Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ontheroute66

Arkadaşlar bu telefon hala alınır mı, önerir misiniz? İkinci el alacağım.
    Alinmaz. Ekranda sari leke cikti. Arastirirsan kronik oldugunu gorursun. Ayrica hafiza karti almadan kullanamazsin imkansiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata hangi modeller var bilmiyorum ama alınabilir. Tabii ki ne amaçla kullanacağına bağlı veya ne aradığına. Ekranın kronik sorunu olduğunu düşünmüyorum fazla kişide çıkmadı bu sorun teknoloji bu şans işi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo ne zaman gelir haziran geldi :) ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mesaverde

Alinmaz. Ekranda sari leke cikti. Arastirirsan kronik oldugunu gorursun. Ayrica hafiza karti almadan kullanamazsin imkansiz.

Alıntıları Göster
    +1

Ayrıca ekranı yeterince kaygan değil ve işlemcinin güçsüzlüğü bazen çok net sırıtıyor.

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    İkidir belki 3.ye soruyorsunuz. Bir bilgim olsa zaten yazarım. Bu dediğimi olumsuz veya laf atma anlamında anlamayın, lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ablamın telini elime aldım onun da ekranın sol yukarı kısmında sararma olmuş. Kendisi farketmemiş ben farkettim. Garanti ne yapıyor bu problemde bilgisi olan var mı. Garantisinin bitmesine 1 yıl var. Bitmeye yakın veririm belki.

• Arkadaşlar bu telefonu bir tanıdığımdan 800 TL ye buldum. Sıfır 2 yıl garantili. Alınır mı 800 TL ye ?

• Hem FF hem de normal ota üzerinden b178 güncellenmesi onaylanmış. Birkaç gün içinde tüm kullanıcılar 178 güncellemesini almış olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

Arkadaşlar bu telefonu bir tanıdığımdan 800 TL ye buldum. Sıfır 2 yıl garantili. Alınır mı 800 TL ye ?
    Sürekli oyun oynayan, internette uzun süreli gezen biriyseniz sarj sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Depolama 16 gb bu da bir eksi onun dışında 800 liraya tabii ki alınabilir. Güzel telefon.

• Hiç oyun oynamam fakat internette fazla gezinirim çok sıkıntı olacağını sanmıyorum pil konusunun. Hafıza konusunda hafıza kartı ile destekleyeceğim. Kullandığım uygulamalar da ınstagram,Twitter ve 3-4 uygulama daha.

800 Tl iyi bir seçenek olduğunu düşündüm. Ama yine de fikirlerinize ihtiyaç duydum .

• Çok Güzel bir haber. Güncellemenin içeriği nedir ? Biliyor musunuz ?

• Herkese merhaba telefonumda cok az uygulama olmasına rağmen hafıza dolu hatası alıyorum bunun sebebi nedir ? ne yapmam gerekir teşekkürler
  • Arkadaşlar bende bu telefonu almak üzereyim ancak internette gördüğüm kronik bir yamulma sorunu olduğu yönünde, kullanıcılar olarak böyle bir durumla karşılaştınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

Arkadaşlar bende bu telefonu almak üzereyim ancak internette gördüğüm kronik bir yamulma sorunu olduğu yönünde, kullanıcılar olarak böyle bir durumla karşılaştınız mı ?
    6 ay geçti öyle sorun yaşamadım ama yaşanmayacak değil tabi kronikleşmiş bir sorun olduğu kesin ama bana denk gelmedi inşallahda gelmez

• Arkadaşlar yamulma olayı için iki dakikanızı ayırıp nette hiç araştırma yaptınızmı? iPhone, Samsung, Sony, General Mobile vs... Hepsinde de bu tür sorunu yaşayanlarla dolu. Siz telefonu düzgün kullanmadığınız sürece olacaktır. Ta ki çelikten yapılmış cep telefonu üretilene kadar. Arka cepte taşınan telefon mutlaka yamulmaya mahkumdur. Elinizde telefon niye yamulsun ?Ayrıca telefonda sorun bulmak için ısrarcı olanları görüyorum. Sorun ararsanız illaki bulursunuz.Telefonun tek sorunu 16 gb hafizada olması ki bana yetiyor.Markanın fanıda değilim belirtmek isterim. Bu saatten sonra alınır mı derseniz ben yine alırım. Eşimde de var. iPhone isteyen oğluma geçenlerde smart modelini aldım çok memnunum. Bu model daha da üstün. 300-500 fazla verirseniz daha iyileri mutlaka olacaktır.

• sakkin kullanıcısına yanıt
    genelde arka cepte taşıyanlarda olmasıda ilginç poponun şeklini mi almaya çalışyor cihaz acaba
  • guntoldu kullanıcısına yanıt
    Ben aldıktan hemen sonra sert plastik bir kılıf aldım yamulmasın diye. Kılıf ile kullanımda sıkıntı yaşamazsınız. 16 Gb olması sıkıntı değilse fiyatı falan da uyuyorsa alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: zekitaner

Çok Güzel bir haber. Güncellemenin içeriği nedir ? Biliyor musunuz ?
    Nisan ve Mayıs aylarını kapsayan güvenlik güncellemeleri, bundan bir sonrası oreo olacak zaten.

• iustumExtract İ kullanıcısına yanıt
    Almadım arkadaşlar. Bazı şüphelerimden dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

Hiç oyun oynamam fakat internette fazla gezinirim çok sıkıntı olacağını sanmıyorum pil konusunun. Hafıza konusunda hafıza kartı ile destekleyeceğim. Kullandığım uygulamalar da ınstagram,Twitter ve 3-4 uygulama daha.

800 Tl iyi bir seçenek olduğunu düşündüm. Ama yine de fikirlerinize ihtiyaç duydum .
    800 liraya alınabilir. Sizi üzmez

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.