Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sakkin Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
5.120
Cevap
63
Favori
244.850
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      36 Mesaj
      19 Ağustos 2018 21:39:08
      7 ye dönüş pc ile oluyor arkadaşlar, pc ye hi suites programını kurun, teli hata ayıklama moduna izin vererek bağlayın, program yönlendiriyor zaten, sistem güncellemeye basın pc de hisuite programından ok..

Yalnız telefonunuzun tüm verileri ve uygulamaları siliniyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      20 Ağustos 2018 02:09:37
      Hafiza olayina cozum yok mu

• Onbaşı
      18 Mesaj
      20 Ağustos 2018 02:55:20

Huawei kanadından çözüm yok maalesef hafıza problemine, güvenliğimiz için kısıt koymuşlar Android'in SD karta uygulama taşıma özelliğine. Bazı arkadaşlar satın alırken dikkat etseydiniz gibi saçma bir defansla yaklaşıyorlar bu olaya fakat o iş o kadar basit değil. Android 7.0 Android 8.0 gibi işletim sistemleri SD karta uygulama yüklemeye müsade ederken reklamında SD kart desteği var denilen Android 7.0'lı bir cihazın SD karta uygulama yükleme kısıtı var mı diye özellikle bakma araştırma gereği duymuyor insan. O arkadaşlar belki şu noktada haklı olabilirler, memlekette dolandırıcılık öyle bir hal almış ki bok içinde boncuk aramak şart hakikaten. Bu defansı bu bakış açısıyla yapana saygım sonsuz ama "yok yeaaa alırken bakmıyon, baksaydın ağlama"cılara kafalarından ötürü acıyorum..

|
      |
      aziztopcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      143 Mesaj
      20 Ağustos 2018 03:00:39
      Android 7 deyken youtube un son versiyonunda kasma yapıyordu.Telefonum servise gitmişti hiç youtube u güncellemedim.Acaba Emui 8 de kasma yapıyor mu?Gerçi eski versiyonda bile çok nadir 1 saniye takılıp devam ediyor video.Sanki youtube bilerek yapıyor gıcıklığına son versiyondaki kasmasına gıcık oluyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 20 Ağustos 2018; 3:1:43 >

• Yarbay
      9694 Mesaj
      20 Ağustos 2018 10:37:40

Bazen takiliyor. Dun iki defa takıldı bende

|
      |
      yasin3322 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9694 Mesaj
      20 Ağustos 2018 10:42:28

Dediginizi ham dik hemde yatayda denedim hicbir takilma olmadi gayet duzgun calisti.

|
      |

• Teğmen
      143 Mesaj
      20 Ağustos 2018 12:45:42
      quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Dediginizi ham dik hemde yatayda denedim hicbir takilma olmadi gayet duzgun calisti.
      Valla bende ekran sapıtıyor telefonu sıfırlasam iyi olacak galiba.

|
      |

• Teğmen
      143 Mesaj
      20 Ağustos 2018 15:12:10
      quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Telefonu sıfırladım ama sorun düzelmedi.Ancak şunu anladım youtube dan video izlerken ekranı ikiye böldüğünüzde ortaya çizgi çekiyor ya mesela youtube üstte iken iki uygulama eşit yer kaplıyor siz kendiniz çizgiyi ayarlayıp oranı değiltirebiliyorsunuz.Youtube üstteyken mesela o çizgiyi kademeli olarak indirip önce eşit sonra youtube daha fazla yer kaplıyorken ve en son komple ekranı sadece youtube yaparsanız takılma falan olmuyor.Ama Youtube üstte az yer kaplarken çizgiyi hemen en aşağı çelip kademesiz olarak kapatırsanız bölünmüş ekranı takılma oluyor ve ekranı kilitlemeden düzelmiyor.Belkide ben video izlerken youtube kasma yapıyor diye güncellemedim belki ondandır.Birde benim anlattığım gibi dener misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 20 Ağustos 2018; 15:13:39 >

• Yarbay
      9694 Mesaj
      20 Ağustos 2018 16:59:55
      quote:

Orijinalden alıntı: yasin3322

Telefonu sıfırladım ama sorun düzelmedi.Ancak şunu anladım youtube dan video izlerken ekranı ikiye böldüğünüzde ortaya çizgi çekiyor ya mesela youtube üstte iken iki uygulama eşit yer kaplıyor siz kendiniz çizgiyi ayarlayıp oranı değiltirebiliyorsunuz.Youtube üstteyken mesela o çizgiyi kademeli olarak indirip önce eşit sonra youtube daha fazla yer kaplıyorken ve en son komple ekranı sadece youtube yaparsanız takılma falan olmuyor.Ama Youtube üstte az yer kaplarken çizgiyi hemen en aşağı çelip kademesiz olarak kapatırsanız bölünmüş ekranı takılma oluyor ve ekranı kilitlemeden düzelmiyor.Belkide ben video izlerken youtube kasma yapıyor diye güncellemedim belki ondandır.Birde benim anlattığım gibi dener misiniz?

Alıntıları Göster
      youtube üstte ve en az yer kaplarken çizgiyi bir anda aşağı çekip alttaki uygulamayı kapattım sadece youtube kaldı ekranda ve bir sorun olmadı. siz youtube güncelleyin bence.
      |
      |

• Binbaşı
      1849 Mesaj
      21 Ağustos 2018 14:10:46
      Android 8.0 ile pil sürem düştü benim, 4.5 saat ekran süresi zor çıkıyor birkaç ay önce baktığımda 5.5 saat aldığım oluyordu

• Teğmen
      143 Mesaj
      21 Ağustos 2018 19:04:53
      Tarayıcı olarak chrome canary ve edge daha az pil tüketiyor diyorlar.Bende canary ve edge yükledim.Canary daha güzel gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 21 Ağustos 2018; 19:5:44 >
      |
      |

• Teğmen
      234 Mesaj
      22 Ağustos 2018 12:10:39

4.5g mobil ile full. 5 saat ekran suresi aliyorum iyi mi? Oyun sosyal medya vs kullandim

|
      |
      isbara alp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9694 Mesaj
      22 Ağustos 2018 15:42:44
      Vay be eskiden g7 ile wifi da 8-10 saat ekran suresi alıyordum nerde o günler :)

|
      |

• Binbaşı
      1849 Mesaj
      22 Ağustos 2018 19:59:42

Mobil veri ile 5 saat iyi. Telefonu ne kadar süredir kullanıyorsun, benimki yaklaşık 1,5 yıl oldu

|
      |
      Ordinaryus1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      234 Mesaj
      22 Ağustos 2018 20:51:49

Ekim ayinda aldim. 10 ay olmus nerdeysee?

|
      |
      isbara alp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      3 Mesaj
      22 Ağustos 2018 21:22:53
      Arkadaşlar cümleten selamun aleykum hayırlı bayramlar

Sizden bana bir akıl vermenizi isteyeceğim

Telefonum Huawei p9 lite 2017

Telefon 9 aylık ve telefon egik durumda garantiye gönderdim kullanıcı hatası diye 485 TL ücret talep ettiler

Ama telefonu çok özenli ve dikkatli kullanırım ve kesinlikle arka cebine koymam buna rağmen eğilmiş

Sizce tüketici hakem heyetine başvuru da bulunayım mı internetten biraz araştırdım baya bir yanılma sorunu olan kişi var cevaplarını bekliyorum saygılarımla

• Teğmen
      143 Mesaj
      22 Ağustos 2018 21:53:29
      quote:

Orijinalden alıntı: esed38

Arkadaşlar cümleten selamun aleykum hayırlı bayramlar

Sizden bana bir akıl vermenizi isteyeceğim

Telefonum Huawei p9 lite 2017

Telefon 9 aylık ve telefon egik durumda garantiye gönderdim kullanıcı hatası diye 485 TL ücret talep ettiler

Ama telefonu çok özenli ve dikkatli kullanırım ve kesinlikle arka cebine koymam buna rağmen eğilmiş

Sizce tüketici hakem heyetine başvuru da bulunayım mı internetten biraz araştırdım baya bir yanılma sorunu olan kişi var cevaplarını bekliyorum saygılarımla
      Bence başvurun benim hatam yok diyorsunuz belli ki üretim hatası.Mesela bende telefonu ekran sararmasından dolayı servise gönderdim telefonumda çizik bile olmamasına rağmen servis takibe usb yeri çatlak,sim tray çatlak,sağı solu çizik demişlerdi ve hiçde öyle bişey yoktu ama telefonun ekranını garanti dahilinde değiştirdikleri için bişey demedim.Değiştirmeselerdi bende tüketici hakem heyetine başvururdum.
      Sizede hayırlı bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 22 Ağustos 2018; 21:58:12 >

• Yüzbaşı
      445 Mesaj
      23 Ağustos 2018 03:52:14

Ne kadar sürede değiştirdiler acaba ekranı

|
      |

• Binbaşı
      1611 Mesaj
      23 Ağustos 2018 12:04:47
      Guncelleme ile ilgili tek sikintim yesil arama ikonu basinca 7 ye gore biraz gec geliyor 8 de 7 de şak diye geliyodu

|
      |

Playstation 4 500 gb fat , Lenovo Z580 Laptop
    • Teğmen
      143 Mesaj
      23 Ağustos 2018 12:21:16
      quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Ne kadar sürede değiştirdiler acaba ekranı
      Ben kapıdan kapıya servise başvurdum yanlış yapmışım.Normal yurtiçi kargoyla göndersem
      daha iyiydi.Eskişehirden İstanbula gitti Ankaraya gitmesi varken.Sonuç olarak 6 günde tamir edip gönderdiler telefonu.2-3 gün yol sürdü desek 2 gün falan arıza tespit için sıra bekledi 10 dakikada değiştirmişler ekranı hepsi servis takipte yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 23 Ağustos 2018; 12:25:38 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
paykasa
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.