Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kurutulmus Domates

Birkaç sayfa önce sorunun çözümü yazılmıştı zaten!!!!!!!!!!!
    Ayarlara girip arama kısmına "tarama" yazacaksınız. Tarama ayarlarına tıklayıp oradaki wifi taramasını kapatacaksınız. Sorun yine çözülmezse wifi+'yı kapatın
    Teşekkürler, görmemiştim hocam demekki genel bi sorunmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerr89

Hafıza kartı sorun çıkıyor 2-3 gündür.Sorunsuz kullananlar hangi hafıza kartını kullanıyor acaba yeni alacağım da?
    Hafıza kartını okumuyor telefon.

Sandisk Ultra var bende. Hafıza kartını 3 ay önce 95 liraya aldım. Hafıza kartı bozuk diye garantiye verecektim.

Acaba sorun telefonda mı ? Benimde 3 gündür hafıza kartım çalışmıyor.

BAŞKA HAFIZA KARTI SORUN ÇIKARAN VAR MI ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 4 Eylül 2018; 14:8:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakıltaşı__1

Hafıza kartını okumuyor telefon.

Sandisk Ultra var bende. Hafıza kartını 3 ay önce 95 liraya aldım. Hafıza kartı bozuk diye garantiye verecektim.

Acaba sorun telefonda mı ? Benimde 3 gündür hafıza kartım çalışmıyor.

BAŞKA HAFIZA KARTI SORUN ÇIKARAN VAR MI ?

Alıntıları Göster
    bilgisayara verilerin yedeğini alıp, telefon üzerinden format atarsanız düzelir.
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Samsung Evo Plus 64 GB kullanıyorum. Bir sıkıntı yok bende.

https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I?magaza=Hepsiburada
  • quote:

Orijinalden alıntı: urunguG

bilgisayara verilerin yedeğini alıp, telefon üzerinden format atarsanız düzelir.

Denedim fakat Telefonu açıp kapayınca yine bozuluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberamente kullanıcısına yanıt
    Telefonu elinizle düzeltip farklı bir garanti merkezine verin bence.

• Güncellemeden mi yoksa başka sebepten mi bilmiyorum ekranın sağ orta kenarı yakınında dokunma algılamıyor. Mesela sayfa kaydırıyorum parmağımla parmağım o bölgenin üzerinden geçerken ekran takılıp sonra devam ediyor.
    Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

Ekran test programındada görünüyor. Sürekli çizgi çekmeye çalışıyorum, böyle kesikli oluyor. Not:telefon kesinlikle düşmedi, bükülmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D-Assault -- 4 Eylül 2018; 17:51:7 >

• Arkadaşlar bu telefonun hafıza sorunu malumunuz, daha önce de okumuştum ama hafıza kartını yerel hafıza ile birleştirmenin bi manası var mı yoksa dediğiniz gibi bi işe yaramıyor mu? class 10 sd kart aldık ama bildiğin mp3 player hafıza kartı almış gibi hissediyorum sürekli telefon doluyor temizlemeye çalışıyorum fakat bi yere kadar nasıl çözeriz bu işi
  • Sarjim fullken 5 saat içinde biter oldu hocalarım .

Ayrıca şarj aleti (orijinal kendi şarj aleti) 3 saatte %50 şarj ediyor .

Garantiye versem bunlar için ne gibi sonuçlar alabilirim hocalarım telefonu alalı 10 ay oldu .

• Şarj sorunu güncellemeden sonra bende de baş gösterdi.Geçen akşam 25-30 civarı şarjı vardı sabah kalktım telefon kapanmış.Çok hızlı yiyor artık şarjı.
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Napacaz hocam ben şikayet vara yazdım ama sanki sonuç çıkmayacak sallamadilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnwick4 -- 5 Eylül 2018; 13:16:18 >
  • orjinal şarj cihazı kaç V kaç A, yazabilecek var mı. Kaybettim orjinal şarj arıyorum.
  • urunguG U kullanıcısına yanıt
    5v 1a

• Geçende benimde yaptı. Hafıza kartına fotoğraf kaydetmemeye başladı, yedekledim fotoğrafları sonra biçimlendirmek istedim hafıza kartını biçimlendirmedi de. Herhangi bir işlem yaptırmıyor, ben de başka bir hafıza kartı taktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mem23

Geçende benimde yaptı. Hafıza kartına fotoğraf kaydetmemeye başladı, yedekledim fotoğrafları sonra biçimlendirmek istedim hafıza kartını biçimlendirmedi de. Herhangi bir işlem yaptırmıyor, ben de başka bir hafıza kartı taktım.
    Hocam aynı sorun bende de var. Hafıza kartı okumuyor . Resim çekmiyor telefon

Yeni hafıza kartı alacağım artık.

Birde telefon 2 saatte şarj olup 7 saat ekran süresi alırken şimdi 3 saatte şarj oluyor 5 saat ekran süresi alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnwick4

Sarjim fullken 5 saat içinde biter oldu hocalarım .

Ayrıca şarj aleti (orijinal kendi şarj aleti) 3 saatte %50 şarj ediyor .

Garantiye versem bunlar için ne gibi sonuçlar alabilirim hocalarım telefonu alalı 10 ay oldu .
    Orijinal şarj aleti 3 saatte yüzde yüz yapıyor fakat oyun oynamadığım halde ekran süresi Max 5 saat oluyor

Güncellemeler olmadan 6.5 saat aralıksız oyun oynuyordum. Şimdi max 4 saat oynuyorum

• 7.0 donmeyi dusunuyor musunuz? Pil konusunda sikayetciyim bende. Fakat hersey sifirlanicak vs ugrasmak lazim :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

7.0 donmeyi dusunuyor musunuz? Pil konusunda sikayetciyim bende. Fakat hersey sifirlanicak vs ugrasmak lazim :/
    Hocam ben telefonu haftaya anneme vereceğim. Daha alalı 5 ay oldu ilk 4 ay süperdi son 1 aydır çile çekiyorum.

iPhone 4 s kullandım tam 3 yıl telefon cayır cayır her şeyi açıyordu son 2 seneye kadar.

Bugün şarjım yüzde yuzken otelden çıktım. Ekran süresi karşınızda ;;

• Cok dusmus :( becerebilen olsa 7.0 a donerim aslinda ama cok ugrastiriyor sanirim surum dusurmekk

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Cok dusmus :( becerebilen olsa 7.0 a donerim aslinda ama cok ugrastiriyor sanirim surum dusurmekk
    Dönebilirsem ben döneceğim hocam 7.0'a üstelik şimdide 3 saatte şarj oluyor. Kafayı yedi telefon son 1 ayda oldu bunların hepsi. Cihaz daha 5 aylık , Nisan ayında aldım. 7.0 a nasıl dönüyoruz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 6 Eylül 2018; 22:23:41 >

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.