Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
973
Cevap
3
Favori
31.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cift hatlı olan ul-10 modeli hocam gra l09 ise tek simlidir
  • Hocam selamlar gra–ul00 modeli için en son güncelleme hangisi link atabilir misin teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noktalıvirgül N kullanıcısına yanıt
    google a xda p8 yaz oradan bulabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar.
    P8 cihazımın yanında eşime de P8 Max aldım.
    P8 max için en yeni güncellemeyi nereden indirebilirim.
    Ayrıca orjinal sürümün de elimde olması gerekiyor.Beğenmez isem tekrar dönebilmek için.
  • erkandemir24 E kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/p8max burati inceleyin derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

https://forum.xda-developers.com/p8max burati inceleyin derim

Sayın Crazy Goat,
    Ben maalesef beceremedim : (
    Huaweinin kendi sitesinden cihazımın kendi derleme numarasına uygun son sürümü indirdim ancak kurulumu kabul etmedi.Sürüm adında Africa ibaresi vardı sanırım o yüzden olmadı.
    P8 cihazım için sorun yaşamamıştım ancak P8 Max modelimde yapamadım.
    Sizden ricam zahmet olmazsa bana direkt indirebileceğim bir link atabilirmisiniz.Yabancı dilim olmadığından zorlanıyorum.
    Cihazımın derleme numarası DAV-701LV100R001C199B005 EMUI 3,1.

Hem yeni sürüm hem de orjinale dönebilmem için gerekli eski sürüm için direkt link atma imkanınız varsa çok sevinirim.

aksam bakayım bulmaya calisayim hocam

• quote:

aksam bakayım bulmaya calisayim hocam

merhaba,
    Sizi meşgul etmek istemem ama bakabildiniz mi
    baktim ama bulamadim ne yazikki xda forumunda pek bir bilgi bulamadim

http://www.carbontesla.com/2016/06/huawei-p8-max-dav-701l-b203-marshmallow-update-asia-pacific/ şu güncellemeyi buldum ancak çalışır mı yüklenir mi bilmiyorum risk alıp denerim diyorsanız buyurun.download edin.zipli dosyayı dışarı çıkar.sd karta dload isimli klasör oluştur bu klasöre update.app dosyasını at
    *#*#2846579*#*# telefon bölümünden bunu tuşla software update bölümüne git güncelle.

P8 MAX İÇİN DENEMEDİĞİM İÇİN CİHAZIN GÜNCELENECEĞİ KONUSUNDA BİR TECRÜBEM YOK,BRİCK OLURSA YARDIMCI OLAMAM SERVİSE GİDER,HERHANGİ BİR SORUMLULUK ALMIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 13 Ekim 2017; 20:32:27 >

• quote:

http://www.carbontesla.com/2016/06/huawei-p8-max-dav-701l-b203-marshmallow-update-asia-pacific/ şu güncellemeyi buldum ancak çalışır mı yüklenir mi bilmiyorum risk alıp denerim diyorsanız buyurun.download edin.zipli dosyayı dışarı çıkar.sd karta dload isimli klasör oluştur bu klasöre update.app dosyasını at
    *#*#2846579*#*# telefon bölümünden bunu tuşla software update bölümüne git güncelle.

P8 MAX İÇİN DENEMEDİĞİM İÇİN CİHAZIN GÜNCELENECEĞİ KONUSUNDA BİR TECRÜBEM YOK,BRİCK OLURSA YARDIMCI OLAMAM SERVİSE GİDER,HERHANGİ BİR SORUMLULUK ALMIYORUM

Teşekkür ederim.
    Bir sorun olması durumunda yetkili servis dışındaki yan servisler sorunu çözebiliyor mu bilginiz var mı.Cİhaz garantili olmadığından sormak istedim.Kendimi sağlama alayım dedim :)

huawei yazilimi konusunda bilgisi olan bir servis halledebilir diye dusunuyorum

• cihazını rootlamak isteyen varsa benle irtibata geçsin ona göre bi arkadaşımla rehber yayınlamayı konuşacağım
  • arkadaşlar merhaba, p8 64 gb olan versiyonunu ikinci el olarak almayı düşünüyorum. fikirlerinizi almak isterim.
  • ruzgar_ressam kullanıcısına yanıt
    fiyat ve garanti bilgisi

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    garanti yok fiyat 700
    bu cihaz 2015 çıkışlı bir cihaz onu biliyorsundur umarım.

güncelleme desteği kesilde en son temmuz 2017 de google yama güncellemesi aldı.en son sürüm 6.0.1 olarak kaldı
    custom rom olarak sıkıntı yaşarsın pek iyi bir şey yok
    batarya durumu iyi diyemem oyun oynarsan günü çıkaramazsın
    performans olarak (oyun performansı idare eder) oyun dışında her işine rahatça yaparsın
    yazılım olarak bug,çökme vs gibi sorunlar yok gayet stabil
    kamera-gps-ekran ve diğer özellikleri gayet iyi

en çok şikayet edeceğin bu cihazda pil olur diğer yönleri gayet tatminkar

o paraya biraz daha koyup ben olsam xiaomi 5x,5s,5 alırım hayır çıkamam ders
    en xiaomi redmi note 4x var ama bu cihazları kullanmadıgım iiçin sorunlarını,günlük kullanımını vs bilemem p8 hakkında her şeyi söyleyebilirim

bu cihazı agustos 2016 da sıfır olarak 16 gb olanını 1200 e aldım ona göre bu parayı verirken düşün 700 liraya alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 24 Ekim 2017; 18:16:53 >

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    biliyorum çıkış tarihini ikinci hat için kullanacağım geçici bir cihaz arıyorum.
    p9 lite kullandım bir süre çok memnun kalmıştım.
    oyun oynamıyorum, şu an kullandığım iphone 6 günü çıkarmıyor oyun oynamadığım halde.
    xiaomi için bir kaç cihaz baktım şekil olarak beğenmedim. 5s ikinci el fiyatları pahalı.
    seçim aşamasındayım acelesi yok o yüzden fikir alayım dedim.
    ilginiz için teşekkürler.
    ikinci hat icin kullanilir alinir

• 2.11.2017 güncelleme

b399 yayınlandı
    5 ekim 2017 yamalı
    cihazı bir arkadaş yardımı ile rootladım işlemci frekans düşürme,multiwindows kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.