Şimdi Ara

Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.309
Cevap
14
Favori
70.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevimlighoul S kullanıcısına yanıt
    Senin orda kırmızı olan yer benim beyaz ama kulaklık girişinin yan tarafı yani iç çevresinde bir yer var kamera nın hemen arkasında kalıyor he orası kırmızı bende sadece

• İlginç diyeyim başka ne diyem ben.

Konuyla başka ilgilenenler yok kısa.

• sevimlighoul S kullanıcısına yanıt
    Akşam foto atarım bakarsın sende

Bu arada başka sorunu olan varsa yazsın bu şeklide

• Kar yağarken fotoğrafta mı çekmeyelim yani :(

Eski kulaklığın jakını koparıp oraya takmak lazım o zaman

• Asaf bey telefonu servise gönderdiniz mi? Bizi sonuçtan haberdar edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkasal

Asaf bey telefonu servise gönderdiniz mi? Bizi sonuçtan haberdar edin.

Pazartesi vericem inşallah sizi haberdar ederim

• İşte gördüğünüz gibi bende durum farklı içteki en alt nokta beyaz fakat kenarda bulunan yer ise kırmızı

Sizde durum nedir

• tuğra_ kullanıcısına yanıt
    bi arkadaş vasıtası ile telefoncu birine yaptırdım 180 tlye

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Donanımsal sıkıntı servise ver 3 gün içinde yeni telefonun gelir

Fix smart Cihan Elektronik e gönder İstanbul dışından yurtiçi kargo ile gönderim yapabilirsiniz hemde ücretsiz bir şekilde

4447988 bu numarayı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz

telefonu ilk olarak acemiliğimden dolayı teleservice e gönderdim ekranın sağ aldında kırık olduğundan bunu yapmazlarsa diğer donanımsal problemi de yapmayacaklarını söylediler ne saçma şeyse..neyse telefon oradan geldi sizin dediğiniz yere gönderdim telefonun kırık kısmını yaptırmak isteyip istemediğim soruldu ''hayır'' yapılmasın wifi ve bluetooth çalışmıyor o yapılsın dedim.o sıkıntıda anakarttan olduğu söylendi(ne kadar doğruysa)yapılmış haftaiçi gönderecekler.ama şu dakikadar sonra kimseye huawei yi tavsiye etmeyeceğim

• duyguluboy kullanıcısına yanıt
    Kardeş kusura bakma da :)

Hem telefonu kırmış hemde bozmuşsun sonra telefon suçlu diyorsun :) Kırık bir telefonu parçalara ayırıp tamir etmek risklidir ve bu riski doğal olarak size sorar siz zaten evet demişsiniz yeni anakart takmışlar daha ne istiyorsunuz altın telefon mu bilmiyorum

Örnek verim Şuan Samsung denen o adi ve şerefsiz firma nedeniyle mahkemelik olduk sonuç bekliyoruz 6 aydır bir batarya takmak bu kadar mı zor be kardeşim (noter 10.1 2014)

Şuan Apple dan sonra en iyi teknik servis Huawei de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Kardeş kusura bakma da :)

Hem telefonu kırmış hemde bozmuşsun sonra telefon suçlu diyorsun :) Kırık bir telefonu parçalara ayırıp tamir etmek risklidir ve bu riski doğal olarak size sorar siz zaten evet demişsiniz yeni anakart takmışlar daha ne istiyorsunuz altın telefon mu bilmiyorum

Örnek verim Şuan Samsung denen o adi ve şerefsiz firma nedeniyle mahkemelik olduk sonuç bekliyoruz 6 aydır bir batarya takmak bu kadar mı zor be kardeşim (noter 10.1 2014)

Şuan Apple dan sonra en iyi teknik servis Huawei de :)

Üstadim ama benim yasadigim problem catlak-kiriktan degil yazilim guncellemesinden sonra olustu.ama tabi kirik telefonun icini acmak konusundaki fikrinizde mutabikim.huawei benim icin bitmistir yazilimdan sonra cogu kiside problem oldugunu da duydum.

• duyguluboy kullanıcısına yanıt
    O sorunu yaşayan sadece 200 kişiden 4 kişi gibi bir kitleydi ki anakart değişimi diye bir yol sundular daha ne olsun eğer camı kırmamış olsaydın telefon değişimi yapacaklardı

• Asaf hocama katılıyorum. Yazılım konusunda bişey diyemem ama servis konusunda 10 numaradır huawei. 2 kere eski telefonumu gönderdim(G610) sıfır telefon gönderdiler bana anakart değişimi yapılması gerekirken. 3-4 ay önce telefon yine bozulmuştu sürekli reset falan atıyordu tekrar gönderdim ve bu seferde parça temini yapılamadığından bana p8 lite gönderdiler.
    Eski telefonum g610 u 500 liraya almıştım şuan p8 lite piyasa fiyatı 900 liradan 1000 liraya falan çıktı.
    Bunu hangi servis yapardı bilmiyorum...
  • asaf hoca yada son turkiye guncellemesını yapan diger arkadaslar memnunmusunuz pılden ve dıger seylerden guncelleme geldı yuklıycem ona gore tesekkurler sımdıden ılgınıze....

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Avrupa da B588 (çift sim) B589 (tek sim) Emui 4.0

Türkiye de B581 Emui 4.0.2 var

Avrupa bayağı stabil boşta ram miktarı en az 1.2 civarında mesela uygulama geçişleri hızlı pil bir günü çıkarıyor gibi

• Hocam turkiye romunu (4.02)merak ediyorum o yuklu mecburen avrupayi atamiyorum istesemde serviste problem cikarttiklari icin pil tuketimi nasil ram miktari nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmydz -- 13 Şubat 2017; 20:31:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben telefonu rootlu gönderdim servise hiç sorun çıkmadı eski telefonumdu g610.
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Problem çıkmıyor merak etmeyin

• Bluetooth u kapatıyorum böyle silik bir şekilde kalıyor.sizce problem ne olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom_59 -- 20 Şubat 2017; 0:49:36 >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.