Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler oldu galiba.Ama bugüne kadar çıkmayan uyarı neden çıktı onu anlayamadım?
  • Armo_ kullanıcısına yanıt
    Son guncellemeden sonra telefon hakkinda yorumunuz nedir? Eskiyi ariyor musunuz 7.0 ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    8 ile aynı. Güncellemeden memnunum diyebilirim. 7.0'ı aramıyorum diyebilirim
  • Arkadaşlar alalı 1 yıl olmayan p9 aşağıdaki gibi yamulmuş. Ekranın sağ ve sol şeridinin sararmasından dolayı teknik servise götürmüştüm ama telefon yamuk olduğu için garanti kapsamında değil diyorlar. aşağıdaki fotoğrafları atmışlar 460 lira para istiyorlar. Açıkçası kusurlu bir ürün, 2. kez ekran kararmasından dolayı götürüyorum ve başıma bunlar geliyor. Ben bu parayı ödemek istemiyorum, sizce ne yapmalı?

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

• Arkadaşlar p9 lite 2017 modeli olan telefonumun arka kapağını kırdım nereden sipariş edebilirim ?
  • Selamlar. Gmail ve outlook bildirimlerine titreşim özelliğini açamıyorum. Epey karıştırdım ama sonuç alamadım. Bu sorunla karşılaşan ve çözüm bulan varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler

• Bariz olarak şarj fazla yemeye başladı. Bütün gün takılıp gece yatarken 43 40 falanken şarja bağlardım. Şimdi saat 10 ve şarj 33. Hiç pil uyarısı görmemiştim güncellemeden sonra onu da gördük şükür

• Bu uyarıyı nasıl kapatabiliriz?
    Wifi+ kapalı şuan..

• zimerit Z kullanıcısına yanıt
    Haritalara girdiğin zaman konumun kapalı ise sürekli çıkar bu uyarı.İptale basman yeterli
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Konum daima açık bende, iptale basarak değil hiç çıkmasın istiyorum, güncellemeden sonra peydah oldu

• Hafıza kartı sorun çıkıyor 2-3 gündür.Sorunsuz kullananlar hangi hafıza kartını kullanıyor acaba yeni alacağım da?
  • 8.0.0.364 guvenlik yamasi gelmistir

• Merhaba,
    telefonumun şarj aleti kayboldu. internette farklı modeller gördüm. tam olarak şarj aletinin görselini gönderebilecek olan var mı? veya link?
  • merhaba oğluma huawei p9 lite telefon aldım,
    genel olarak oyun için kullanıyor ve memnun fakat hafıza yetmiyor , malumunuz sd karta taşıma problemi var root atsam bu sorun çözülür mü? deneyen var mı? garanti haricinde root atmanın başka sıkıntısı olur mu? son olarak nasıl root atacaz bazı yerlerde huawei sitesine üye olarak unlock kodu almanız gerekiyor v.s yazmışlar, bazı yerlerde de rootlu cihazlara güncelleme gelmiyor demişler , bunlar doğru mudur? teşekkürler.
  • Raistlin2212 kullanıcısına yanıt
    Hicare uygulamasinda fiyat 147 TL görünüyor yada AliExpress e bakabilirsiniz

Li

https://m.aliexpress.com/item/32846079628.html?pid=808_0000_0201&spm=a2g0n.search-amp.list.32846079628

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgili_bilgili

merhaba oğluma huawei p9 lite telefon aldım,
    genel olarak oyun için kullanıyor ve memnun fakat hafıza yetmiyor , malumunuz sd karta taşıma problemi var root atsam bu sorun çözülür mü? deneyen var mı? garanti haricinde root atmanın başka sıkıntısı olur mu? son olarak nasıl root atacaz bazı yerlerde huawei sitesine üye olarak unlock kodu almanız gerekiyor v.s yazmışlar, bazı yerlerde de rootlu cihazlara güncelleme gelmiyor demişler , bunlar doğru mudur? teşekkürler.
    Huawei artık bootloader kilidini açmak için kod vermeyi durdurdu şu an için root atamazsınız bu cihaza.Şu an bootlloader kilidinin kodu olmadan root atabilen var mı bilmiyorum.Anladığım kadarıyla tecrübeli bir kullanıcı değilsiniz.Sıfır bilgiyle root nasıl atılır diye sorarak yapılabilecek bir iş değil bu zaten.Hafıza birleştirme için zaten root yetkisi gerekmiyor.Youtube a yazarsanız bu telefon için sd kart birleştirme diye çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 4 Eylül 2018; 1:22:27 >

• kardeşime xiaomi mi a1 aldım 1149 liraya. bizim telefondan çok daha hızlı bir telefonmuş. en sevdiğim yönü de hafıza kartı ile dahili hafızayı direkt birleştirebilmesi. 32 gb telefon, 32 likte kartla birleştirseniz direkt 64 gb oluyor. huawei yapaydı bunu telefonun hafıza sorunu olmayacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgili_bilgili

merhaba oğluma huawei p9 lite telefon aldım,
    sd kart birleştirmeyi tavsiye etmem. en basitinden chrome ile dosya indiremiyorsunuz hafıza dolu sanıyor izin vermiyor. telefonda da hafıza dolu gibi gösteriyor garip birşey oluyor. ben yapmıştım daha önce memnun kalmadım orjinaline döndürdüm.
  • Arkadaşlar her kilit açıp kapatigimda şu uyarıyı veriyor çok sinir oldum. Nasıl düzeltebilirim

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Birkaç sayfa önce sorunun çözümü yazılmıştı zaten!!!!!!!!!!!
    Ayarlara girip arama kısmına "tarama" yazacaksınız. Tarama ayarlarına tıklayıp oradaki wifi taramasını kapatacaksınız. Sorun yine çözülmezse wifi+'yı kapatın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.