirdiğiniz haritaları sd kartda indirin buradan da biraz yer kazanmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afat00 -- 11 Eylül 2018; 13:42:39 >

• İyi akşamlar. Gmail outlook ve bilimum gazete uygulamalarından gelen son dakika bildirimleri ancak ekranı açınca alabiliyorum. Ayrıca Gmail ve outlook için gelen bildirimlerde titreşim calismiyor. Geriye dönük biraz inceledim ama bu sorunlara çözüm bulamadım. Çözüm konusunda detaylı bir yardıma ihtiyacım var. ( Arka planda çalışma arka planda veri kullanımı vs. ) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Aynı sorun bende de vardı 6 saatte şarj oluyordu hocam dün garantiye elden verdim bugün aldım. Anakart değişti ücretsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Aynı sorun bende de vardı 6 saatte şarj oluyordu hocam dün garantiye elden verdim bugün aldım. Anakart değişti ücretsiz
    Birsey soracagim size. Wifi kapali. Gece %99 birakiyorim sabah 91 dusmus. Yada %13 biraktim %6 dusmus. Sizde de bu tarz dusus oluyor mu uyku beklemede modunda? Sorun varmi sizce ne yapmaliyimm

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Ben de gece yatarken sadece wi-fi kapatıyorum.Sizin dediğiniz gibi düşüyor şarj
    Hocam benim tek sıkıntım geç şarj oluyordu ondan verdim. Ama benimde bataryam eskisi kadar performanslı değil servise verseniz yeniden yazılım atarlar denerler herhangi bir uygulama mı sebep oluyor diye gerekirse de pili değiştirirler. Yani arka planda çalışan uygulamalara bakın

• Son güncellemeden sonra telefon çok kasmaya başladı. Telefondan sogudum resmen. PUBG'ye giremiyorum en büyük sorunum neden kaynaklandığını nasıl düzeltebileceğimi bilen var mı? Siz oynayabiliyor musunuz arkadaşlar?
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugun ucak modu denedim %1 bile dusmedi ilginc :/

• Telefonu guncellemedim , sanki ön kamera tozlandi gibi neden acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun ekran süresinden çok şikayet ediyordum. Daha 3-5 aylık cihaz.

2-3 gün önce sıfırladım. Full şarjla en az 6 saat ekran süresi alıyorum. Dün oyun oynamadan 7 saat 11 dakika ekran süresi aldım. Ekran full HD

Bugün 4.5G ile 2 saat Mobile legends oynadım Wifi ile 2 saat film izledim , YouTube ve internette oyalandım sonuç bu ;

• Ben mobil full açık ekran otomatik anca 4.5saat alıyorum ve oyun yok sadece sosyal medya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durum bende de aynı

• Şu olayı bir türlü çözemiyorum. Neyi seçersem seçeyim uygulamalar arka planda çalışmaya devam ediyor. Ne yapmam lazım anlatabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ütopik Gücenik -- 17 Eylül 2018; 20:25:0 >

• Ütopik Gücenik kullanıcısına yanıt
    Tüm seçenekleri seçerseniz uygulama tamamen çalışır ve cihaz açıldığı gibi çalışmaya başlar. Diye biliyorum ben
  • Şu an hiçbirinde hiçbir seçenek seçili değil ve olay bu;

Çalışıyor, çalışıyor, çalışıyor. Whatsapp hariç hepsini durdurmak istiyorum ama olmuyor. Şarj su gibi gidiyor böyle olunca.

Tema hangisini kullaniyorsunuz? İsmi nedirr

Ben elle durdurdugum zaman yeniden açılmıyor. Açılıyor ise ayarlardan olmalı. Ayarları yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatın tekrar kontrol edin bir düzelme var mı

Tema bu ama ben üzerinde bazı değişiklikler yapmıştım.

https://play.google.com/store/apps/details?id=emui.en.com.white1

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Ben elle durdurdugum zaman yeniden açılmıyor. Açılıyor ise ayarlardan olmalı. Ayarları yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatın tekrar kontrol edin bir düzelme var mı
    Yani şu üstteki 3 seçenekten hangisini seçmem lazım?

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.