Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, telefonumda instagram videolari ve hikayeleri oynamıyor.Ayrıca WhatsApp resimlerini indirmek başarısız diyor..Bildirimler geç geliyor..Sistemi optimize et dediğimden beri öyle.Acaba orda yanlış bir şey mi yaptım?
    Az önce farkettim whatsapp videoları da inmiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlg_gzl -- 22 Kasım 2017; 22:15:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WiFi bağlantısı ile denediniz mi eğer uygulama ayarlarından sadece WiFi ile indir dediyseniz ve hücresel bağlantı ile bağlıysanız oynatmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: u_g_o_189

Arkadaşlar bu telefonda rehberdeki kişilerin başına fotoğraf koyma (face/w.app tan foto çekerek) olayı var mı? nasıl yapıyoruz?

Aradığım cevabı buldum. Merak edenler için,
    rehber- (üç noktalı) diğer - görüntüleme tercihi - basit düzen (işareti iptal edilecek)

Eğer "kişiler"i whatsapp, özelleştir yada akıllı birleştirme şeklinde ayarlarsanız whatsapp tan kişi fotolarını çekiyor.
  • u_g_o_189 kullanıcısına yanıt
    Denedim ama olmuyor bende.Basit düzeni iptal ettim, Hesaplar kısmından özelleştir yapıp google kişilerim ve whatsapp seçtim ama resimler gelmiyor.
  • fotografya kullanıcısına yanıt
    S3 dediğiniz cihaz 2012 model bir amiral gemisi cihaz. Ve 2012 yılında ki 1250 lira ile şimdiki 1250 lira aynı mı ?http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/kur2012_tr.html Buradan bakın bakalım 1 dolar kaç liraymış ? haziran 2012 de türkiyeye gelmiş bu arada S3 bakalım o zaman ki kur kaç tl imiş.http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/201206/29062012.xml 1 dolar 1.80 TL görünüyor.

Telefonlara her sene gelen ek vergiler ? bunun imei bilmemnesi ötv kdv trt payı vs. vs. 1000 liraya dışardan gelen cihaz 1500 lira oluyor.

E peki enflasyon ?http://www3.tcmb.gov.tr/enflasyoncalc/enflasyonyeni.php 2012 haziran ayında 1250 lira şimdi ki enflasyon farkı vs. derken 2017 ekim ayına kadar hesaplayın çıkan para 1956 lira.

Yani paramız hem yüzde 56 erimiş hem de ekstra akıllı telefonlara vergiler gelmiş ve de bu cihazlar ithal olduğu için döviz artmış. Yani şuan ki 1250 lira ile 2012 yılında ki 1250 lira aynı değil. Malesef bu ülkeyi bu hale getirenlerin suçudur. Yoksa P9 lite 2017 270 dolarlık bir telefon. hala döviz kuru düşük olsa 2 lira bandında vs. 540 lira olacak sadece yüzde 18 kdv alınsa trt vergisi ötv alınmasa 600 liraları pek geçmeyecek bir cihaz olacaktı. 2 katına yakın fiyatta satılmasının nedeni enflasyon + döviz + gelen ek vergilerin çokluğudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 23 Kasım 2017; 18:36:33 >

• rusberk R kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm. Problem hafıza kartında. Çünkü depolama yerini dahili bellek seçtiğimde sorun ortadan kalkıyor. Demek ki İnstagram Story'si izlerken bile hafıza kartı üzerinden işlem yapıyor.

Whatsapp'ta 1 haftadır bildirimler geç geliyor,ya da whatsappa girince geliyor. Sebebi nedir? Başına gelen oldu mu?
  • Whatsapp bildirimleri bende de gelmiyordu, bütün bildirim ayarlarının açık olduğundan emin oldum ve ekran kilitlendikten sonra kapat seçeneğini kaldırdım bildirimler gelmeye başladı, bir sorun yok şu an
  • Bende de bazen oluyor bu durum sebebini çözemedim. Ama telefon yeniden başlattığımda WhatsApp I hemen açarsan oluyor sanırım. WhatsApp I aciyor ancak hafıza kartını daha okumamış oluyor. Böyle bug da kalıyor. Sadece tahminim . Yeniden başlatınca düzeliyor bende. Veya kendiliğinden.

• Her renk ekran var elimde arkadaşlar kırılırsa haberim olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufc2012

Ben Z5 e kayayım o zaman. Sağolun

Siz de Z5 ile bunun arasında kaldınız sanırım. Ben de aynı durumdayım. Ne yapsam bilemedim?

• Arkadaşlar Xperia Z5 Dual ile P9 Lite arasında kaldım. Ne önerirsiniz?

• hp_anka H kullanıcısına yanıt
    Z5 eski bi cihaz. Bunun ise Z5 e göre artısı yok.

• hp_anka H kullanıcısına yanıt
    Z5 modeli çok ısınıyor, canınızı sıkabilir

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Xperia X en güçlüsüdür herhalde

• selamün aleyküm

Arkadaşlar bu telefonu [P9 LİTE 2017] almayı düşünüyorum 1.100 tlye falan alınıyor şuan bütçemde bu şekilde başka bir öneriniz varmıdır yada bu cihazı önerirmisiniz?

İlk 30 sayfayı falan okudum genelde hafıza sorunundan bahsedilmiş hiçbir şekilde oyun oynayan birisi degilim sadece gerekli 5-6 uygulama kullanıyorum bu şekilde cihazın hafızası bana yeterli olabilir diye düşündüm ve açıkcası tasarımıda çok hoşuma gitti son kullanıcı hafıza durumu şu anda nedir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 24 Kasım 2017; 22:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufc2012

Xperia X en güçlüsüdür herhalde

Evet, 81.000 küsür puan aldı X

• quote:

Orijinalden alıntı: corsairms

selamün aleyküm

Arkadaşlar bu telefonu [P9 LİTE 2017] almayı düşünüyorum 1.100 tlye falan alınıyor şuan bütçemde bu şekilde başka bir öneriniz varmıdır yada bu cihazı önerirmisiniz?

İlk 30 sayfayı falan okudum genelde hafıza sorunundan bahsedilmiş hiçbir şekilde oyun oynayan birisi degilim sadece gerekli 5-6 uygulama kullanıyorum bu şekilde cihazın hafızası bana yeterli olabilir diye düşündüm ve açıkcası tasarımıda çok hoşuma gitti son kullanıcı hafıza durumu şu anda nedir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Tasarım 10 numara. 5-6 uygulama yüklerseniz 4-5 GB boş alanınız kalacaktır. İhtiyacınızı, beklentinizi karşılayacaktır. Işığın az olduğu ortamlarda fotoğraf çekim kalitesi azalıyor. Gün ışığında çok başarılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• corsairms kullanıcısına yanıt
    Tasarımı çok güzel insanın elinde kalite hissi uyandırıyor kesinlikle. Ben de sizin gibiyim telefonda oyun oynamayı hiç sevmem ve 4-5 uygulamadan daha fazlası kurulu telefonda hafızası bu şekilde yetiyor. Genelde 3,5 gb'ın altına pek düştüğünü görmedim, şu an depolama durumu bu şekilde screenshot atayım

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları
  • Teşekkürler bilgiler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 25 Kasım 2017; 16:30:7 >
  • Beyler subat gibi 2018 modeli cikarsa fiyat duser mi? Bekleyelim mi?

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.