Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anilyanasik

Eger telefonunuzda Twrp yuklu ise twrp yi acip yedekleme(backup) dan sadece Oemİnfo dosyasini yedekleyip bana iletmenizi istiyorum.
    Sizde daha once C464 icin oeminfo dosyasini aramissiniz eger eliniz de mevcut ise dosyayi paylasabilirseniz sevinirim.
    Ben de yazdım ama bulamadım.

Eğer bulursanız bana da haber verebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler hocalarım cihazı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum şu müzik oynatıcısına bir türlü sözleri ekleyemedim nasıl yapabilirim müziği açınca sözler kısmına girince söz yok diyor ama ekleme butonu falanda yok ne yapabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluecry

Benim bahsettiğimde sadece font değiştirebiliyorsunuz tema değiştirmeden yada bir temaya ait sadece fontu kullanabiliyorsunuz...Ayarlar sekmesinden ekran sekmesine gelince görünmeyen font sekmesini gizli olmaktan çıkarıyor kısacası.

Alıntıları Göster
    Benim bahsettiğimde sadece font değiştirme.Emui 8 ama benim dediğim yeni geldi bu özellik.İstediğiniz fontu temayı değiştirmeden değiştirebiliyorsunuz.Temalar uygulamasına basılı tutarak geliyor eski versiyonda yoktu bence bu kadar uğraşmaya gerek yok.Ayrıca merak ettiğim sizin dediğiniz yöntemle root atmış sayıp garanti dışına çıkıyor mu?Bildiğim kadarıyla root atılamadan font değiştirilmiyordu genelde androidlerde.Sizin dediğiniz root işlemine benzemiyor ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• brtcnceylan B kullanıcısına yanıt
    Bence bulamayacagiz. Tek care bir arkadasin bunu yedekleyip bizimle paylasmasi. Dun yeni bir oeminfo dosyasi buldum ve telefona yukledim. Telefon cift sime donustu. Tum sikintilarim da cozuldu diyebilirim. Artik guncelleme yukleyebiliyorum. Telefon oreo 8 e gecti volte ozelligi aktif hale geldi. Normalde volte var mi yok mu bilemiyorum. Ama en iyisi kendi orjinal yazilimi. Umarim bulabiliriz bu dosyayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilyanasik -- 13 Ağustos 2018; 19:18:12 >
  • Cikaracaginiz güncelleye diyecem simdi ha nerde la bu

• İmei gore yolladiklari malesef dogru. Evde 2 tane var. Sonu 6 olana geldi 9 olan bekliyor :)) en guzel FF uzerinden yap hocam bekleme hic farki yok cunku

• Arkadaşlar pilin boşalması ile alakalı bir fark yok benim cihazimda güncelleme sonrası fakat şarj olma süresi bariz uzadı, bunu fark eden var mı ?

• Dogrudur 2.1A sarj aletim var, %2 taktim 2 saat 50dk %100 oldu. 1A sarj aleti ile ne olur hic dusunemiyorum 😁

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Valla yüzde 5 iken taktım, 3 saat 15 dakika falan oldu takalı. şuan yüzde 90 ve daha 38 dakika var full dolmasına. Fena olmuş, iPad adaptörü bulmak şart oldu

• quote:

Bence bulamayacagiz. Tek care bir arkadasin bunu yedekleyip bizimle paylasmasi. Dun yeni bir oeminfo dosyasi buldum ve telefona yukledim. Telefon cift sime donustu. Tum sikintilarim da cozuldu diyebilirim. Artik guncelleme yukleyebiliyorum. Telefon oreo 8 e gecti volte ozelligi aktif hale geldi. Normalde volte var mi yok mu bilemiyorum. Ama en iyisi kendi orjinal yazilimi. Umarim bulabiliriz bu dosyayi
    İnternetten orijinal romunu bulup odin programından tekrar yükleyemiyor musunuz?Diğer telefonların orijinal romu oluyor internette samsung,oneplus vb.Biz imeisi silinmiş telefonları geri getirmiştik.Xda da falan oluyordu böyle şeyler.Volte mesela bende desteklemiyor diyor türk telekom uygulaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 13 Ağustos 2018; 22:35:15 >

• yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadari ile odin ile sadece samsung model cihazlari yazilim atabiliyorsun. Volte suanda turk telekom da bazi modeller icin destekliyor diye biliyorum.

• Masallah :) gerci ne kadar yuksek taksan da belli kapasite cekiyor. 2-3 dolum daha takip et bakalim ayni kalacak mi

• Benim 0 ile bitiyor hala gelmedi yahu

• benim bugün akşam geldi güncelleme. imei sonu 6.

• Benim imei sonu 8 di iyiki FF den yüklemişim o zaman daha 1 ay bekletirdi beni.

• quote:

Yok mu arkadaşlar telefonunda TWRP recovery yüklü olan.
    Twrp dediğniz root yapılınca yüklenebilen rom yüklemeye yarayan bişey değil mi?Yani anladığım kadarıyla size root atmış birisi yardım edebilir.Ben eski Samsung telefonuma root atmıştım Twrp yi böyle hatırlıyorum.Bu arada bootloader kilidiniz kapanınca orijinal roma dönemiyor musunuz?Huaweide bu işler bayağı karışıkmış.
    İşinize yarar mı bilmem ama şöyle bi bilgi var başka bir model için.
    https://forum.donanimhaber.com/huawei-orjinal-recovery-yukleme-orjinal-roma-donus-ascend-mate--103750439
    Bende Twrp yüklü değil o konuda yardımcı olamam ama sizin için araştırma yaparım telefonu orijinal haline getirme konusunda.
    Bu sitede oem.info dosyaları paylaşılıyor telefon numaranızı yazın oem dosyanızı bulalım diyorlar
    https://www.google.com.tr/amp/s/tekneloji.net/huawei-cihazlarda-bolge-degistirme-nasil-yapilir/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 14 Ağustos 2018; 2:29:55 >

• Son güncelleme den sonra böyle gözükmeye başladı çözümü nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: flashchuck

Son güncelleme den sonra böyle gözükmeye başladı çözümü nedir

Bence telefonu sıfırlamak.

• http://huawei-firmware.com/phone-list/huawei-p8-lite-2017

Bide böyle bir site var Huawei official roms diyor ama dosyaların içinde oem.info var mıdır bilmiyorum.
    Huawei extractor diye bir program var işini belki yarayabilir
    https://youtu.be/Z3rw78gAl3k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 14 Ağustos 2018; 3:56:41 >
  • 2 güncelleme yaptı 8.0.0.362 suan

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.