Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal arayüzle geliyor hocam ve ram konusunda herhangi bir sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kosist K kullanıcısına yanıt
    Müşteriler icin en iyisi. Bu sacma arayuz uygulamasından vazgecmeleri iyi olmus.

• aliozturk51 kullanıcısına yanıt
    İphoneda WhatsApp uygulamasi icinden ayarlanıyor. Bir kontrol edin isterseniz.

Uygulamalarin kapladigi alani gostermemesi cok ilginc. Sony z, iphone,htc, note kullandim, hepsinde uygulamalarin kapladigi alani gorebiliyoedum

• Babama aldık. Telefon çok iyi. Ekranın sıcaklığını ayarlardan varsayılan yapınca sarımsı oluyor. Mavi yapınca gayet beyaz. Normal mi bu durum yoksa ekran sıkıntılı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 24 Nisan 2017; 19:8:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal

• syd0261 kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt sitesini takip edin bazı geceler 1169 a düşüyor. Huawei Tr garantili olsun nereden alındığının önemi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Uygulamalarin kapladigi alani gostermemesi cok ilginc. Sony z, iphone,htc, note kullandim, hepsinde uygulamalarin kapladigi alani gorebiliyoedum

Ben iPhone kullanıyorum zaten basitçe onu kapattım. Bu telefonu babama aldık bulamıyorum. Uygulamalar zaten boyut olarak görünmüyor. Birde bu telefonda hafıza kartı var 64 gb lık telefon hafızası ile birleştirme şansım var mı? 6 gb fazlasıyla yeter babama da en azından fotoğraf felan çekerse direk hafıza kartına atsın. Dolmasın boşuna hafızası :) bende bu telefon üreticilerini anlamıyorum 16 gb lık telefon üretmeyi hiç bırakmıyorlar. Bari farkı karşılığı hafızasını yükseltme gibi bir durum olsa servise gönderilip :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Hocam bizin arkadaş Türk Telekom dan aldı ve gereksiz uygulamalar (Huawei uygulamaları hariç) silinebilir haldeydi

Anladım, bende silinmiyor maalesef. Keşke silebilsem

• quote:

Orijinalden alıntı: aliozturk51

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ben iPhone kullanıyorum zaten basitçe onu kapattım. Bu telefonu babama aldık bulamıyorum. Uygulamalar zaten boyut olarak görünmüyor. Birde bu telefonda hafıza kartı var 64 gb lık telefon hafızası ile birleştirme şansım var mı? 6 gb fazlasıyla yeter babama da en azından fotoğraf felan çekerse direk hafıza kartına atsın. Dolmasın boşuna hafızası :) bende bu telefon üreticilerini anlamıyorum 16 gb lık telefon üretmeyi hiç bırakmıyorlar. Bari farkı karşılığı hafızasını yükseltme gibi bir durum olsa servise gönderilip :)

Ayarlardan yapılıyor, çekilen foto vs SD card a oluyor

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Devre dışı bırakma gibi bir seçenek var mı

• aziztopcu kullanıcısına yanıt
    O kadar önerdik baba beye telefonu sorun olursa kimse güvenmez daha :)

• Bi sorun olmaz insallah merak etme

• O arayuz sadece Tukcell T serisinde var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: aliozturk51

quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

HB'den 3 gün önce siyahını aldım. Şimdilik bir sıkıntı yok, yalnız birkaç sorum olacak.

Kutudan çıkan arka kap iş görüyor fakat başka bir şey kullanan var mı? Çok kalın olmadan şöyle şeffaf bir şeyler. Veya arkayı çizilmemesi için tamamen kaplayan jelatin bir şey? Çünkü arka kısmı gerçekten çok güzel, kap olacaksa şeffaf sağlam bir şey varsa iyi olur.

Ayrıca kırılmaz cam dedikleri ekran koruyucu olarak ne tavsiye edersiniz?

SD kart, arka kap ve ekran koruyucu siparişi vermeyi düşünüyorum da yarın, cevaplayan olursa çok sevinirim.

Kırılmaz cam işi sıkıntılı kardeşim haberin olsun. Üst kamera bölümünde hava kalıyor ve o yüzden ön kamera puslu oluyor. İyi bir koruyucu bulursan haber et bende babama aldım ona taktırırım. Malesef koruyucu taktıramadık. Bu hava oluşumundan dolayı. Tahminimce kapaklı bir kılıf getirteceğim internetten.

Merhaba arkadaşlar ben nano cam koruyucu aldım böyle sıkıntı yok güzel oldu. Bilgilerinize :)

• aliozturk51 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bi tane sipariş verdim, memnun kalırsam linkini buraya bırakırım.

• kulak içi ses performansını merak ediyorum. kendi kulaklığı kötüye benziyor acaba diğerlerinde nasıl ses veriyor
    bide hafıza kartı alıp kullansak sıkıntı olur mu yavaşlama vs gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bi tane sipariş verdim, memnun kalırsam linkini buraya bırakırım.

Umarım memnun kalırsın. Dediğin gibi güzel olursa linkini bekliyorum.
  • seanzz24 kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız? Bizimle de linkini paylaşabilir misiniz?
  • telefonu adımsayarı nasıl sıfırlanıyor arkadaşlar ?
  • arkaşlar telefonu ilk aldığınızda ön yüzünde jelatin vb. kaplama var mıydı ?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.